Černoška protestuje proti BLM a podporuje Trumpa (video)

Napsal
Sdílet článek

Ne všichni černoši souhlasí s šílenstvím kolem BLM. Najde se část, která je naopak proti BLM, avšak jejich hlasy v mainstreamových médiích neuslyšíte. Na rozdíl od ostatních černochů, ale i bílých sluníčkářů z Antify moc dobře ví, že BLM byla založena za zcela jiným účelem, než jaký je navenek prezentován. Pouliční bojůvky, znevažování policie a poštvávání černochů proti bělochům mají za cíl rozvrácení společnosti, ale v případě USA také slouží coby „volební kampaň“ Bidena, či naopak kampaň proti Trumpovi.

„Nikdy nepodpoříme Black Lives Matter! Trump 2020!“ Křičela černá kazatelka Evelyn Beattyová, když rozmazávala černou barvu na pouliční graffiti De Blasia.

Tři odvážné černošky, které jsou proti znevažování policie a chápou, že BLM nepomáhá černochům, byly zatčeny za vandalismus a výtržnictví na příkaz De Blasia. Na druhou stranu většina vandalů z řad BLM, Antify a muslimů, kteří ve velkém ničili soukromý majetek a ukradli statisíce dolarů v podobě zboží z vyrabovaných newyorských obchodů, dostala od starosty a jeho Sorosem financovaných poskoků volnou ruku.

Evelyn Beattyová  vylila barvu na nápis „Black Liver Matter“ namalovanou před Trump Tower v New Yorku. „Black Lives Matter je domácí teroristická organizace“, řekla Beattyová. „Černé životy je nezajímají!“ Beattyová také skandovala „Vraťte peníze policii,“ a přitom obviňovala přihlížející, že se nestarají o černé životy tak, jak tvrdí. Přihlížející nebyli schopni její tvrzení rozporovat, zmohli se pouze na přehršli nadávek.

Podobně hovořili i další černoši, kteří jsou zásadně proti tomu, co se děje v rámci BLM. O nich jsem psala už zde. Nakonec je to jedině dobře, protože tito černoši zcela jistě Bidena volit nebudou. A je možné, že tak „probudí“ i další Američany, kteří si konečně uvědomí, jaký je pravý účel stávajících nepokojů, které se z USA přelily i do západní Evropy.

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 352 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *