Bude brzy berlínský chalífát realitou? Němci k němu našli další zkratku.

Napsal
Sdílet článek

Možná jste už zaznamenali, že dle posledních zjištění je již v Berlíně nejčastějším jménem novorozence Mohamed. Tímto tedy Německo následuje cestu dalších zemí, například Velké Británie či Švédska. V Británii, ve snaze zastřít tuto skutečnost dokonce začali do statistiky zahrnovat zvlášť různé tvary tohoto jména (Mohamed, Muhammad apod.), ale i tyto tvary časem začaly v mnoha místech dominovat. Nyní se Německo rozhodlo, že pro tyto “Mohamedy” zajistí další výhody, které jim umožní páchat zcela beztrestně kriminalitu. Tedy zatím pouze v Berlíně, lze však předpokládat, že Berlín je jen první vlaštovka.

V hlavním městě Německa se zřejmě rozhodli, že vládu postupně předají muslimům a nejspíš zde začne brzy platit také právo šaría. Jak jinak si lze vysvětlit nový zákon, který nařizuje policii jak (ne)řešit kriminalitu muslimských vetřelců? Jak možná víte, tak hlavní město Německa řídí zelení ideologové, kteří považují „staré bílé muže“ za kořen všeho zla a společnost, která byla ztracena, se zachrání díky nezřízené muslimské migraci a etnické výměně obyvatel. K tomu jen podotýkám, že se jedná o “nemoc” většiny hlavních evropských měst, včetně Prahy, kde vládne totožná ideologie.

V myšlení takových zelených politiků je nepřiměřeně vysoký podíl migrantů podezřelých z trestné činnosti ve statistikách trestné činnosti způsoben především tím, že právě příslušníci jiných etnik jsou častěji kontrolováni policií kvůli svému odlišnému vzhledu. Proti tomu se má postavit “zemský zákon proti diskriminaci”, který nepozorovaně – za koronavirovou clonou –  schválili ve výboru pro právní záležitosti berlínské Poslanecké sněmovny. Cílem tohoto zákona je údajně zabránit diskriminaci občanů prostřednictvím správních kroků a podporovat „kulturu oceňování rozmanitosti“.

V praxi však tento nově zavedený rudozelený režim neznamená nic jiného, než že každý, kdo nespadá do kategorie „bílého německého občana“, může oznámit, že byl policií diskriminován, pokud ho kontrolovala. Stačí tvrzení, že kontrola ze strany policie byla podmíněna pouze barvou kůže nebo „jižním vzhledem“. Součástí zákona je tzv. “obrácení důkazního břemene”. To znamená, že migrant nemusí dokazovat, že byl kontrolován policií jen kvůli svému odlišnému vzhledu, ale naopak to znamená  že policista musí prokázat, že tomu tak nebylo!!! Ano, chápete to dobře.

Zákon předpokládá, že pravdu hovoří vetřelec, nevinu – tedy to, že nediskriminoval –  musí prokázat policista!!! 

Nyní je třeba vědět, že žalovaný policista nebude během probíhajícího vyšetřování povýšen, i když to třeba bylo původně v plánu. Zastaví se tedy tímto jakýkoli možný kariérní postup daného policisty!!! A to jen proto, že si dovolil kontrolovat kohokoli tmavšího! Zásadní problém je, že takové vyšetřování může trvat dlouho, zejména v rudozeleném Berlínu, kde jdou tradičně na ruku menšinám. Při slyšení v Poslanecké sněmovně zástupce policie upozornil, že:

“Když kontroluji afrického drogového dealera, může říct, že byl touto kontrolou diskriminován. Pak musím dokázat, že kontrola nebyla diskriminace, ale že byla oprávněná. A nebudu povýšen, dokud neskončí vyšetřovací řízení.“

Ale ani to zeleným sociálním inženýrům z Berlína  nestačí, zákon stanoví i součinnost aktivistů a  neziskovek: Aktivisté a neziskovky mohou totiž zastupovat občana, který se cítí diskriminován.

Logickým závěrem je, že každý berlínský policejní důstojník, který ještě čeká na povýšení, udělá v budoucnu široký oblouk kolem migrantů, aby se vyhnul jejich hněvu a následnému trestnímu řízení. Není pochyb o tom, že tento zákon dělá z policistů oběti kriminálních invazistů a dále bude upevňovat a  rozšiřovat berlínské kriminální struktury.

Tento zákon tedy dává de facto volnou ruku všem barevným kriminálníkům v Berlíně. V klidu si mohou přepadat, krást, loupit, prodávat drogy, znásilňovat či šikanovat. Mohou dělat bordel, zavádět si právo šaría a podle toho i jednat. A nic se nestane. Policisté již mohou v klidu kontrolovat výhradně bílé občany, neboť na ně se zákon o diskriminaci nevztahuje. Ovšem každá kontrola kriminálního černocha, Araba či Turka bude okamžitě žalována a daný policista bude popotahován do doby, než se prokáže jeho nevina. 

Až tedy uvidíte někde v mainstreamu statistiky kriminality v Německu, potažmo v Berlíně, ve kterých bude uvedeno, že kriminalita migrantů výrazně poklesla, pak vězte, že je to opět další z mnoha záměrných manipulací, mající za cíl podpořit islamizaci Německa, potažmo celé Evropy.

(Visited 923 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Niektoré západné krajiny si želajú v Európe Chalífád. Všetko zatiaľ ide podľa plánu. Denno – denne dovážajú do Európy tisíce a tisíce moslimských migrantov. Predovšetkým chlapov ! Vojakov! Početná menšina Moslimov už ovládajú nie len bežný život ľudí napr. vo Švédsku, i ďalších severských krajinách, Belgicku, Holansku, Francúzsku, ale aj v Nemecku. Ovládajú súdny systém a tvrdo presadzujú právo Šária. Celý proces ide o mnoho rýchlejšie akoby bola vojna. Ľudia by sa bránili, ale v súčasnosti sa absolútne nebránia , práve naopak, všemožne, najmä cez masívne dotované mimovládne organizácie zabezpečujú národné štáty EÚ hladký prechod k Islamskému Chalífátu. Zatiaľ odolávajú len krajiny strednej Európy – V4, ale Slovensko pod vedením Matoviča, Korčoka, Čaputovej postupne odpadáva ad spoločného postupu proti nelegálnej migrácii, do Česka sa už teraz pašujú stovky Moslimov, ktorí sa v Česku zabývajú ( Teplicko, Brnensko atd.) Odoláva hlavne Maďarsko a Poľsko, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko, k nimi sa pridáva Rakúsku aj Švajčiarsko. Slovensko , podľa všetkého, stihne osud Nemecka, či Švédska. Jediná záchrana sa vidí v kacírskej myšlienke – obnovu spolužitia štátov bývalého RU ! Nie ako politické zoskupenie ( EˇU ) , ale ekonomické zoskupenie štátov…

    1. Na Slovensku máte jednu výhodu – máte tam zákaz propagace islámu. Zatím tam nesmíte mít muslimskou obec ani mešity. Je otázka, co s tím udělá současná vláda, jestli to nepřizpůsobí zákonům, jaké jsou třeba u nás. Naše vláda je velmi proislámská. Nejen, že je u nás zcela legálně a dlouhodobě fungující muslimská obec, ale zcela legálně tu máme i mešity (vy zatím nemáte ani jednu). Nové mešity se mají stavět. Díky podplaceným soudům a ministerstvu školství, vedeném loutkou Aspen institutu Plagou, je u nás dokonce ve školách povoleno muslimské zahalování. To třeba jiné země Evropy naopak zakazují. Jen pro srovnání – mnoho let u nás žádají Vietnamci o povolení založit si buddhistickou obec, to jim ale povolit odmítají. Muslimům to dávno povolili. A ČSSD si dělala před volbami na stránkách muslimské obce agitku. Ta ČSSD, která je ve vládě a ovládá MV. Islamizuje se celá Evropa, šanci to změnit asi máte jedině na Slovensku, možná Poláci. Máte tam nejméně muslimů a taky nejhorší podmínky pro muslimy (žádné mešity, oficiální modlitebny, islámské školky, atd…). V Brně, které je silně arabizováno podobně, jako Teplice, je dokonce oficiální úřední řečí vedle češtiny i arabština. Arabové tam už mají skoupené celé čtvrti a chtěli by tam největší středoevropskou mešitu i s minaretem… Islamizaci se nevyhne v Evropě většina zemí, může za to laxnost Evropanů, skoro všude dlouhé roky špatně volí….

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *