Bill Gates: “naočkujeme sedm miliard lidí”

Napsal
Sdílet článek

Od začátku bylo patrné, že vše, co se nyní děje, se neděje jen tak náhodou. Docela jasně se začíná krystalizovat pravý důvod současné celosvětové koronavirové paniky. O tom, jak v loňském roce rozběhl Bill Gates tzv. program digitální identity jsem psala již zde. Pro připomenutí jen dodávám, že se jednalo o vakcinaci v kombinaci s čipováním. Zarážející je na tom především fakt, že tento program se nazývá ID2020, přitom se rozběhl již v roce 2019, kdy bylo očkování poprvé testováno v Bangladéši, kde toto očkování v kombinaci s čipem aplikovali většímu počtu mladých bezdomovců. Očekávali snad už tehdy, že se letos bude “něco” dít?

Bill Gates je neuvěřitelně bohatý a může si dovolit spolu s několika málo jemu podobnými ovládat svět. Už dávno se věnuje plošným vakcinacím a jeho snem je proočkovat celý svět. Nezdá se vám, že právě nyní má jedinečnou šanci? A co tak využít onen program ID2020?

Takže tu máme superbohatého programátora, který chce náhle očkovat sedm miliard lidí. Za tímto účelem Gates převzal téměř 10% financování  Světové zdravotnické organizace (WHO). V letech 2018 / 2019 to bylo asi 550 milionů dolarů. Gates také prolévá své peníze německými národními zdravotnickými orgány a institucemi, které obdarovává statisíci dolarů. WHO a příslušné instituce jedné z předních zemí EU má tak nyní Gates v kapse. Nyní chybělo, aby si zaplatil jen několik vlivných médií. A tak SPIEGEL obdržel 2 537 294 USD od nadace Billa & Melindy Gatesových a TIME 297 124 USD.

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Tak přesně dle tohoto rčení se pak samozřejmě chovají i všechny uplacené instituce a média. Ostatně, je to něco podobného, jako když přidělila Jourová 5,1 mil. Eur médiím, která šíří bruselskou propagandu a ještě si neštítí říkat “nezávislá”.  A nyní média uplacená Gatesem zpívají ve sboru chválu očkování proti koronaviru: WHO, Robert Koch Institut, Charité, SPIEGEL a TIME. To jsou všechno instituce, velmi bohatě (u)placené Gatesem.

Koronavirová panika tak dala Gatesovi definitivní záminku k realizaci jeho celoživotních plánů. Konečně může proočkovat sedm miliard lidí na celé planetě. Sedm miliard lidí bez ohledu na věk, pohlaví, rasu či sociální postavení. Dne 12 .04 .2020 poskytl Bill Gates téměř deset minut dlouhý rozhovor na téma očkování proti koronaviru na německé veřejnoprávní televizi ARD. Gates uvedl, že vývoj vakcíny se všemi tolerančními testy obvykle trvá přibližně 5 let, ale tentokrát se o to údajně pokusí za rok a půl. A nakonec naočkuje 7 miliard lidí.

Německá vláda je nyní v procesu vytváření právních podmínek pro realizaci plánů Billa Gatese. Návrh zákona má název „návrh druhého zákona na ochranu obyvatelstva v případě epidemie národního významu“. Harmonogram projednávání zákona je naplánován tak, aby byl schválen 14.5.2020. Jádrem zákona je tzv. “Imunitní karta”, která je plánována pro celou populaci. Tu mohou získat pouze ti, kdo jsou očkováni proti koronaviru nebo jsou imunní díky  předchozí infekci. Pokud nemáte pas nebo potvrzení lékaře o imunitě, hrozí zbavení osobní svobody. Co to znamená? Lidem, kteří jsou „podezřelí z nemoci“, tedy nemají pas, může být například zakázán vstup na určitá místa nebo mohou být nuceni jít do karantény, pokud nemohou prokázat očkování nebo imunitu. Cestování na dlouhou vzdálenost je tabu.

Bude tedy celá planeta obětí pokusů Billa Gatese? Toho Gatese, který svými vakcínami například v Indii poškodil tisíce lidí? Bude se povinně očkovat proti koronaviru, který údajně podobně, jako jiné viry mutuje? Obávám se, že tentokrát nejde jen o jakési Gatesovy pokusy na lidech, jako tomu bylo mnohdy v minulosti, kdy svými vakcínami poškodil nemálo lidí.

Právě výše uvedený program ID2020, kdy je člověk s očkováním zároveň “označkován” může nahradit ony korona pasy, které připravuje Německo. Německo, coby hegemon EU, se jistě zasadí o to, aby tento zákon prošel také europarlamentem, případě zrychleným ministerským hlasováním a totéž, co se má nyní zavádět v Německu, bude zavedeno plošně v celé EU. Nezapomeňte také, že EU plánuje další sjednocení politiky, mimo jiné i zdravotní.

Je nasnadě, že za celou tou koronavirovou panikou je něco jiného, něco velmi zrůdného, podle všeho již nějakou dobu plánovaného. V předchozím článku jsem se věnovala především důsledkům a všeobecně cílům toho, co se nyní děje. Článek z německého serveru, upozorňující na nový německý zákon, který udělá z občanů poslušné otroky pod totálním dohledem, navíc naočkované kdovíjakou látkou, je důležitý také pro nás. Už jen proto, že mnohé z toho, co do své legislativy zahrne Německo, přijmeme dřív či později také.

A samozřejmě i neustále škodící EU může tohoto zákona plošně využít ve všech členských zemích. Ztráta osobních svobod je jistě hlavním cílem. Tristní však je, že většina lidí se v nastalé panice jakémukoli nařízení plně podřídí.

 

(Visited 1 589 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *