Černá rasistka, modlící se k Alláhovi, uvažovala, jak vyhladit bělochy

Napsal
Sdílet článek

Yusra Khogali, černá rasistka, tvrdí, že běloši jsou geneticky vadní a údajně uvažovala o tom, jak by bylo možné tuto geneticky vadnou rasu  vyhladit. Nutno podotknout, že tato ikona současného BLM aktivismu pronášela podobné výroky už před lety. Pak samozřejmě je celkem logické, že tato rasistka patří právě nyní k předním vůdcům BLM v Kanadě.

Nejprve jeden její starší výrok, zveřejněný před několika lety na Facebooku:

Na tomto postu prosí Alláha, aby jí dal sílu čelit pokušení pozabíjet bělochy.

V dalším svém výblitku tvrdí, že bílá rasa je geneticky vadná kvůli tomu, že produkuje méně melaninu. Pak by mne tedy zajímalo, jak je možné, že když je naše rasa tak výrazně horší a jedná se dokonce o genetickou “úchylku”, proč jsou země, kde bílá rasa převládá, zeměmi vyspělými podobně., jako země ovládané rasou žlutou. Nicméně u ras s neúměrným nadbytkem melaninu vidíme pravý opak. V jejich zemích je bída, v Africe nadále pokračují kmenové války, černí muslimové tam vybíjejí černé křesťany, v JAR pak černí rasisté bělochy a Arabové stále čile rozprodávají černé otroky, jak se ostatně sami můžete přesvědčit na tomto “výživném” videu.

Video je tři roky staré, nicméně stále aktuální. Většina kupců jsou muslimové, Arabové ze zemí oblasti Perského zálivu. Jak můžete sami slyšet, jeden černý otrok se prodává za cca 400-500 USD. Ale tady se protestuje proti bělochům, kteří otroky nekupují. Černoška se modlí k Alláhovi, přitom právě její arabští soukmenovci přímo z centra islámu – Saúdské  Arábie – považují černochy za podřadné a nakupují je na trzích v Libyi. Ostatně, přímo v Mekce fungoval ještě kolem poloviny 20. století největší světový trh s černými otroky, který byl zrušen jen díky intervencím těch “zlých bělochů, kteří by měli být – dle této černé rasistky –  vyhlazeni”.

Ale nyní se vraťme k černé rasistce, která dokonce svůj rasismus vyjádřila i v diplomové práci, z níž úryvek najdete i v postu níže.

 Co uvádí Yusra Khogali na svém postu?

„Bílá není lidská, začíná. Ve skutečnosti je bílá kůže nelidská. Dále předkládá “argument” založený na genetice, který se soustředí na melanin. „Bílí mají recesivní genetické vady. To je fakt,” píše ke konci. „Bílý potřebuje nadřazenost bílých jako mechanismus k ochraně jejich přežití jako lidí, protože jediné, co mohou dělat, je vyrábět se sami. Černý  jednoduše prostřednictvím svých dominantních genů může doslova vyhladit bílou rasu, pokud bychom k tomu měli sílu!

Black Lives Matter Toronto photographers share their most powerful ...

Yusra Khogali na BLM pride v Torontu –  podporovatelka Alláha, BLM a LGBT

A vzhledem k tomu, že se rasistická černoška tak nadšeně vyznává Alláhovi (přitom muslimové z arabských zemí považují černochy za podřadné), níže přidávám ještě jedno video v AJ, které zcela jasně ukazuje propojení Muslimského bratrstva – případně americké islámské organizace CAIR – s BLM. Z videa, na kterém můžete vidět americkou islámskou konferenci, muslimové nabádají ke spojení jejich organizací s BLM a všemi dalšími barevnými menšinami. To je celkem logické víme-li, že tyto lehce manipulovatelné menšiny velmi snadno převedou ke konverzi.

Na závěr ještě připomínám, že tato americká islámská organizace CAIR je propojena s Muslimským bratrstvem a mnoho členů je zároveň členy demokratické strany a za demokraty je dokonce několik těchto jedinců v US kongresu. Tedy znovu se nám vrací napojení US deep state na současné bojůvky a zároveň i na Muslimské bratrstvo a BLM. A tím je stále jasnější, kdo za současným rozvracením civilizovaných zemí stojí. Přitom muslimové a lehce manipulovatelní černoši jsou pouhým nástrojem stávající destrukce. Zdá se však, že nástrojem velmi účinným…

(Visited 371 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *