Budou pedofilové a jiní devianti beztrestní?

Napsal
Sdílet článek

Když se začala objevovat jedna zpráva za druhou o tom, kde zase který neúspěšný sportovec rozhodl stát ženou, aby měl šanci dostat se mezi šampiony (resp. šampionky), zdálo se to šílené. Obzvlášť poté, kdy různé mezinárodní sportovní organizace rozhodly, že vlastně tento sportovec (sportovkyně či cosi mezi) ani nemusí podstoupit skutečnou změnu pohlaví, prý úplně stačí, pokud se jako žena cítí.

Uvedené rozhodnutí samozřejmě omezí možnosti žen vyniknout v mnoha sportech, počínaje atletikou a kolektivními sporty konče. Snad vyjma krasobruslení, gymnastiky a akvabel nebudou mít skutečné ženy příliš šancí vyniknout.

Další šíleností bylo, když se v USA rozhodli umístili kriminálníka do ženské věznice jen proto, že prohlásil, že se cítí jako žena. Ten pak své spoluvězenkyně znásilňoval. Myslela jsem si, že tím nejspíš šílenosti dostoupily v tomto směru vrcholu, to jsem se ovšem těžce mýlila.

Jakmile totiž na současnou LGBT a genderovou ideologii začnou doplácet i děti, pak jde do tuhého. Konkrétně – pedofil z Iowy, který byl usvědčen ze sexuálního obtěžování 15 dětí – včetně kojence – bude propuštěn z vězení poté, co se stal ženou. Odsouzený Josie Smith (23), má být propuštěn z vězení poté, co hormony pro genderový přechod snížily jeho hladiny testosteronu.

Poté, co byl usvědčen, Smith strávil čtyři roky ve vězení. Byl odsouzen před změnou svého pohlaví a před užíváním hormonů, a proto měl normální hladiny mužských hormonů. Úředníci však tvrdí, že kvůli hormonální terapii a drastickému snížení hladiny testosteronu se jeho šance na recidivu staly zanedbatelnými.

Smith začal s léčbou na změnu pohlaví dva roky poté, co byl v roce 2015 uvězněn za sexuální obtěžování studentky. Předběžná zpráva doporučila, aby byl Smith uvězněn na dlouhou dobu, protože bylo zjištěno, že sexuálně obtěžoval 15 dětí ve věku od 1 do 13 let.

V Iowě musí prokurátoři prokázat, že pravděpodobnost recidivy odsouzeného přesahuje 51%, pokud má být uvězněn po zbytek života. Smith byl mladší 25 let, nikdy neměl dlouhodobý vztah a zneužíval jak dívky, tak chlapce a kromě toho se mu výrazně snížila hladina testosteronu. To vše údajně přispělo poklesu možné recidivy na přibližně pouze 20%.

K rozhodnutí o osvobození Smithe, mluvčí generální prokuratury Iowy Lynn Hicks řekl: „Nevěříme, že máme dostatečné důkazy, které by dokázaly, že Josie Smith má významnou šanci na opětovné sexuální zneužívání.“

Takže deviantům bude od nynějška stačit, když podstoupí hormonální terapii, aby byli za svoje činy osvobozeni? Tento případ je celosvětově prvním, nicméně může založit do budoucna jakýsi precedens, kterého se začnou „chytat“ nejprve v USA, později i v dalších zemích, infikovaných současnou genderovou ideologií, tedy i v mnoha zemích Evropy. Ostatně, sportovců, kteří se začali prohlašovat za ženy, je stále více. Stačil první příklad a další se začaly objevovat jako houby po dešti.

A nezapomínejte, že pedofilie je v poslední době protlačovaná a jsou zde viditelné snahy ji legalizovat, nikomu dokonce nevadilo, když se pedofilové pyšně prezentovali na Prague Pride.

Nezůstane-li tento případ ojedinělým a objeví-li se podobné rozsudky i v některých zemích Evropy, bude to signál pro všechny pedofily a další devianty k tomu, že budou za své odporné činy beztrestní. Stačí, když poté, co budou usvědčeni, podstoupí hormonální terapii.

Pokud se tento případ skutečně stane precedentem, mnozí devianti ztratí i ty poslední zábrany, což může v důsledku vést k mnohem častějším případům zneužívání dětí, ale třeba i znásilnění.

5/5 - (2 votes)

(Visited 162 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *