Biodiversita a její využití k přeměně člověka na biologickou válečnou zbraň s pomocí očkování

Napsal
Sdílet článek

Globalisté v OSN mají nesmírný zájem o výzkum našeho DNA a jeho využití, nebo lépe řečeno zneužití na naše ovládání a na využívání všeho, co máme, známe a čeho jsme schopni pro svoje účely. Jejich konference o biodiversitě, která byla pořádána v r. 1992 v Rio de Janeiro, bok po boku s konferencí na téma „Agenda 21“ (tj. vyhubení světové populace) ukázala jasně k jakému účelu chtějí tento výzkum použít a co tím chtějí docílit. Zde platí pouze jedna zásada: cokoliv chce OSN zavést, není nikdy dobré pro nás, pro běžné lidi.

Jejich hlavní námět na konferenci o biodiversitě byl jak ochraňovat farmaceutický průmysl spolu s právě zaváděnými biotechnologickými laboratořemi. To proto, že jak farma, tak biotechnologie velmi rádi používají neetické a přímo protilidské metody na výzkum a jejich cíle jsou vesměs nekalé. Už to je k zamyšlení, že výzkum biodiversity je zaměřen hlavně na digitální genetické sekvencování všech druhů tvorů a rostlin, včetně lidí, aby tyto informace mohly být používány ve společné, globální databázi, za účelem licencování a pronájmu. Takže nás chtějí prostudovat, rozkastlíčkovat a používat na různé projekty asi tak, jak mechanik používá šrouby a matky a jiné součástky, když dává dohromady nějaké zařízení.

Jejich snaha, kterou skrývají za zavádějícím slovem „biodiversita,“ neboli bio-různorodost, se zaměřuje na genetické zdroje, které plánují využívat daleko efektivněji, než jak to činí příroda. Genetický materiál bude pak někým vlastněn, snad i pronajímán a bude používán pro předem stanovené účely s pomocí genetického inženýrství, což bude vykonávat biotechnologický průmysl.

Pod falešným heslem „udržitelný vývoj“ (sustainable development) a biodiversita měly být nadále plundrovány a ničeny méně vyvinuté země, což má vyústit v ještě větší vlastnictví geneticky změněných produktů, jinými slovy geneticky zmanipulovaných lidí. Tím pádem se biodiversita nezabývá ochranou jednotlivých druhů rostlin a živých tvorů, jak tito lidé rádi tvrdí, ale spíše je to snaha o jejich využívání (zneužívání) jako základní materiál pro biotechnologický průmysl, kdy budou bráni jako komerční produkt.

Takže v 1990. letech zmapovali lidský genom a v r. 2010 začali studovat lidský mozek. V současné době mapují a kategorizují veškeré DNA, včetně lidského DNA, což je dávný sen všech technokratů a transhumanistů. Výsledkem vší této snahy bude manipulace všech živých tvorů na světě s pomocí umělého DNA, které se v přírodě nevyskytuje a které bude použito na naše ovládání. Však už na to má Microsoft patent a říkají, že naprogramovat takové DNA je tak snadné, jako naprogramovat počítač.

Nejen OSN, ale i Čína se přidala

Existuje odvětví lékařské vědy, které si říká „Přesná medicína“ (Precision Medicine) a které se zabývá genetikou. Přihlíží k životnímu stylu člověka, k jeho genetickým dispozicím a podle toho zkouší vyhledat správnou léčbu pro patřičnou nemoc. Amerika investovala v poslední době 215 milionů dolarů do tohoto výzkumu. Jenže Čínská vláda investovala 9,2 miliard do stejného. Takže Američané vydali pouhý zlomek toho, co Čína. Je zjevné, že Číňané mají o tento námět značný zájem. To proto, že Čína má zcela opačný plán na využití Precizní medicíny a hodlá na jeho podkladě vyrábět válečné zbraně mnohem horší, než ty, které jsou doposud používány.

Na universitě v americkém státě Wisconsin vyrobili umělé DNA, které injekčně dopravili do živého organismu. Toto se spojilo s původním DNA tohoto tvora, kterého pak bylo možno zvenčí ovládat a způsobit mu buď nemoc, nebo zranění pouhou kontrolou jeho vlastních genů.

Číňané již dlouhá léta sbírají DNA informace lidí z celého světa. Pouze pomocí testů na ověření těhotenství, který celosvětově prodávala firma BGI, mají dnes genetické informace 8 milionů žen. (BGI je vlastněna čínskou armádou.) Výsledky všech PCR testů rovněž přinesly hojné množství informací. Kromě toho Číňané neváhají krást genetické informace zdravotním pojišťovnám, laboratořím a jiným institucím.

Tak, jak pilně tyto vzorky sbírají po celém světě, stejnou měrou zakazují komukoliv dělat to stejné v Číně a vyvážet tyto informace ze země ven.

Vojenské použití biologie bylo přidáno k Přesné medicíně někdy v r. 2016. Čínští vojenští vědci jsou toho názoru, že je možno změnit biologická těla (lidi) na zbraň a takto začít zcela nový způsob boje. Biotechnologické zbraně tohoto druhu dokážou vyprodukovat zkázu, která je mnohem horší a většího rozsahu a přitom podle nich více civilizovaná, než co dokážou běžné zbraně, včetně atomové technologie.

Pomocí výzkumu DNA a manipulace genů mají v úmyslu zaměřit jejich bojovou strategii na určité vybrané rasové, nebo etnické skupiny lidí. Mají takto možnost ovlivnit mnoho fyziologických funkcí člověka, jako třeba schopnost učit se, zapamatovat si něco, nebo třeba motorickou činnost jako chůzi, rovnováhu a jiné. V případě boje s nepřítelem je možno pomocí biotechnologických zbraní spolu s ultra-mikro škodlivým vlivem (tj. nezabíjející a často napravitelné ublížení) je možno navodit naprostou fyziologickou nefunkčnost a takto nepřítele porazit.

Čína sice souhlasila s ukončením výroby biologických zbraní, ale jak říkají, v případě napadení by neváhali použít cokoliv co mají k dispozici, ať už jsou to zbraně mezinárodně „povolené,“ nebo i ty zakázané.

Biologické zbraně již používané

Jedna z nebezpečných biologických zbraní je každé očkování. Dnes je již tato barbarská a nevědecká metoda tak vžitá, že ji skoro nikdo nepovažuje za škodlivou a naopak, slibují si od ní ochranu proti něčemu mnohem horšímu. Tak jsme si na očkování navykli, že nechápeme jeho zneužitelnost a jeho zákeřnost. A současná očkování, všechna z nich, jsou právě takové zbraně.

V současné době zachytila rozvědka čínské video, které republikán z Virginie jménem Jarome Bell dal na internet. Ve videu diskutují komunističtí šéfové budoucnost Spojených států poté, co všichni lidé dostanou povinnou vakcínu. Říkají zcela otevřeně, že „každý, kdo si nechal napíchat očkování, je mrtev.“

Jejich stěžejní zájem je nechat celé americké vojsko očkovat, což jejich věrný nohsled Biden poslušně vykonává. Celé americké vojsko má být přes veškerý odpor očkováno a už asi 1/3 těch, kteří tento zákrok odmítli byla označena pro vypovězení z armády. S takovým ukončením vojenské služby jim byl současně odříznut nárok na jakoukoliv finanční a jinou podporu a na penzi.

Jakmile bude armáda očkována, Číňané očekávají, že se veškerá americká vojenská moc zhroutí a pak bude komunistická Čína ten vítěz a to bez boje!

Ve videu dále říkají, že jakmile se americká elitní společnost kvůli strachu ze smrti a z nedostatku víry nechá očkovat, jakmile Wall Street, Hollywood, Bílý dům a armáda budou očkovaní, pak jejich problém končí. A těm, co zbydou pak mohou nabídnout protijed.

Protijed? Ano, protijed. Takže Číňané dnes mají protijed, o kterém nikomu neřekli. Jenže to není protijed v pravém slova smyslu. Je to něco, co sice neopraví ublížení na těle, způsobené vakcínami, ale zabrání to roznášení nemoci.

Mluvčí poté prohlásil: „Ti, kteří byli očkováni, jsou odsouzeni k smrti. Protijed je stále v našich rukou a my chceme aby zemřeli …“ zde video končí.

 

 • JANE K.
5/5 - (1 vote)
(Visited 309 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. Ty vole Jane K. trochu používej mozek než jsem něco napálíš jako zaručenou informaci !
  Čína jako neočkuje ? To jako ovládají výrobu všech vakcín v americe ?!
  Dávám jsem i názory na toto video ze zahraničního serveru:

  „Abigail Dusenberryová 24. října 2021 ve 13:48
  Určitě to je živý přenos Milese Guo (Guo Wengui), který mluví o plánech ČKS. NE „zachycená diskuse šéfů ČKS o vakcínách“. Stačí se podívat na logo „Nový federální stát Číny“ a „svrhnout ČKS“ (skupina politické lobby vytvořená Guo Wengui & Steve Bannon) „.

  „SLEČNA 26. října 2021 v 16:06
  Chlapi, toto není zachycené video ČKS.
  Toto je Miles Guo, čínský miliardář, žijící v exilu v New Yorku.
  Je spojencem Steva Bannona a je jedním ze zakladatelů GETTR.
  Vyhledejte GETTR pro „Miles Guo“, GNEWS a GTranlators. Gtranslators pravidelně zveřejňují stovky podobných videí. “

  Každý ať si udělá svůj názor sám, ale tohle fakt není diskuze čínských komoušů někde v Pekingu. Je to provokace, zpravodajská hra, atd. sledující své zájmy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *