Boj o hradní koryto začíná již nyní. Trikolora se postaví proti extempore senátorů

Napsal
Sdílet článek

Senátor Pavel Fischer navrhuje odvolat z funkce prezidenta ČR Miloše Zemana. Prezidenta Zemana nemusím mít moc rád, ale když vidím jaké karikatury se tlačí na jeho místo, tak mi běhá mráz po zádech. Já naopak navrhuji, aby Senát ČR hlasoval o způsobilosti Pavla Fischera nadále vykonávat svůj mandát senátora ČR.

Senátor Fischer by si na několik let mohl odpočinout například v Bohnicích. Z té jeho “Pražské kavárny”, ale také z toho svého usilovného slintání po prezidentské funkci už mu možná pěkně haraší ? A pokud by se mezitím „Pražské kavárně“ podařilo exhumoval Michala Kocába, mohl by si jej tam vzít sebou, aby mu tam nebylo smutno. Věřím a jsem si jist, že v Bohnicích by pan senátor Fischer našel pár pacientů, kteří by jej možná brali trošku vážně, a kteří by jej třeba nepovažovali za úplného blba….

V Bohnicích by se také senátor Fischer nemusel bát ruských agentů, které vidí za každým patníkem a pod každou sukní. A hlavně, nemusel by se plazit a úslužně ohýbat svůj hřbet před samozvanými bruselskými diktátory.

 

  • Jiří Sudík
(Visited 245 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *