Černou europoslankyni z Německa, která si stěžovala na příliš bílý europarlament, žaluje belgická policie

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na článek, ve kterém jsem psala o dvou černoškách z EP (obě z frakce Zelených, jak jinak), které si stěžovaly na to, že je celý bruselský moloch příliš bílý? Vadilo jim, že je tam 97% bělochů (ano, vadí jim převaha bělochů v původně bílé Evropě!!!) a také to, že v EK nikdy nebyl černý eurokomisař. Jedna z těchto europoslankyň je z Německa, druhá ze Švédska. A právě na tu, která je v EP za Německo, jistou Pierrette Herzberger-Fofanovou, bylo podáno trestní oznámení belgickou policií.

Belgická policie podala trestní oznámení proti poslankyni Evropského parlamentu Pierrette Herzberger-Fofanové z Německa. 71letá zástupkyně Strany zelených je obviněna z pomluvy. Základem obvinění je proslov, který měla poslankyně narozená v Mali před dvěma týdny v rámci kampaně „Black Lives Matter“ před Evropským parlamentem. Tvrdila, že ji belgičtí policejní důstojníci ponižovali na bruselském severním nádraží.

Belgická policie však s tímto prohlášením nesouhlasí. Podle policejní zprávy skupina policistů pátrala po několika Eritrejcích, kteří předtím udeřili železnou tyčí a okradli na nádraží majitele obchodu, který zavolal policii. Herzberger-Fofana se k potyčce černých Eritrejců s policií přidala a chovala se vůči policistům velmi nepřátelsky a agresivně, samozřejmě byla na straně kriminálníků, neboť se jednalo o černochy.

Herzberger-Fofana se ovšem nemusí jakéhokoli trestu obávat. Mezi výhody jejího mandátu v Evropském parlamentu patří nejen plat ve výši 8 932,86 EUR, ale za každý den schůzky, které se účastní, dostane dalších 323 EUR, bezplatnou vlakovou jízdenku (1. třída) a velmi pěkné  příspěvky na kancelář a zaměstnance až do výše 24 526 EUR měsíčně. To však není vše, mimo těchto požitků má také imunitu proti vymáhání práva. Evropský parlament by jí tedy musel imunitu zrušit, aby mohla prokuratura případ prošetřit. Myslíte, že by ji stávající europarlament vydal? Tomu snad nikdo nevěří.

Z jejího pohledu tedy očividně nebylo nic špatného na hanobení policistů na veřejnosti jako zločinců a rasistů – přesně tak, jak to chce jejich zelené voličstvo slyšet.

Nakonec, už jen její rasa je pro ni v současné EU zárukou nedotknutelnosti a stejně tak je tou zárukou i její protěžovaná frakce. A zarážející je i fakt, že se nikdo z europarlamentu nepozastavil nad tím, že tato černá europoslankyně hájila zločince proti policistům, kteří vykonávali svoji práci.

Ale na to si také nikdo nedovolí veřejně upozornit, to už by totiž byl zase rasismus!!!

Pokud umíte německy, můžete se na proslov, ve kterém obvinila policisty z rasismu, podívat na videu níže. Samozřejmě se na její stranu přidala i Lejnová…

 

(Visited 3 547 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

  1. jestli tedy nebude lepší zavést sem jejich krásné kulturní obohacení-třeba téhle černé opici hodit na krk pneumatiku a tu následně zapálit-myslím,že je to nejen nádherný černošský a africký zvyk,ale také by se tím Bělošským a Evropským rasistickým daňovým poplatníkům hodně ušetřilo z jejich peněženek než platit z jejich kapes tyto negerské hlísty,škrkavky a tasemnice..

    1. Tak přesně to mne taky napadlo. Chtěla jsem to hodit i do článku, ale myslím, že si těch jejích křivých zubů nelze nepovšimnout, obrázek úplně postačí. bad

  2. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/petileteho-chlapce-na-australske-plazi-brutalne-znasilnili-nezletili-aboridzinci-40330875#seq_no=5&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=hPXP0OfKYzh-202007171937&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    Těm negerským kurvám narostli křidýlka na celým světě se dívám-ti mu tu prdel musel pěkně roškubat,chudákovi-ale hlavně že BLM!!!

    1. Zajímavé je, že označení “black” pro černé bylo v USA atd. už dávno odsouzeno jako rasistické a nyní ho – rasisticky – užívají sami…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *