Černoch se raduje z vraždy dvou bílých policistů v Los Angeles (videa)

Napsal
Sdílet článek

Nejspíš jste již zaznamenali, že v rámci protibělošského rasismu, prosazovaného nyní nejen v USA, ale také v Evropě, dochází stále častěji ke smrtelným útokům černochů na bělochy a to aniž by se tyto činy jakkoli medializovaly. Zatímco smrt černého kriminálníka George Floyda rezonuje médii již dlouhé měsíce, tak smrt malého pětiletého bílého chlapce, zastřeleného zcela úmyslně a chladnokrevně černochem, nestála mainstreamovým médiím za sebemenší zmínku podobně, jako třeba smrt mladé bílé matky batolete, kterou zastřelil černý rasista z BLM.

Nicméně o nedávném případu, kdy černoch střelil v Los Angeles dva bílé policisty do hlavy, jste již jistě slyšeli. Protože vše natočila pouliční kamera, mohli jste útok také vidět:

Podobně, jako když po celém světě slaví muslimové každý “úspěšný” vražedný útok džihádisty v západních zemích, oslavují černoši i vraždy bělochů.

Ale nyní se nejprve vraťme k onomu mnohými černochy tak oslavovanému činu. K rasisticky motivovanému pokusu o vraždu došlo sobotu večer, kdy dva policisté – muž a žena – byli několikrát střeleni do hlavy u stanice metra Compton v Los Angeles. Podle místních úřadů, nastražil černý pachatel na policisty past, ještě krátce před pokusem o jejich popravu seděl v jejich policejním autě. Oba policisté jsou vážně zraněni, ale jako zázrakem stále naživu.

Nedávné kampaně Black Lives Matter v médiích vyvolaly velmi brutální žalobu proti policistům ve Spojených státech, a zejména bílým, kteří jsou důsledně vykreslováni jako “rasisté” a “fašisté”.

Podezřelý pachatel, popisovaný jako černoch ve věku mezi 28 a 30 lety, zatím nebyl zadržen, nicméně za informace, vedoucí k jeho dopadení je vypsána odměna 100 000 dolarů. Prezident Donald Trump označil pachatele za “zvíře”, které si zaslouží trest smrti.

Nyní bylo zveřejněno nové video natočené černochem krátce po pokusu o vraždu, jehož byl muž z videa zřejmě svědkem. Na videu je velmi vzrušený a je vidět, jak nadšeně jásá a směje se a posmívá postřeleným policistům:

Myslíte, že by podobně komukoli prošla oslava třeba smrti některého z černých kriminálníků, kteří zemřeli při zatýkání? Ne, zločinci jsou oslavováni a v jejich jménu dochází k celosvětovým nepokojům, rabování, ničení soch bělochů a přijímání různých rasistických deklarací, nadřazujících černochy nad bělochy, zavádění kvót na zastoupení černochů v různých oblastech či aktuálně ke stěhování Afriky do Evropy, kde jsou mladým Evropankám podsouváni právě černoši coby ideální partneři (reklama, televizní filmy, seriály apod…).

Muslimové mohou jak libo oslavovat smrt bezvěrců a černoši smrt bělochů. Ale běda, když vy jen krátkou zmínkou schválíte třeba smrt muslimů. Soudní stíhání vás nemine a dostanete horší trest, než džihádista, který fyzicky napadl bílého bezvěrce.

 

 

(Visited 397 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *