BUDOUCÍ MINISTRYNĚ ZDRAVOTNICTVÍ ZEMŘELA. A CO TEN RNA MESSENGER?

Napsal
Sdílet článek

Všichni politici Evropy zoufale tlačí na to, abychom byli očkovaní mRNA vakcínami. Vypadá to tak, že se jednoho rána probudili a z čista jasna se stali odborníky na vakcíny a na všechno kolem nich. Na nic se nemusí ptát, všechno vědí, s koronavirem si telefonují 5x denně, vědí, že nemůže překročit okres i že nepřeskočí dva metry, jaké testy ho identifikují, a když trochu zeslábne, běží mu uvařit hovězí vývar na posilněnou. Hned vědí, že mRNA vakcína je ta nejlepší a utratí všechny naše peníze na to, aby nám je někdo slíbil. Vědí, že testy na koronavirus fungují, a proto je ani neprověřují. Vědí, že mRNA vakcíny jsou dobré, tak se ani neptají proč.

Ale vezměte si příbalový leták takové tzv. vakcíny. Hned v úvodu je napsáno, že léčivou látkou je mRNA vakcína. RNA messenger je léčivou látkou? A je to vakcína? Nějak tam chybí informace, že jde o výrobek genetického inženýrství, nikoli o vakcínu, a messenger RNA nic neléčí, jen dává buňce návod, co vyrobit, a ten návod, tj. mRNA, je synteticky konstruovaný a nenašel jsem nikde prohlášení výrobce, že onen RNA messenger nese pouze a výhradně informaci o syntetizované části spice proteinu. Naopak, je řada imunologů, kteří poukazují na to, že výrobci zatajují, jakou informaci messenger nese, či jakou nese další. Když si přidáte, že virus SARS-CoV-2 nikdy nebyl skutečně prokázaný, nikdy nebyl izolovaný a všechny genomy viru jsou jenom počítačem sestrojené nebo dotvořené modely, a lidi, kteří stojí v pozadí, jsou největší světoví šmejdi, tak budete mít lepší obraz celé slavné epidemie. Jedna lež střídá druhou a do toho všeho se jako na orloji zjevují tragikomické postavy našich politiků. To nejsou dobré zprávy a mám ještě jednu horší.

Je to smutné a bude nás to ještě dlouho mrzet. Budoucí ministryně zdravotnictví zemřela ještě před jmenováním. V pražské zoologické zahradě totiž zemřela gorila Bikira. Ono to navenek nevypadá jako nějak zdrcující zpráva, ale čím blíže se podíváme, tím hůř to pro nás bude vypadat. Bikira byla hodná k lidem a ve chvíli, kdy našemu premiérovi dojdou magoři na post ministra zdravotnictví, mohla být ideální kandidátkou. Určitě by nebyla horší než Blatný nebo jakýsi Arenberger. Určitě by nenavrhovala rektální výtěry pro děti, které chtějí jít do školy, ani roušky a respirátory a jistě by hlasovala pro naši svobodu. Výhoda její smrti je jen v tom, že teď ten Arenberger může jít na uvolněné místo do její klece, jejímu partnerovi je prý smutno a tak by Arenbergerovi mohl udělat jeho oblíbený rektální výtěr. Klidně i opakovaně. Aby zažil na vlastní kůži to, co navrhoval pro naše děti. A mimochodem, víte na co Bikira zemřela? Ošetřovatelé mysleli, že na koronavirus, ale nakonec to bylo nepoznané krvácení. Nepřipomíná vám to něco? Prostě tak nějak zemřela s Covidem.

  • M. HAKL
(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *