Brusel odsoudil pálení nenávistného Koránu, ale rabování a ničení ze strany muslimů je podle EU v pořádku

Napsal
Sdílet článek

Už v několika svých článcích za poslední měsíc jsem se zde věnovala plánovanému a později dokonce i přes zákazy uskutečněnému pálení koránu ve Švédsku. Protože se dlouhodobě o Švédsko, v jehož šlépějích kráčíme, zajímám, od začátku jsem věděla, že tato akce – proběhne-li – bude mít nemalou odezvu. A to jak ze strany muslimů, tak ze strany vlády či EU. A už je to tady!

O tom, že pálení koránu odsoudila švédská vláda, jsem se ani nezmínila, samozřejmě, socani všude v Evropě jsou hlavními strůjci islamizace. Právě proto je třeba všude tyto strany odstavit od moci. Ostatně, dlouhodobě upozorňuji na fakt, že ani našinci nejsou příliš bystří, když si umí největšího podporovatele islámu v naší politice – Al Hamajdu a jeho oranžády – nejen opakovaně posílat do PS, ale také tohoto islamofila adorovat coby – dle nedávného průzkumu – nejoblíbenějšího českého politika. To jen ukazuje, že si nejspíš švédskou cestu zasloužíme…

Vraťme se však zpět ke Švédsku, ale především k EU. Jen připomenu, že v pátek proběhlo plánované pálení koránu, jehož listy byly proloženy slaninou. K pálení došlo v parku v islamizovaném Malmö. Na hřišti v Malmö si pak dánští protiislámští politici zahráli s koránem fotbal. Posléze byli zatčeni.

V reakci na “zneuctění” této nenávistné knihy, horší, než Mein kampf, pak v pátek večer vytáhli nejen do ulic Malmö, ale i některých jiných islamizovaných švédských měst mohamedáni a pustili se do řádění. Dokonce i následující den se v ničení pokračovalo, ale už v menší intenzitě. Pálení Koránu, následované řáděním muslimů, se pak o den později “přelilo” do Norska.

EU se nyní staví proti pátečnímu pálení koránu v Malmö, jak uvádí portál Europa. Švédští demokraté kritizují skutečnost, že nepokoje vetřelců nejsou – na rozdíl od pálení koránu – odsuzovány.

Pálení nenávistné knihy pouštního pedofila Mohameda přimělo Evropskou komisi v Bruselu, aby vydala své stanovisko. Incident se dokonce řešil na pondělní tiskové konferenci. V prohlášení mluvčího EK Christiana Wiganda se uvádí:

Komise odsuzuje všechny formy a projevy rasismu, xenofobie a související nesnášenlivosti. Jsou neslučitelné s hodnotami, na nichž je EU založena.

Švédští demokraté reagují na skutečnost, že nepokoje muslimů nejsou nijak odsouzeny. Mattias Karlsson, člen strany, uvedl na Facebooku:

“Evropská komise odsuzuje zneuctění knihy, která uvádí, že všichni nemuslimové by měli být mučeni a zavražděni, ale neřekne ani slovo o následných nepokojích, útocích na švédskou policii nebo antisemitských sloganech, v nichž demonstranti chválili historické vraždění Židů a proroka Mohameda a slíbili, že to zopakují.”

Co jiného to je, než jen další z mnoha ukázek toho, kdo je tu protěžován?!! Zatímco muslimové mohou kdekoli na území EU zcela beztrestně hlásat nenávist k nemuslimům a nabádat k jejich vraždění, mohou rabovat, ničit, spolupracovat s ISIS, znásilňovat, vraždit a nic se neděje, Evropané spálí jednu nenávistnou knihu a v Bruselu je z toho pozdvižení, dokonce k tomu svolají tiskovku. Na nic z toho, co dělají v Evropě následovníci pedofilního lžiproroka Mohameda, se však podvratná EU nenamáhá reagovat.

Není to jen další důkaz škodlivosti této instituce, jejímž zcela jasným záměrem je likvidace původních Evropanů a jejich nahrazení Afričany a Araby?? Kolik důkazů bude ještě potřeba, než Evropanům škodlivost této instituce konečně dojde????

 

(Visited 266 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *