Černoch se chová v metru jako doma v pralesní chýši a další nálož multikulturního obohacení Evropy (videa)

Napsal
Sdílet článek

A opět mám zde pro vás zbrusu novou nálož multikulturního obohacení ze strany afrických přínosných raketových inženýrů, kardiochirurgů, gynekologů a architektů. Jako obvykle se podíváme do různých multikulturně obohacovaných evropských zemí posledních několika dní. Můžete se zároveň přesvědčit, že přísun “obohacovačů” je v plném proudu a – jak jsem uvedla již v předchozích článcích – to vše s plnou podporou EU, která obohacení Evropy s neutuchajícím nadšením podporuje.

A jako první zde máme v titulku slibované video z Německa – Afričan dostal v metru očividně hlad, zachoval se tedy úplně stejně, jako kdyby byl doma v Africe, ve svojí chýši: rofl

A nyní zde máme další přínosné doktory a inženýry, tentokrát se jedná o další zásilku, která dorazila přímo na španělské Kanárské ostrovy:

Itálie – Bologna, italský chlapec byl zbit a okraden třemi severoafrickými nelegálními vetřelci na ulici za denního světla.

A opět Itálie a další příděl multikulturního obohacení…

Arabská “Superstar”….

Poslední video je sice asi dva měsíce staré, nicméně to, co je na videu, zažívají majitelé domácích mazlíčků v multikulturně obohacovaných zemích dnes a denně. Občas se jim prostě nějaký ten pes či kočka ztratí a skončí podobně, jako kotě na videu. Upozorňuji, že video je nevhodné pro slabé povahy:

(Visited 1 759 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Paní velikej respekt,že se toho černýho smradlavýho švába neštítila a dokonce se k tomu negerskýmu hovadu dokázala přiblížit beze strachu,že od něj něco chytne bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *