Černoch volal po vyvražďování bílých, prokurátor žalobu na něj odložil coby nedůvodnou

Napsal
Sdílet článek

Umíte si představit, že by si nějaký etnický Švéd dovolil založit skupinu na sociálních sítích, kde by napsal, že je jen pro bílé a své fanoušky by pak vyzýval k vraždění černochů? Myslíte, že by žaloba na takového Švéda byla odložena jako nedůvodná? Ne, ve Švédsku ani nesmíte bez postihu kritizovat invazi, něco podobného by tedy bylo zcela nepřijatelné a aktér podobného počinu by dostal zcela jistě nepodmíněný trest.

Ne tak ovšem černoch původem z Nigérie, nyní samozřejmě již švédský občan. Jeho vyzývání k vraždění bělochů bylo seznáno nevinnou zábavou a žaloba na něj byla pro nedůvodnost odložena.

V loňském roce si ve Švédsku známý youtuber a raper  Jesse Ekene Nweke Conable otevřel na sociálních sítích účet, na který měli mít dle jeho sdělení přístup výlučně lidé s černou barvou pleti. Tam šířil rasovou nenávist a volal po vraždě bílých lidí ve Švédsku. Policie obdržela řadu zpráv o jeho konání, ale i přes jasné důkazy, jejichž součástí bylo i rasistické video, se státní zástupce rozhodl zastavit vyšetřování. To proto, že rapper tvrdí, že to nemyslel vážně. Veřejnost požádala státního zástupce, aby své rozhodnutí odůvodnil.

22letý Nigerijec který je nyní švédský občan, udělal na videu několik protibělošských prohlášení. Jednalo se právě o tu skupinu, která  je otevřena pouze pro černé členy. Prohlašoval například:

„Když nás běloši považovali za otroky, vezmeme si je jako otroky. Budeme s nimi zacházet ještě hůř.“

„Vezmeme si jejich děvky, vezmeme jim peníze, jsme nejlepší rasa vůbec“.

„Černá síla! Černá síla!“

“ Pokud nějaký bílý chlap nebo bílá holka kurva mluví o vás jako o hovnu, zabijte je.“

Policejní zpráva byla předána okresnímu prokurátorovi Mathiasu Larssonovi, který zahájil předběžné vyšetřování trestného činu. 4. června tohoto roku se však Larsson rozhodl vyšetřování uzavřít.

Podezřelý byl kvůli tomu vyslýchán. Domnívám se, že není možné prokázat, že měl záměr, to, co říká, také udělat“ vysvětloval Mathias Larsson. Prokurátor nakonec sdělil, že údajně takto nekoná proto, že se jedná o černocha a že by mu tím chtěl nějak nadržovat.

Prokurátor, který seznal výroky za nevinnou zábavu, je samozřejmě bílý

Prokurátor – vzhledově typický Švéd – je zcela jistě kovaný multikulturalista a podporovatel masové invaze. A lze předpokládat, že jeho rodině se nejspíš úspěšně daří vyhnout střetu s některým z dnes již milionů muslimských vetřelců, kteří dnes a denně Švédy multikulturně „obohacují“. Pokud už tam tedy má být někdo terčem jejich „obohacení“, pak bych to přála právě podobným uvědomělým vítačům, kterým ani nevadí, když někdo vyzývá k vraždění příslušníků jejich vlastní rasy. Nejspíš to bude podobný případ, jako švédská policistka, která se kála za své bělošství před davem sympatizantů BLM.

Pokud si srovnáme to, co koná Nigerijec (pardon, dnes již Švéd) s tím, zač byli jiní Evropané odsouzeni, tak srovnáváme nesrovnatelné. Oni totiž byli většinou odsouzeni jen za jeden jediný krátký – zpravidla protiislámský – výrok, on není souzen ani za spoustu rasistických výroků, včetně videa.

Kdyby dělal totéž jakýkoli běloch ve vztahu k černochům či třeba muslimům (a nejen ve Švédsku), tak by šel nejen před soud, ale i na nějakou tu dobu do basy. A nejspíš by to spolu s hlavním odsouzeným odnesli podmínkou i členové jeho skupiny.

 

5/5 - (7 votes)
(Visited 3 422 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *