Bude Jaromír Soukup odsouzen stejně jako Adam B. Bartoš ?

Napsal
Sdílet článek
Jaromír Soukup byl zatím nepravomocně odsouzen za veřejnou kritiku hospodaření a obsahové úrovně České televize. Adam B. Bartoš byl již pravomocně odsouzen za kritiku systému a prezentaci svých politických názorů. Dopadne Jaromír Soukup stejně a bude pravomocně odsouzen za prezentaci svých názorů ?

Jaromíra Soukupa má řada lidí ráda, protože jeho pořady v televizi Barrandov přináší mnohdy velmi zajímavé informace a řada pořadů má velmi zajímavý formát. Několik pořadů věnoval České televizi, o které si velká část národa nemyslí nic dobrého. (já dodávám, že oprávněně)  A Jaromír Soukup veřejně odprezentoval řadu informací o hospodaření a podivných smlouvách, prezentoval je jako důkazy a “dopustil” se i jejich hodnocení, která pro Českou televizi nedopadla vůbec pozitivně. No a za to byl nepravomocně odsouzen. Jak sám uvedl, soud nezajímal skutečný stav věci a pravdivost jeho tvrzení, ale prý byla nepřijatelná forma a míra kritiky České televize. Skandální.
.
Ale takto již soudy v naší zemi rozhodly minimálně v případě Adama B. Bartoše. Ten byl odsouzen ze celou řadu údajných trestných činů spočívající v prezentaci svých kritických názorů proti systému a aktuální politické reprezentaci. Soudem přizvaný znalec, který posuzoval trestnost jednání p. Bartoše, ve svém výslechu před soudem konstatoval, že ze strany p. Bartoše není trestné to, co říká a prezentuje, ale trestná je forma, jakou tak činí. A za toto skandální znalecké posouzení byl již pravomocně odsouzen. To je realita justice v České republice.
Jak dopadne Jaromír Soukup ?
.
Nechme se překvapit, jestli si i v jeho případě justice troufne potvrdit pochybný nepravomocný rozsudek. Přeci jen, oproti Adamovi B. Bartošovi je Jaromír Soukup miliardář, televizní magnát a právník s řadou významných kontaktů celou společností, jak konec konců potvrdily jeho mediálně hojně prezentované narozeniny.
.
Přeji panu Soukupovi, aby dopadl dobře. Panu Bartošovi už člověk může popřát pouze to, aby měl osobní sílu nést důsledky ostudného  rozhodnutí naší justice.
.
PAVEL OPL
(Visited 315 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

 1. ” v případě Adama B. Bartoše. Ten byl odsouzen ze celou řadu údajných trestných činů spočívající v prezentaci svých kritických názorů proti systému”

  – zvykajme si. Verejne prezentovať svoj nesúhlas je dnes trestné. Verejne prezentovať svoju nenávisť je trestné.
  Dnes sú ovčania povinní súhlasiť, milovať, ……. a platiť dane.
  Ovčania dnes majú to, čo si demokraticky zvolili. A bude ešte “lepšie” , teda horšie.

 2. TV Barrandov nepřináší objektivní informace, jak by měla a pan Bartoš? Děláte si legraci? Člověk, který šíří nenávist a antisemitismus, si zaslouží jen mé pohrdání. Otec malých dětí, kterých mi je líto, že mají tak nenávistného otce. Je to člověk, který pohrdá umučeným lidských životů v koncetrácích za 2.sv války. Krom toho, že působí velmi zakomplexovaně, může být v určitých případech velmi nebezpečný.

  1. Co je “nebezpečného” na vyslovení názoru!?!?!?
   “Nesouhlasím s vámi,ale vždycky vás budou hájit,abyste směl svůj názor říkat.”(Voltaire)
   Proti Adéle asi ňákej hňup.😋

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *