Černoši jsou větší rasisté, než běloši

Napsal
Sdílet článek

Dnes se rasismem v drtivé většině rozumí pouze rasismus bělošský, jako kdyby u jiných ras ve vztahu k bělochům vůbec neexistoval. Pokud je někdo nálepkován za rasistu, pak je to výhradně běloch a to nejen ve vztahu k černochům. Za rasisty jsou nálepkováni i odpůrci islámu a to přesto, že islám není rasa, muslimem může být totiž v klidu i běloch. Rasismus je tedy liberály nadměrně užívaný výraz, ale vždy jen jedním směrem. Přitom vše nasvědčuje faktu, že právě jejich štvaní proti bílým nese své ovoce – rasismus černochů vůči bělochům se prohlubuje.

Právě dnes mne zaujal případ černocha, jistého Roberta Lee Noye (52 let, viz titulní obrázek), který přinutil sedmatřicetiletou bílou ženu a její dvanáctiletou dceru, aby se coby rasistky povinně dívaly na slavnou devítihodinovou sérii “Kořeny”. Tento seriál pojednává o otroctví v USA, přičemž pachatel tvrdil, že chce, aby bělošky pochopily svůj rasismus. Případ se odehrál v obývacím pokoji domu ve městě Cedar Rapids. Černoch věznil ženu s její dcerou v domě celou noc, přičemž v momentě, kdy se pokusila žena od televizoru pohnout, prohlásil: „Seď a dívej se, nebo tě zabiju a kusy tvého těla rozsypu po dálnici 380 až do Chicaga!“
Ženě se nakonec nějak podařilo v nestřežené chvíli zavolat policii, která ji i její plačící dceru osvobodila. Muž byl samozřejmě zatčen. Předpokládám, že jediné obvinění, které proti němu bude vzneseno, bude nejspíš omezování osobní svobody, či možná únos. Nevěřím však, že by byl souzen za rasismus, i když se zde jedná o bezprecedentní příklad černého rasisty. Myslím, že pokud žena a její dcera dosud nebyly rasistkami, tak tento šílený zážitek z nich ty rasistky dozajista učinil.

Ostatně, černošský rasismus se v posledních letech velmi výrazně projevuje v Jihoafrické republice, kde dochází k vraždám bílých farmářů, vyvražďovány jsou celé rodiny a viníci zůstávají velmi často nepotrestáni. Také lídr strany, která se nazývá Černí první – Země první, dokonce veřejně vyzýval k vyvražďování bělochů, včetně dětí a to – samozřejmě – zcela beztrestně:

Vadí to EU, lidskoprávním neziskovkám, OSN, UNHCR, UNICEF či jiným organizacím, které se zaštiťují tím, že pomáhají lidem v nouzi? Ne nezajímá je to, nejde totiž o černochy, Araby, cikány ani muslimy. Proto vraždy bílých farmářů a jejich rodin nikoho z nich nezajímají, stejně, jako tento nepokrytý rasismus a vyzývání ke genocidě celé rasy.

Ostatně, všichni vidíme, jak se chovají Afričané, kteří migrují do Evropy. Ani se netají tím, že sami sebe považují za nám nadřazené.

Kdy se přestane slovo “rasista” používat výhradně směrem k bělochům a to i tehdy, kdy tato nálepka nedává smysl (islám)??

 

(Visited 719 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *