Bill Gates údajně nechápe, proč v Africe žádná smrtící pandemie COVID-19 není

Napsal
Sdílet článek

Nejen Bill Gates, ale také mainstreamová média, rádoby odborníci a politici napříč západním světem prorokovali na jaře úplnou “africkou apokalypsu”. Mrtvoly měly ležet v ulicích, Afričané ani neměli být schopni je při tak vysoké úmrtnosti odklízet a vykopávat masové hroby.  Právě Afrika měla být údajně tím outsiderem. Jenže ono je to všechno úplně jinak.

Od samého začátku bylo asi každému jasné, že v Africe se na nějaké lockdowny, hadry na hubě a rozestupy, či dokonce vypínání už tak zdecimovaných ekonomik, jednoduše vykašlou. Asi jen málokterá africká země by se do těchto “experimentů a-la Západ” pustila. Ostatně, byl to právě prezident Tanzanie, kdo jako první upozornil na to, že testy na COVID-19 vykázaly pozitivitu i u kozy nebo papáji.

Bill Gates, předseda Bill a Melinda Gates foundation (BMGF), říká, že svět stále nemá dostatek údajů k tomu, abychom pochopili, proč nákaza COVID-19 nebyla v Africe tak vysoká, jak se předpokládalo.

Ve většině subsaharské Afriky je počet případů a úmrtnost i nadále mnohem nižší než v USA nebo Evropě a na stejné úrovni s Novým Zélandem, který získal tolik pozornosti pro jeho manipulace s virem. Nejhůře zasaženou zemí na kontinentu je Jižní Afrika, ale i tam je míra případů o 40 procent nižší než v USA a úmrtnost je téměř o 50 procent nižší.

Apokalyptické předpovědi však nevyšly jen z úst Billa Gatese. Také jeho manželka, Melinda Gates, řekla, že rozvojový svět bude velmi těžce postižen; dodala, že předvídá, že se budou těla povalovat po afrických ulicích.

Tomu, že je Afrika kontinentem, který je v tomto ohledu zcela v klidu, se nijak nedivím. Znají tam skutečně smrtící nemoci, u nichž je smrtnost až 80% (nejhorší kmen eboly). Pokud je tam nějaká epidemie, není třeba dokazovat, že je nakažený skutečně nemocný podle jakýchsi pofiderních testů, neboť to, že je někdo nemocný, poznají ihned podle příznaků.

Nebylo třeba ničit ekonomiku afrických zemí, ta je už dostatečně zničena. Nemohli tam plašit slabší jedince tak, jako v západních zemích, nějaká nemoc, která je velmi často bezpříznaková, by ani nikoho po zkušenostech s ebolou či horečkou lasa nijak nevystrašila. Média tam většinou ani nevyvolávala paniku podobně, jako to nedělali ani politici. Ostatně, Afričané mají v této globální hře zcela jinou roli. O jakou úlohu se jedná ví  právě teď nejlépe obyvatelé Kanárských ostrovů nebo italské Lampedusy.

Bylo mnohem jednodušší vyvolat paniku v západních zemích, kde k patřičné panice a likvidaci ekonomik  dopomohly i na nejvyšších postech spolehlivě usazené loutky. Bylo třeba zlikvidovat ekonomiky těchto zemí a mezitím stěhovat “zdravou” Afriku do “nemocné” Evropy. V USA bylo třeba zřídit lehce manipulovatelné korespondenční volby, které budou nyní i v dalších zemích tak, aby se vlády loutek zajistily i do budoucna.

Afrika byla mimo COVID hru. A právě černý kontinent je důkazem, že v té hře nejely zdaleka všechny země světa, či v ní měly zcela jinou úlohu, než Evropa a Amerika.

A Afrika dokonce nechce ani Gatesovu vakcínu, proti níž před časem demonstrovali v JAR (viz titulek).

 

(Visited 3 282 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Až nalezou Afričani do Evropy, Evropani budou moci odjet do Afriky a udělat tam civilizaci evropského typu, která tam nikdy nebyla. 😉

  2. Až na to, že to není pravda, africké země mají lockdowny, zavřené obchody, veřejné měření teploty a tak.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *