Blaničtí ani Rusové už nepřijedou …

Napsal
Sdílet článek

Češi jsou z velké většiny národ opatrníků a zbabělých ovcí. Jen cca 20% lidí za něco stojí, ostatní jsou “hlupáčci”, co se kvůli pivu v hospodě, nebo jiné stupiditě, kterou nemohou oželet, nechají donutit k čemukoli.

Již od Bílé Hory a následné popravy vlasteneckých pánů, to jde s námi z kopce. Zbylí hrdinové umírali v obou světových válkách na straně Ruska a zbytek vesele kolaboroval s monarchií, nebo později s nacistickým Německem, přežíval, hrabal peníze a získával moc.

Nyní nám ta nejhorší verbež konečně vládne a společně s ostatními zrůdami z EU nás vymačkávají jak citróny a z nenasytných tlam, jim kapou sliny nad územní velikostí a nerostným bohatstvím Ruska.

V jejich zkažených mozcích, které jsou prosté jakékoli morálky a slitování s ovčany, kteří je stupidně svými hlasy vynesli až na vrchol politického potravního řetězce, se rodí plán na válku s Ruskem!!! Do první linie, však nepůjdou tito nelidé, ale ovce, které jim dali do rukou moc.

V posledních volbách v naší zemi, jsem poznal, že bojovat za národ nemá už vůbec žádnou cenu. Češi jako národ už totiž vůbec za nic nestojí a těch nepokořených statečných, bude ubývat a ubývat. Někteří se nakonec zlomí, jiní časem zemřou a další raději emigrují. Časem zbydou jen pokřivené zrůdy, podmaněné ovce a noví “Češi” z Afriky.

Těm svobodným, co ještě žijí v naší zemi radím jedno, obklopte se skutečnými přáteli v reálu, navzájem si pomáhejte, a udržujte se fyzicky ve formě. Jen tak možná dožijete jako svobodní lidé, ačkoli okolo budou už jen podmaněné ovce.

Záchrana odjinud už nejspíše také nepřijde, vždyť proč, by nás měl znovu zachraňovat někdo, komu ústy svých zvolených vůdců neustále plijeme do tváře !!!

  • Ladislav Kašuka
(Visited 371 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *