Bílá sluníčkářka, podporovatelka BLM, zabita černochem

Napsal
Sdílet článek

Další příběh z ranku „kdo s čím zachází, tím také schází“. Jak jste si jistě povšimli, tak v řadách BLM se zdaleka nevyskytují jen černoši, ale i různé další menšiny a – což je ovšem šílené – také nemálo bělochů. Jedná se většinou o členy Antify či s ní spřízněných organizací a různých bojůvek. Mnozí z vás už jistě viděli chronicky známé video, na kterém jsou nedaleko Seatlu autem záměrně sraženy dvě BLM aktivistky při protestech v USA.

Dalo by se očekávat, že řidičem auta bude běloch, naštvaný na zcela jasně cílené štvaní proti bílé rase v rámci akcí BLM. Jenže řidičem byl černoch, tedy příslušník téže rasy, kterou právě BLM nadřazují.

Čtyřiadvacetiletá Summer Taylorová byla jednou z těch, které srazil motorista na demonstraci na dálnici u Seattlu. 27letý motorista Dawit Kelete byl za svůj čin zatčen. Incident se stal v noci ze soboty na neděli, kdy demonstranti z hnutí „Black Femme“, protestního hnutí za černé transsexuály, demonstrovali na dálnici u Seattlu. Toto hnutí je považováno za součást protibělošského hnutí BLM.

Náhle se objevilo auto a vysokou rychlostí projelo kolem aut zaparkovaných přes silnici, aby zablokovaly dopravu. Auto srazilo dvě z protestujících, přičemž obě utrpěly velmi vážná zranění. Jedna z protestujících, 24letá Summer Taylorová, zemřela na následky zranění. Druhá, dvaatřicetiletá Diaz Loveová, která ve stejnou dobu vysílala demonstraci živě přes internet, je stále  v nemocnici kvůli vážným zraněním.

Bezprostředně po incidentu se v médiích objevily spekulace, že šlo o „cílený útok“ na demonstraci. Mediální zájem o tuto hypotézu však rychle opadl, když vyšlo najevo, že zatčeným řidičem byl černoch ze Seattlu. Černoch coby pachatel totiž poněkud nezapadá do současné BLM propagandy.  Místní stanice ABC 6 píše, že 27letý Dawit Kelete byl zatčen pro podezření z napadení vozidlem. Soudce mu odepřel možnost propuštění na kauci.

Toto není rozhodně první případ sluníčkářky, která na svoje přesvědčení doplatila. Také v Evropě najdeme stovky podobných případů nadšených vítaček, které si na základě jim odmala vnucované multikulturní propagandy našly partnery z neslučitelných kultur, na což doplatily mnohdy i životem, někdy jen svým, jindy i dítěte. Stejně tak jsem nedávno psala o nadšeném francouzském vítači, který roky pracoval pro promigrační neziskovku, načež ho jeden z jeho chráněnců zavraždil či o švédské rodině, která se rozhodla jednoho takového chudáčka sirotka ubytovat u sebe doma, přičemž ten se jim za jejich dobrotu „odvděčil“ znásilněním nezletilé dcery.

Inkriminované video již bylo z twitteru, kde se objevilo jako první, odstraněno, nicméně v článku z amerického webu pod odkazem na začátku tohoto článku by zatím mělo být vidět.

5/5 - (6 votes)

(Visited 3 325 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *