BLM a ISIS – příliš mnoho společného (video)

Napsal
Sdílet článek

Napojení BLM na muslimské organizace v USA, potažmo napojení obojího na demokraty, je již dávno prokázáno. Nejenže demokratičtí politici od začátku nepokoje BLM podporují, ale muslimové, resp. jejich nejvyšší zástupci v USA, se k přidali k BLM již v roce 2014, o čemž jsem se zmínila již zde. O tom, že muslimy podpořil i Biden, který zároveň podporuje BLM, psal v posledních dnech dokonce i mainstream, tudíž i to je chronicky známá věc.

Spojitost mezi muslimy a BLM však není pouze v jejich napojení na demokraty, případně v tom, že obojí je de facto nástrojem k rychlejšímu rozvratu nejen USA, ale celého západního světa (k nepokojům, spojeným s BLM, dochází i v některých západoevropských zemích), ale i jejich prostředky jsou v mnohém podobné. Zatímco ISIS ničil na územích, která ovládl, veškeré sochy a památky – většinou křesťanské či buddhistické – BLM činí totéž. Odstraňuje jakékoli památníky bílých osobností a je celkem jedno, zda byly tyto osobnosti otevřenými rasisty či ne.

Právě k tomuto tématu jsem našla zajímavé video, tak doufám, že alespoň chvíli vydrží, podobná videa totiž youtube zpravidla dřív či později zcenzuruje. Srovnání BLM a ISIS – nástrojů na rozvrácení nejen USA, ale také západní Evropy – je zde velmi trefné.

 

5/5 - (2 votes)

(Visited 149 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *