Britka, která konvertovala k islámu, plánovala zabít co nejvíce lidí při sebevražedném atentátu

Napsal
Sdílet článek

Jeden z velmi důležitých faktorů, které výrazně urychlí islamizaci, je také konverze nemuslimů k islámu. Nedávno jsem zde upozornila na statistiku, která uvádí, že každou hodinu v Německu a ve Francii konvertuje jeden člověk k islámu. To znamená 24 lidí denně. V ostatních islamizovaných evropských zemích to bude zřejmě podobné a počítá se s tím, že počty těchto konvertitů budou stoupat. I případ, na který chci upozornit ukazuje, že vzhledem ke zvrácenosti islámské ideologie k ní přechází velmi často také různí psychopaté. A je jedno, zda se jedná o ženy nebo muže.

První britská sebevražedná atentátnice – 37 let, plánovala vyhodit do vzduchu chrám svatého Pavla o Velikonocích, aby zabila co nejvíce lidí. Žena právě dnes stanula za plánování masakru u soudu.  Safiyya Amira Shaikh (jedná se o po konverzi přijaté jméno) uskutečnila výlet Londýna, aby si prohlédla  chrám svatého Pavla jako potenciální cíl. Žena se pokusila navázat online kontakt s výrobcem bomb a požádala jej, aby postavil dvě improvizovaná výbušná zařízení.  Zároveň plánovala „zabít co nejvíce lidí“.

Shaikh se později setkala se svým kontaktem a podala mu dvě tašky, do nichž měly být umístěny výbušniny, aniž si uvědomila, že jde o tajného policistu. Žalobci tvrdili, že měla v úmyslu nechat explodovat jedno zařízení v hotelu a pak odnést druhé do Svatého Pavla, kde ho odpálí a zabije sebe a co nejvíce dalších nevinných lidí. Shaikh se zradikalizovala v roce 2015 poté, co v roce 2007 konvertovala k islámu, ke kterému ji přivedla muslimská rodina ze sousedství .

Pokřtěná Michelle Ramsdenová se během své konverze izolovala od své rodiny. Později se obrátila na radikální skupiny s žádostí o podporu. „Chci jich hodně zabít,“ řekla. „Chtěla bych spáchat sebevražedný atentát v  kostele v den, jakým jsou Vánoce nebo Velikonoce, kdy jich mohu zabít víc. Nejsou to jen výhružky, chci, aby hrozby byly skutečné. Poslala policejnímu důstojníkovi fotku katedrály svatého Pavla a napsala: „Ráda bych to uskutečnila zde”..

“Chtěla bych bombardovat a střílet až do smrti, opravdu bych ráda zničila místa, kde je hodně káfirů”, prohlásila. O týden později navštívila chrám svatého Pavla a poslala svému kontaktu videa, ve kterých uvádí: „Udělám to s bombou pod kupolí. „Taky udělám něco v hotelu, pak v kostele, pak budu zabíjet, dokud nezemřu…“

Tato konvertitka je jen důkazem, že islám je skutečně ideologie psychopatů. Ostatně, všechny soudy přece tvrdí, že muslimští kriminálníci jsou psychicky nemocní.

(Visited 79 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *