Celebrity táhnou příkladem

Napsal
Sdílet článek

Především mladí vždy měli nějaké svoje idoly, příklady, jimž se chtěli vyrovnat, které napodobovali. V průběhu posledních asi sta let, s nástupem filmu a masmédií jsou těmi idoly stále častěji ti, kdo se právě prostřednictvím médií zviditelňují, tzv. celebrity. Berou si z nich vzor ve všem možném, ať už se jedná o módu, názory nebo životní styl. Vzhledem k absenci jakýchkoli osobních zkušeností tedy mladí čerpají ze zkušeností jiných, přičemž příkladem jim jdou v době masmédií spíš celebrity, než vlastní rodina, jako tomu bývalo v minulosti.

To vše už dávno pochopili ti nahoře a řádně právě různých celebrit využívají k propagandě. Ostatně, to, že celebrity táhnou, svého času věděl i Goebels, který těchto poznatků také využíval. Éra rozhlasu, filmu a posléze především televize a internetu, pak vliv samozvaných celebrit ještě zvýšila.

Proto není divu, že právě celebrit – slavných herců, zpěváků, sportovců, youtuberů či členů královských rodinse hojně využívá k propagandě i dnes. Tedy k propagandě těch správných názorů, ať už se jedná o názory na klima, LGBT, migraci či konkrétní politiky.

Jen v poslední době se například ozvalo hned několik celebrit, které nedávno porodily nebo dítě čekají s tím, že svého potomka hodlají vychovávat moderním stylem, tedy coby jakousi “fluidní” bytost. To vše samozřejmě bez ohledu na to, zda bude dítě biologicky ženského či mužského pohlaví, budou ho vychovávat “obojetně”. Tedy bude mít hračky i oblečení vhodné pro obě pohlaví s tím, že dítě bude vedeno tak, aby se jednou samo rozhodlo, zda chce být žena nebo muž (nebo jakékoli jiné z nepřeberného počtu pohlaví). Tomu se říká odstraňování genderových stereotypů. Mimo několika hollywoodských hereček se s tím, že s podobným způsobem výchovy počítá, svěřila i Meghan, manželka prince Harryho.  O tom, že se vyskytuje zejména v USA  a Evropě stále více případů, kdy nechávají rodiče přeoperovat děti na opačné pohlaví, se už také psalo mnohé.  Je jasné, že se jedná o záměr – vštípit mladým, kteří zakládají rodiny, tento styl výchovy jako normu a odchovat tvora nejistého si svým vlastním pohlavím.

A EU došla ještě dál – europarlament se už asi 3 roky nazpět usnesl, že by měli ve většině zemí uzákonit možnost, aby se dítě nechalo už od 12 let přeoperovat na opačné pohlaví a to i bez souhlasu rodičů. Takových případů,  kdy se školou nebo médii indoktrinované dítě rozhodne změnit pohlaví a to navzdory odmítání rodičů, najdeme po celé Evropě mnoho. Tento zákon pak umožní dítěti nejen změnit pohlaví bez souhlasu rodičů, ale  potomek je pak “tmářským” rodičům často odebrán a předán k výchově třeba homosexuálnímu nebo jinak progresivnímu páru.

Nicméně propagace podobného stylu výchovy se nevyhnula ani ČR, vždyť nová příručka pro mikrojesle, vydaná MPSV  a tedy i podpořená Maláčovou, přímo k tomuto způsobu výchovy dětí v předškolních zařízeních nabádá.

Dalším počinem “liberálních demokratů” a jim poplatných celebrit je propaganda rasově smíšených manželství. Jak jistě víte, mezi celebritami je nemálo příkladů podobných párů. Například norská princezna Martha to vzala skutečně pokrokově – odešla od manžela k jakémusi šamanovi, který je nejen černý (viz titulní obrázek), ale také bisexuál. Tedy takový ideální partner, jen škoda, že není třeba nějaké 45. pohlaví, to by byl skutečně in. Ale nic, bude vychovávat princezniny děti, tak z nich jistě ty správné pokrokové občany vychová. V zemi, kde Barnevernet odebírá děti biologickým rodičům, aby je předal homosexuálním párům, ovšem nic neobvyklého. V kontextu toho ani není divu, že princeznin exmanžel nevydržel pomyšlení na to, kdo vychovává jeho děti a nedávno spáchal sebevraždu. Ostatně, o takovém ideálním, moderním a progresivistickém páru jsem psala i zde.

Dalším počinem, kterým nám mají jít celebrity příkladem,  je podpora masové migrace. Takovým zářným příkladem byl vloni i Richard Gere, který se nalodil na neziskovkářskou loď, brázdící vody Středozemního moře poblíž Libye. Na lodi se nadšeně objímal s nelegálními migranty, využívajícími bezplatné vodní taxi z Afriky do Evropy.

O našich rádoby celebritách, které se pro zisk grantů a dotací neustále pletou do politiky, snad hovořit netřeba. Ostatně, jistě si pamatujete, kolik z nich “vyhrožovalo”, že bude-li zvolen Zeman, prchnou za hranice. Mnozí takto vyhrožovali při obou prezidentských volbách a pokud vím, nakonec nikdo z nich neemigroval. A není divu, jinde by ty naše rádoby celebrity mohly tak akorát zametat ulice nebo přinejlepším mýt nádobí v podřadné putyce. Ostatně, to, že byli umělci vždy názorově velmi flexibilní dokazuje jejich umění převlékání kabátů a klanění se jakýmkoli režimům, které jim za jejich servilitu skýtaly výhody.

Celebrity nám tedy radí už nejen to, co nosit, ale také jak máme fluidně a bezpohlavně vychovávat děti, jak si máme hledat partnery jiných ras, ideálně i s nějakou tou úchylkou; jak máme vítat invazní jednotky z Afriky, či koho máme a nemáme volit.

Nejšílenější na tom všem pak je, že se najde stále víc lidí, kteří ty “celebrity” napodobují a to už nejen v módě. Snaží se žít jejich životy a kopírují je. Koho ale kopírují tyto “celebrity”? Čí jidášský groš jim asi cinká v kapsách za to, že svým příkladem jdou vstříc plánům NWO??

(Visited 241 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *