Budeme raději hlídat uranové a zlaté doly Francouzům v Mali, než abychom pomohli Řecku (videa)

Napsal
Sdílet článek

Servilní zahraniční politika naší vlády je dlouhodobě známa. Myslím, že je docela zbytečné zde vypisovat všechny kauzy z posledních let, kdy jsme se postavili na tu „správnou“ stranu. Tedy na přesně takovou, na jakou se staví ti, kdo naši vládu „vodí“. Nejsme v tom však sami, většina evropských vlád je ovládána stejně, jako ta naše. Ale třeba i Merkelová, která je hlavním loutkovodičem naší i jiných evropských vlád, je sama loutkou výše postavených, nikým nevolených (j)elit.

Pokud bych měla vypsat vše, co nasvědčuje absolutní podřízenosti naší vlády svým loutkovodičům v Bruselu, Berlíně a Washingtonu, vydalo by to na jeden celý, velmi dlouhý článek. To, že země EU ovládá Německo je nejspíš každému jasné. Opět jsme my (ale nejen my) poplatným poslušným protektorátem 4. říše, jehož ovčané si poslušně volí páníčkům poklonkující politiky.

To se projevilo u současné vlády, která byla sestavena přesně dle přání loutkovodičů z Berlína a Bruselu. O tom, jak silný vliv má Německo na sestavování evropských vlád, jsme se pak mohli přesvědčit i v případě Itálie, kde byl právě na přání Německa z vlády „vyštípán“ Salvini (viz video níže, na kterém se Conte domlouvá s Merkelovou v Davosu na tom, jak se Salviniho zbavit). Situace jako přes kopírák pak nastala v Rakousku, kde právě Němci vytáhli dva roky staré kompromitující video na šéfa Svobodných Stracheho. Obě země pak sestavily – podobně jako ČR – koalice s takovými stranami, které již programově poklonkují Bruselu.

Na video, dokazující fakt, že Německo řídí celou Evropu, se můžete podívat zde (titulky v AJ):

Ale nyní se vraťme k naší loutkové armádě, která operuje čistě v zájmu cizích mocností. Armádě, do níž chce naše loutková vláda nalévat další miliardy i v době nadcházející krize. Ovšem miliardy nejdou na naši obranu, případně obranu evropských hranic, ale na vyzbrojení expedičního sboru, kterým se naše armáda – či to, co z ní zůstalo –  stala. 

Je to jen pár týdnů, kdy jsme Řecku odmítli – podobně jako mnohé jiné loutkové státy – vojenskou pomoc. Jedinou pomoc, kterou naše loutková vláda poskytla, byla pomoc invazistům, ubytovaným v jednom z řeckých hotelů. Nyní budou Češi dokonce velet misi v Mali. Misi, na které budou nejspíš hlídat uranové a zlaté doly Francouzům. Zajímavé je, že poměrně nedávno jsem narazila na informaci o tom, že v Mali objevili nové bohaté naleziště zlata. Těžit jej mají – jak jinak – opět Francouzi.

Většina těchto „misí“ má zcela jiné pozadí, než jaké je veřejnosti deklarováno. A není to jen o tom, že z rozvrácených zemí se vydávají miliony naštvaných invazistů do Evropy. Vždy se jedná i o profit pro ty, kdo tyto mise organizují a dlouho dopředu plánují. Připomínám, že například z Afghánistánu, který je velmocí v pěstování opiového máku (za celou dobu již 18 let trvající okupace země vzrostla jeho pěstební plocha několikanásobně) létala vojenská letadla velmi často i na základnu Bondsteel v Kosovu. A jak známo, kosovská mafie patří k hlavním distributorům heroinu v Evropě. O tom, z čeho se tato droga vyrábí snad  psát netřeba, zbytek si domyslíte.

Na videu, které rozkrývá pedofilní a jiné zvrhlé praktiky nejvyšších světových (j)elit, můžete vidět proslov Roberta Davida Steela, který zná velmi dobře hlavní cíle daných misí, jichž se v minulosti účastnil. Před vyšetřovacím tribunálem Mezinárodního tribunálu pro přirozenou spravedlnost (ITNJ) v případě obchodování s lidmi a zneužívání dětí zveřejňuje šokující informace o angažování globální elity v těchto zločinech. A nezapomíná zmínit, že i na těchto vojenských misích v rozvojových zemích „lovili“ či kupovali děti, které pak byly letecky přepraveny pedofilům či satanistům k jejich zvrhlým praktikám:

K tomuto tématu se však vrátím jindy, nyní zpět k naší loutkové armádě. Právě nedávno napadli Turci s pomocí muslimských invazistů z různých zemí Blízkého východu Řecko a jak dali najevo, tak k menší pauze došlo pouze z důvodu epidemie koronaviru, přičemž po jejím ústupu hodlali invazisty na hranice vyslat znovu. Nyní se tedy začínají vetřelci na řecké hranice vracet, Řekové proti invazi protestují, řecká vláda před časem žádala EU o pomoc, avšak vše marně. Řekům nikdo nepomůže, EU se plně postavila na stranu Erdogana, který si v ničem nezadá svými imperiálními choutkami s Hitlerem. Ve srovnání s tím, co Řecko, potažmo Evropu čeká v letošním roce ohledně muslimské invaze, byl rok 2015 jen bezvýznamnou epizodou v islamizaci našeho kontinentu. Islamizaci, kterou přímo podporuje EU!

A naše loutky, podobně jako jiné plně loutkové vlády, jen plní přání svých loutkovodičů. Ti mají ovšem zájmy úplně někde jinde, než na obraně Evropy před výbojným Osmanem. Hájení cizích zájmů tisíce kilometrů od Evropy je pro naše i další evropské loutky přednější. Zde nelze než zkonstatovat jediné: předkové, kteří hnali Turka od Vídně, se musí obracet v hrobech.

 

 

 

 

4.7/5 - (4 votes)
(Visited 732 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *