Černý invazista napadá cestující v tramvaji v Berlíně (video)

Napsal
Sdílet článek

Video, na které se můžete podívat níže, názorně ukazuje stav, v jakém se nachází současná evropská společnost. V tramvaji útočí africký invazista na ženu se psem, vulgárně jí nadává a ona nemá zastání několika spolucestujících, kteří se bojí jakkoli zasáhnout, i když – jak můžete na záběru vidět – jsou v tramvaji přítomni i muži. Jde snad o obavu z nařčení z rasismu? Myslím, že ano. V politicky korektním Německu, kde jsou jisté sorty „Novoněmců“ výrazně protěžovány,  se většina lidí bojí nařčení z rasismu a xenofobie, za něž mohou být i vyhozeni ze zaměstnání a další pak nenajdou, právě proto v podobných případech nezasáhnou.

Video z mobilního telefonu, pořízené 29. června v berlínském tramvajovém voze  poblíž zastávky Gehrenstrasse ukazuje, že se ženy bez doprovodu v Německu již staly bezmocnou obětí. Ukazuje také, jak malá je šance, že oběti někdo přijde na pomoc. Většina mužů je buď zženštilých, neboť přesně tak je současný systém už dlouhé roky vede, případně – jak jsem psala již výše – mají strach bránit ženu před černochem v době, kdy po celém západním světě – včetně Německa – probíhá protibělošská kampaň pod heslem BLM. Jít proti systémem protěžovanému černochovi si tak nikdo nedovolí.

Scéna se odehrává v poloprázdném tramvajovém voze. Na úrovni předního východu je  mladá žena, zastrašována a zoufalá na podlaze vedle svého psa. Před ní je vysoce agresivní černoch v červeném tričku, který ji nahlas uráží.

Klečící žena stále žádá o pomoc, zatímco pár lidí v tramvajovém voze nerozhodně stojí. Pouze jeden mladý muž  se snaží váhavě i marně upokojit agresora. Když se mladá žena znovu narovná, černoch se před ní vztyčí a křičí: „Vymrdám tvou mámu!“ Dívka si drží ruku před obličejem v očekávání úderů.

„Pomůžeš mi, prosím?“ Prosí žena mladíka s kudrnatou hlavou. Černoch ho uráží slovy „ty bastarde“. Když se dívka snaží vzdálit od černocha, několikrát na ni zakřičí: „Pojď ke mně! Znovu, pojď ke mně! “ A „Ty jsi nýmand! “  V popředí na videu je zároveň vidět, jak jeden z cestujících, mladší muž s batohem a krátkými bílými kalhotami, vstává ze svého sedadla a tiše a nenápadně jde k dalšímu východu bez vynaložení jakéhokoli úsilí pomoci mladé ženě.

O několik sekund později  zastaví tramvaj na stanici Gehrenstraße. Muž s batohem opouští vůz bez zájmu o to, co se děje jen pár metrů od něho. Další východ, kde stojí mladá dívka, také otevírá posuvné dveře. Černoch využívá tuto příležitost, aby svou oběť vytlačil ven plnou silou. Mladá žena je zoufalá, protože její pes je stále ve voze. Přes přítomnost útočníka se snaží dostat zpět ke svému psovi ve voze. Útočník ji silou vytlačuje ven. Žena stále více prosí ostatní o pomoc, avšak marně.

Na videu je vidět, že jeden ze svědků konfliktu se zvědavě vrací na místo až poté, kdy černoch odejde. Mladík s kudrnatými vlasy si dovolí na útočníka jen pokřikem: „hej, hej…“.  To už ovšem černoch odchází..

Oběť černocha incident samozřejmě nahlásila. Video bylo zveřejněno na youtube i na Facebooku, kde však bylo posléze cenzurou zablokováno. Podle vyjádření policie již byl útočník identifikován, nicméně policii vadí především fakt, že Merkelové miláček byl takto veřejně prezentován. Zveřejňovat záběry řádění Makreliných hostů je totiž zřejmě považováno za čin horší, než jejich neustálé napadání, obtěžování, znásilňování, krádeže a další kriminální delikty. I proto bylo video tak briskně z Facebooku smazáno, je otázka, jak dlouho vydrží na youtube…

5/5 - (5 votes)

(Visited 1 314 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *