BKP děkuje biskupům z USA za jasný postoj vůči vakcinaci

Napsal
Sdílet článek

Katoličtí biskupové amerického státu Colorado vydali pastýřský list na téma očkování proti covidu experimentálními vakcínami. Uvádějí, že u očkování všemi druhy vakcín je nutné respektovat výhradu ve svědomí. Tento postoj biskupů zamítá povinnou vakcinaci. Je v plném rozporu se zločinnou propagací vakcinace pseudopapežem Bergogliem, který vědomě ignoruje alarmující varování nepodplatitelných lékařských autorit. Jeho absurdní heslo vakcína pro všechny dokazuje, že Bergoglio nejenže svědomí věřících nebere v úvahu, ale navíc ho zneužívá lživým tvrzením, že se každý musí vakcinovat, aby prý neohrožoval své bližní. Konkrétně řekl: „Musíme to udělat!“ Tento postoj pseudopapeže je velkým hříchem proti pátému přikázání.

Co se týče správného svědomí, katolík musí brát v potaz:

1) varování skutečných specialistů, kteří vakcinaci zamítají,

2) fakt, že vakcíny obsahují buňky dětí záměrně zabitých při umělém potratu, že jde o zločinné přestoupení pátého přikázání,

3) fakt, že vědci poukazují na prvky čipizace, které už vakcíny proti covidu obsahují. Písmo svaté před čipizací varuje trestem ohnivého jezera. Člověk se očipováním stává biorobotem, neboť dává svou vůli protibožskému systému, který usiluje o jeho časnou i věčnou smrt.

Co se týče Bergogliova argumentu, že nevakcinovaný prý bude ohrožovat své bližní, pak je to přesně naopak. Bergoglio lže. Vědci dokazují, že tělo vakcinovaného člověka se stává laboratoří na výrobu smrtících virů.

Citace z tisku: Varovný pastýřský list biskupů byl vydán po vyhlášení primátora Denveru z 2. srpna, kterým vyhlásil povinnou vakcinaci do 30. září!

Komentář: Biskupové se postavili proti vyhlášení vlády a vyzvali, aby věřící proti němu využili výhradu ve svědomí, která jim dává plné právo odmítnout experimentální vakcinaci, která je navíc i proti Konstituci USA.

Odstrašujícím příkladem jsou však biskupové Slovenska. Veřejně vyzvali věřící k masovému, škodlivému testování, spojenému s použitím hydrogelu. Navíc se na testování i přímo podíleli zapojením církevních organizací a řeholníků s cílem, aby zahlušili svědomí národa. Rovněž veřejně vyzvali k přijetí vakcíny, dokonce pod heslem: „Vakcína je naděje“ (arcib. Bober). Košický arcibiskup poskytl i fary jako simulovaná vakcinační centra, aby urychlil vakcinaci před příjezdem pseudopapeže Bergoglia. Účast na setkání s pseudopapežem je dovolena jen plně očkovaným. Toto je hrubé zneužití církevní autority proti Bohu i proti člověku!

Biskupové Slovenska vědomě vnášejí prokletí tím, že jednak arcikacíře Bergoglia pozvali a jednak, že pozvání použili k praktickému prosazení experimentální vakcinace. Odstartovali tím genocidní proces likvidace Slovenska.

Citace biskupů z USA: „V případě vakcíny proti covidu jsme přesvědčeni, že vláda by neměla vydávat takové příkazy… Tu jde o porušování lidských práv, ztrátu úcty vůči lidské osobě s její Bohem danou důstojností a ignorování svobody svědomí.“

Komentář: Takto by měli argumentovat všichni katoličtí biskupové.

Citace biskupů z USA: „Není žádný zákon církve, který povinně přikazuje katolíkovi dát se očkovat nějakou vakcínou – včetně té proti coviduOčkování je hluboce osobní věcí, a proto katolíci mají následovat své svědomí, a když jim říká, že nemají přijmout vakcínu, tak ani nemají být za to trestáni. … Tak učí morální nauka církve.“

Komentář: Zde vyvstává otázka, proč pseudopapež Bergoglio nevychází z nauky církve, ale zneužívá církevní autoritu a sugestivně nutí katolíky, aby přijali experimentální vakcínu, přestože už nyní vidíme její katastrofální následky.

  • Byzantský katolický patriarchát
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 152 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *