Bude z Osla další Mogadišo?

Napsal
Sdílet článek

Norsko je důkazem toho, že nejen země EU se rozhodly podílet na přeměně Evropy na Afriku. V Norsku totiž vítají se stejným nadšením jako v některých jiných evropských zemích. Nejinak tomu bylo i v loňském roce. 13 200 cizích státních příslušníků totiž dostalo v roce 2019 norské občanství, což bylo téměř o tři tisíce více než v roce 2018, jak vyplývá z údajů norského úřadu pro statistiku.

Devět z deseti těch, kteří loni získali občanství, pocházelo z mimoevropských zemí a téměř osm z deseti bylo z Afriky nebo Asie. Somálci pak byli nejčastější národností, která získala občanství, loni obdrželo norské pasy téměř 3000 somálských státních příslušníků. Na druhou příčku se dostali Eritrejci s téměř 1500 jedinci, kteří obdrželi občanství, následováni byli cizími státními příslušníky z Filipín, Afghánistánu, Thajska, Iráku, Etiopie, Súdánu, Indie a Íránu.

Mnozí Norové jsou znechuceni tím, že norská migrační agentura nadále rozdává občanství zejména Somálcům, kteří dlouhodobě stojí norské daňové poplatníky miliony eur.  Právě jejich komunita vykazuje extrémně vysokou míru nezaměstnanosti a je tedy na dávkách. Od 1. ledna letošního roku tvořili přistěhovalci 18,2 procenta obyvatel Norska. Od roku 2000 se počet přistěhovalců žijících v Norsku podle statistiků Norska více než ztrojnásobil.

Jak je vidět, tak nejen Švédsko a jiné multikulturně obohacované země EU si ze svojí země budují druhou Afriku, potažmo chalífát. Protože právě i uvedení Somálci jsou muslimové, dlouhodobě navíc patřící k těm nejproblémovějším migrantům. Podle výše uvedených údajů stačilo pouhých deset let na ztrojnásobení počtu přistěhovalců, z nichž vedou prim právě ti z Afriky.

Skandinávské země budou tedy velmi pravděpodobně mezi prvními islamizovanými zeměmi Evropy. A jak je vidět, je docela jedno, jestli jsou nebo nejsou v EU, vše je jen na politicích té které země. A především pak samozřejmě na občanech, kteří jsou již mnohdy zcela ve vleku mnohaleté multikulturní propagandy.

Kdepak jsou staří dobrá Vikingové?

5/5 - (2 votes)

(Visited 209 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *