Bezpečnost a pořádek pro všechny ? Zatím pouze fikce !

Napsal
Sdílet článek

Slušní lidé jsou ponecháni napospas kriminalitě a zvůli nepřizpůsobivých osob.

Pocit bezpečí je pro člověka a jeho rodinu jedním ze základních atributů nezbytných pro spokojený život, naplněný poctivou prací, výchovou dětí, péčí o stárnoucí rodiče a pomocí pro potřebné a hendikepované spoluobčany.

Bezpečnost a veřejný pořádek jsou v Ústeckém kraji vážně ohroženy, situace se každým rokem rapidně zhoršuje a náprava od odpovědných osob je v nedohlednu.

Obrovská a stále se zvyšující kriminalita a porušování občanského soužití, zejména ze strany soustavně se zvyšujícího množství nepřizpůsobivých osob, ničí životy tisícům obyvatel a jejich rodinám. Veřejný pořádek je pro nepřizpůsobivé osoby zcela hanlivý pojem a mnoho veřejných ploch se stává díky nim divokými skládkami nebezpečného odpadu. Mezi mepřizpůsobivé osoby se řadí v Ústeckém kraji i mnozí cizinci.

Orgány kraje zcela rezignovaly na ochranu slušných lidí a nechaly je napospas kriminalitě a zvůli nepřizpůsobivých osob a některých cizinců. Obrovské finanční prostředky z krajského rozpočtu putují k všemožným politickým neziskovkám a začleňovacím agenturám, ale přínos pro slušné lidi je nulový.

Přitom z úrovně krajské samosprávy se toho na úseku bezpečnosti a veřejného pořádku dá udělat hodně. Tedy pokud se chce a pokud se to umí.

Já mám nejen chuť do práce, ale současně mám i veškeré odborné znalosti, abych vše potřebné v této problematice prosadil v orgánech kraje a ohlídal si jejich uvedení v reálný život ve prospěch nás všech. K tomu samozřejmě potřebuji silný mandát od Vás.

Podpořte, prosím, naše Hnutí Čistý kraj v letošních krajských volbách a já Vám slibuji, že bezpečnost a pořádek bude skutečně pro všechny.

  • Pavel OPL
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *