Británie: 400 nelegálních afrických vetřelců přestěhovali z hotelů do kasáren, ti se nyní bouří

Napsal
Sdílet článek

Před časem jsem zde hned ve dvou článcích upozornila na to, jak jsou ve Velké Británii ubytováváni nelegální vetřelci v luxusních hotelích, které jsou nyní kvůli omezení turistického ruchu a cestování vůbec, většinou prázdné. Vetřelci obývají nejen luxusní hotely ve Velké Británii, ale také ve Španělsku či Itálii. To vše samozřejmě hradí daňoví poplatníci uvedených zemí. Komfort, o jakém se mnohým Evropanům na dovolené ani nesní, dnes zažívají tisíce nelegálních muslimských vetřelců nejen v uvedených zemích.

Ve Velké Británii, kde dokonce pořádali pro v luxusu ubytované africké vetřelce také výlety na věhlasné fotbalové stadiony, byl z chování vlády, která se neostýchala na africké parazity utrácet nemalé částky z peněz daňových poplatníků, docela značný skandál. Zřejmě i proto se vláda nakonec rozhodla občany nadále neprovokovat a nelegály přemístit do poněkud skromnějších prostor.

Skupina nelegálních invazistů veřejně promluvila, aby si stěžovala na podmínky v azylovém táboře ve Folkestone v Kentu a tvrdí, že kvůli údajně špatným podmínkám litují nelegálního cestování do Velké Británie z Francie.

Rekordní počty nelegálních vetřelců, proudících přes Lamanšský průliv z Francie, přinutily tento měsíc pracovníky ministerstva vnitra, aby je převezli do bývalých vojenských kasáren v Kentu, kde budou ubytováni, zatímco budou žádat o azyl.

Minulý týden bylo přes 400 vetřelců přesunuto z ubytování v hotelu do kasáren v Napieru a ministerstvo vnitra údajně plánuje otevření druhého tábora v bývalém areálu ministerstva obrany ve Walesu, kde bude ubytováno dalších 250 nelegálních invazistů.

Čtyři občané Súdánu, kteří jsou ubytováni v táboře v Kentu v jihovýchodní Anglii, v rozhovoru pro Daily Mail přiznali, že měli raději zůstat ve Francii.

Čtyři Súdánci – Amin Adam, Mohammed, Hussain Abu-Bakr Mohammed a Yassin Mohammed – byli pohraničními jednotkami Spojeného království přepraveni na území Velké Británie před dvěma měsíci poté, co na malém gumovém člunu nelegálně překročili Lamanšský průliv.

Jeden z nelegálních vetřelců  Amin Adam, si stěžoval na podmínky v táboře s tím, že  jsou tam drženi jako zvířata v kotcích.  “Jídlo není dobré. Je zde pouze jedna toaleta. Měl jsem podat žádost o azyl ve Francii, “řekl.

Čtyři žadatelé o azyl tvrdili, že je jim 20 a 30 let a že uprchli z oblasti Dárfúru v Súdánu. Poté, co se setkali ve francouzském Calais, kde sedm měsíců pobývali v notoricky známém táboře nazvaném  Džungle, se všichni čtyři rozhodli překročit La Manche v gumovém člunu, který podle jejich tvrzení našli na pláži.

Původně byli převezeni do hotelu v Slough v Berkshire, vzápětí však byli přemístěni do tábora v kasárnách Napier v Kentu. Ministerstvo vnitra tvrdilo, že využitím kasáren a dalších vojenských zařízení k ubytování nelegálních vetřelců by britskému daňovému poplatníkovi dokázali ušetřit až 50 procent toho, co by je stálo ubytování v hotelech.

V červenci se vůdce strany Brexit Nigel Farage dozvěděl, že vláda ubytovala nelegální vetřelce v luxusních hotelích. Problémy způsobené pobytem nelegálních invazistů v hotelech, byly tragicky demonstrovány v červnu, kdy další súdánský státní příslušník pobodal v Glasgow šest lidí včetně policisty.

Badreddin Abadlla Adam údajně podal podobné stížnosti na hotelové ubytování financované daňovými poplatníky. Ostatní vetřelci, kteří pobývali ve stejném hotelu, si stěžovali na omezené Wi-Fi a na to, že jim neustále podávali špagety a makarony s tím, že jídlo pro ně není kulturně vhodné.

Počet vetřelců, kteří letos nelegálně přicestovali do Spojeného království lodí, se rychle blíží 7000, což je více než trojnásobek počtu v roce 2019. Už nyní překročilo hranice země víc nelegálních vetřelců, než za celý loňský rok.

Invazisté, kteří byli před časem ubytováni v luxusu, se samozřejmě nezapomněli o své zážitky z Evropy podělit se svými soukmenovci doma. Ti se pak za vysněným blahobytem vydávají také. Asi se budou pěkně divit, až se namísto v luxusním hotelu objeví v budově bývalých kasáren…

(Visited 740 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *