Černoši zastřelili matku batolete jen proto, že prohlašovala, že na všech životech záleží (video)

Napsal
Sdílet článek

Případ se stal nedávno v USA a média se jej samozřejmě snaží úzkostlivě utajit. Mladá bílá žena Jessica Doty Whitaker (24 let) se stala obětí bandy černochů z BLM, s nimiž se dostala do názorového sporu. Ti neváhali ji za její názor střelit do hlavy. Jistě jste si sami všimli, že i naše média mlčí jako ryba, jak jinak. Tedy přístup zcela opačný než v době, kdy došlo k úmrtí kriminálníka Floyda. To se mohl – a dodnes ještě může – mainstream přímo ztrhat.

Příbuzní oběti říkají, že to všechno začalo tím, že se žena dostala do sporu o BLM. Podle jejího manžela na ně skupina, se kterou se později pohádala, čekala pod mostem. Když tam manželé a jejich přátelé přišli, žena byla zastřelena. Incident byl zcela ignorován médii s celostátním pokrytím v USA. To však není překvapivé. Otec oběti, Robert Doty, podrobně popisuje detaily, které se nakonec místní kanál rozhodne nereprodukovat.

Uvádí, že dcera byla střelena do hlavy poté, co Afričanům řekla „na všech životech záleží“. Podle Dotyho ani CNN, ani Fox News, které mají celostátní pokrytí, neprojevily zájem o hlášení incidentu. A to navzdory skutečnosti, že pachatelé jsou stále na svobodě. Dědeček Jessicy Doty Whitakerové píše na Facebooku, že vraždu spáchalo několik černých pachatelů, kteří ji střelili do hlavy.

„Proč se kvůli tomu nikdo nerozčiluje? Je to proto, že do toho byla zapletena BLM nebo je to proto,  že oběťí byla mladá běloška?” ptá se dědeček oběti. Podle sestry oběti byla matka batolete střelena třikrát, do hlavy a nohy. Jessica Doty Whitaker po sobě zanechala tříletého syna. V Gofundme byla zahájena sbírka ve prospěch syna a na pokrytí nákladů na pohřeb. Zatím se vybralo něco přes 10 000 dolarů. Policie zveřejnila video z místa vraždy, které ukazuje, jak muž v souvislosti s trestným činem běží kolem dětského hřiště. Přesto jsou pachatelé stále na svobodě.

Je zde snad lepší důkaz toho, že současnému systému na bílých životech nezáleží? Vidíte ten rozdíl v informovanosti o smrti jednoho černého recidivisty, z něhož se udělá ikona všech černochů a ultraliberálů a přístupu médií k tomuto činu, kdy parta černochů zastřelí několika střelnými ranami mladou matku dítěte?

Umíte si představit, co by se stalo, kdyby nějaká parta bělochů zastřelila černošku jen za její názor? Jak by nás dnes a denně masírovala média tím, jací jsou běloši hrozní rasisté a černoši chudáčci? Podle všeho jsou pachatelé i po více než týdnu od vraždy stále na svobodě. To ale mainstreamovým pisálkům nevadí, to je přece v pořádku, protože na bílých životech přece nezáleží, podle nich, stejně jako podle aktivistických liberálních politiků, záleží jen na těch černých.

Skutečně vám připadá normální, že se již takto otevřeně prosazuje protibělošský rasismus? A  to i na politické úrovni? A připadá vám normální, že v tom “jedou” do značné míry i sami běloši???

Vrahy zachytila kamera:

 

(Visited 5 731 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. “na bílých životech nezáleží”
  – v článku je niekoľko dôkazov, že predovšetkým samotným belochom na bílých životech nezáleží.
  citát :
  ” ani CNN, ani Fox News, které mají celostátní pokrytí, neprojevily zájem o hlášení incidentu.”
  A čo slovenské, české, …. noviny a TV ??? Ani týmto, samozrejme, na bílých životech nezáleží.
  A o takéto info ani nie je záujem, podľa počtu diskutérov tu.
  Národ, ktorého členom nezáleží na vlastných životoch, je už teraz fakticky mŕtvy.

  1. Kalousek jasně ukázal, že na jeho životě nezáleží. Absurdita překonávající Ionesca.

  2. Přesně tak. A o tom to je. Nezájem, mlčení médií a pokud někde něco napíšou, snaží se utajit totožnost pachatelů – jako třeba v případě francouzského autobusáka. Ani jedno mainstreamové médium nenapsalo kdo ho skutečně zabil. A tento případ se snaží ututlat. Stalo se to už 4.7. a média mlčí….

 2. … A připadá vám normální, že v tom “jedou” do značné míry i sami běloši???
  No, jak se to vezme. Jako ve VŘSR je velké zastoupení ozbrojené židovské lůzy (političtí komisaři), kriminálních živlů a feťáků (v Rusku to byli alkoholici).
  Má to podobné znaky a stejné hybatele.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *