Blatný znovu zamítl “ideologicky nečistou” vakcínu

Napsal
Sdílet článek
“Toho bohdá nebude, aby hrdí Češi používali ideologicky nečistou vakcínu z Ruska, bez povolení našich pánů z Evropské Unie!” křičí ministr zdravotnictví Blatný ve sněmovně a vztekle přitom mlátí pěstičkou do imaginárních nepřátel*.

Tak se zdá, že nás hrdinní bojovníci z naší vlády opět zachránili. Tentokrát ne před účinnými léky, které už se sice proti covidu používají v půlce světa, ale u nás jako na potvoru nemají správné razítko. Tentokrát nás zachránili před možností nechat se očkovat mimo jiné i Sputnikem V. Své rozhodnutí obhájili řadou budovatelských vět z alternativní reality, ve které Sputnik V absolutně NIKDO nechce…tedy jen hloupí Slováci a Maďaři…a Brazilci, jižní Korejci, Číňani, Indové, Italové, Srbové…vlastně už se Sputnikem očkuje celá Asie a Jižní Amerika a část Evropy i Afriky…ale nikdo ho nechce, bo to říká Blatný a ten má vždy pravdu!

Čtenáři Hovninek a lžiDnesu Blatnému se slzami dojetí v očích nadšeně tleskají, protože byli zachráněni před potenciální možností svobodného výběru další vakcíny. Sputnik V přece nepotřebujeme, protože máme dokonalé vakcíny z USA a Británie, které jsou na rozdíl od té zlé ruské ověřeny standardními deseti lety testování, takže…jo aha, ony jsou používané ještě kratší dobu než Sputnik V a některé dokonce používají novou, takřka neověřenou metodu mRNA? A povoleny byly jen na speciální výjimku? Pche, realita, koho dneska zajímá?

ČT určitě brzy udělá nějakou hezkou reportáž o tom, jak byla zablokováním Sputniku V zachráněna demokracie a světový mír. Mezi speciální výjimkou povolené americké a britské vakcíny se totiž nedostane další možná alternativa, protože by musela dostat speciální výjimku… Musíme na to logicky, chápete?

Takže plán další budovatelské pětiletky byl opět zachráněn a bude splněn na 105% – na trhu budou jen ideologicky čisté vakcíny a čeští lidičkové nebudou moct být ohroženi výrobkem imperialistů z Východu, nebo tak něco. Hlavní je, že Babiš znova letí do Izraele jednat o nějakém dalším léku proti covidu (EXO-CD24). Sice už máme hromadu jiných a jen by stačilo zjednodušit jejich distribuci a podpořit výzkum, ale to by zachránilo příliš mnoho životů a penízky by netekly do správných kapsiček.

Ale dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu z posledních dnů – novinářská esa se po několika měsících čekání konečně dočkala známé osobnosti, která zemřela v nějaké souvislosti s covidem (spisovatel Jan Vodňaský, 79 let – upřímnou soustrast rodině sad ). Takže “novináři” se nad jeho tělem budou moct zase radostně sletět jako supi a dřenit to několik dalších měsíců…než získají dalšího mrtvého, kterého budou moct nadšeně vystavovat v ulicích. Při normálně fungujícím zdravotnictví a racionálním přístupu k léčbě a léčivům by se pana Vodňanského možná podařilo zachránit, ale pro novináře je to lepší takhle, že?

Novo-soudruzi, děkujeme! ❤️

*pro hnidopichy – takhle upřímně to samozřejmě Blatný neřekl smile Rezolutně řekl, že bez razítka EMA Sputnik V nikdy  nepovolí: “Není to zlomyslnost, výjimku neudělím.”

(Visited 259 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Dobrý den,
    Vaše dnešní psaní se mi jeví (ale jiní mohou mít názor odlišný což je v pořádku) na dostatečnou minus, a závěrečné věty až hrubě a nevhodně faulující.

    1. Proč si to myslíš? Smrt pana Vodňanského je tragédie a je mi líto jeho rodiny. Ale to, že tu smutnou událost novináři už teď zneužívají a dělají z toho propagandistické palcové titulky je podle mě těžko zpochybnitelné. Místo aby normálně oznámili, že umřela oblíbená osobnost, napsali upřímnou soustrast rodině a někde v textu se případně zmínili o příčinách smrti, tak je to teď očividně na zvýrazněné titulce hlavně kvůli covidu…
      V čem přesně fauluju? Jsem nespravedlivá k Novinkám nebo iDnes?

  2. Páně Blatný je ve svéí funkci nějak dlouho. Typický příklad toho , co psal Mňačko v knize “Ako chutí moc”. Má teď možnost nařizovat , postihovat , pokutovat trestat ….. krásnej pocit. Akorát jsem si nevšiml v kterém roce prodělal lobotomii.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *