České nevinné děti v českém vězení…

Napsal
Sdílet článek

Školský Horor ve Vamberku

Vamberecký  zpravodaj 7-8 2019 56.ročník

Neznalost zákona neomlouvá v praxi

Minulý týden absolvovala 9. Třída zvláštní exkurzi. Využili jsme nabídky Vazební věznice v Hradci Králové a mohli jsme si prohlédnout toto zařízení zevnitř.

Termín prohlídky byl stanoven s ohledem na věk dětí.

Podmínkou bylo 15 let a platný občanský průkaz nebo pas.

Prošli jsme část zařízení, byli jsme seznámeni s historií i současností vězenství, se životem  odsouzených a jejich povinnostmi. Měli jsme i možnost prohlédnout si celu.

Devátáci byli až nápadně potichu, roztržití, zmatení.

Myslím, že všem bylo jasné-to bylo poprvé a naposledy. Konec článku.

Pod článkem  podepsána  Krs…výchovná poradkyně učitelka  Krstková.

Byla to soukromá akce soudružky „ učitelky” a nebo to zařídil soudruh „ředitel školy”?

 Který  bachař je tak aktivní a zve školy na prohlídku věznic?

 Pojedou příště děti  do zařízení kde jsou děti zavření v klecích…

 Co kdybychom s tím začali už ve školce?

Možná se dočkáme i toho, že je budou zvát i do blázinců, aby děti viděli jak se „pomatenci, alkoholici a společnosti ,soudcům, prokurátorům, policajtům, nebezpeční” klepou po ozdravných injekcích  a to mají  štěstí, že nemáme trest smrti, mohli by čučet i na popravy, jak se odsouzenci klepou na provaze, nebo stříká krev z hlavy odseknuté v sekyrárně,  to by jim mohlo dát do života asi nejvíc?

Jakoby nestačilo, že strkáte ročně do dětských vězení 3-5tisíc dětí, které maj někoho rádi a někdo má rád je…

A já se ptám,  zda dětem ukázali  taky celu  kde byl zamordován  v 98 Pavel  Vonka, kterého terorizovali  bachaři i spoluvězni /  / tak dlouho až tam umřel. A to už byl Vašek na Hradě.

Ptám  se, zda jim taky  bachaři  v HK řekli o „rudé pětce”  v čele s bachařem Langrem, kteří za bolševika terorizovali  vězně, kteří ještě nebyli odsouzeni, které bili, přikládali jim pouta na ruce a nohy, hodně pouta zamáčkli až postižení ztráceli vědomí nad neskutečnou bolestí.

Ptám se, zda vyděšeným dětem,  taky  bachaři v HK řekli o tlusté bachařce Černá Máry, která terorizovala kdekoho z věznů.

Ptám se, zda bachaři ve vazbě v  HK,  devátákům, kteří  byli až nápadně potichu, roztržití, zmatení, řekli o zmanipulovaných procesech a  nevinných, kteří museli ve vazbě v HK snášet, ač ještě neodsouzeni,/presumpce neviny/ teror úchylných  bachařů, co se ne špatně vyspali, nýbrž už měli teror a úchylnosti  v krvi.

Ptám se, zda  vyděšeným dětem,které byli až nápadně potichu, roztržité, zmatené, řekli o bachaři Josef Černý, buzerant  homosexuál, který  ve vazbě vyhledával mladistvé, který,  za tichého mlčení  bachařů, taky vyděšené, tiché, roztržité a zmatené  děti sexuálně zneužíval.

A nebyl sám!

A doufám, že bachaři  dětem, které byly  až „ nápadně potichu, roztržité a  zmatené”, řekli, že se to tenkrát, v bezprávním  SOCIALISTICKÉM  Československu dělo normálně a nyní v Česku, se to děje znovu. Normálně.

Ptám se , co na to rodiče těch dětí,  věděli to vůbec ??? 

Co je ještě, soudruh„ ředitel” školy ve Vamberku , se soudružkou  Krstkovou , „učitelkou” /má na to učitelování vůbec kvalifikaci?/ na škole ve Vamberku, která , jak mi řekli na MNV ve Vamberku, je prý výchovná poradkyně dětí,  schopen pro budoucí blaho těch dětí,  pro ně z titulu funkce,  vykonat ???

Byl jsem svědkem se svými dětmi, jak ve školní jídelně tahala „učitelka” holčičku za vlasy, která pak  plakala, zavolal jsem si z oběda tohoto stejného „ředitele”, přednesl mu svou stížnost a on na to odpověděl, „ když zlobí, tak si to asi zaslouží”…

Podal jsem na něj tr.o, s kterým si prokurátoři vytřeli řit’.

A nad tím vším bdí soudružka Březinová, která má na starosti školství a soudruh starosta MNV, který

Vambereckou drbnu vydává. Ale asi ji před tím nečte…

A konstatuji,  že se píše rok 2019 a ty děti jsou tím poznamenané na celý život.

Dívám se každý den okolo sebe,  jestli už nejsou náhodou, kvůli „neznalosti zákona co neomlouvá“, připraveny autobusy pro dospělé, které budou do vazby v HK odvážet  dospělé  občany, za tichého přihlížení taky dospělých spoluobčanů, a  po náměstí vyvěšeny cedule s nápisem…”Střílí se bez vyzvání”…

Dnes se mi na hlavu, když jsem šel z MNV,  vykadil pták, tak jsem zdvihl oči k nebi a poděkoval  pánubohu za to, že nedal křídla krávě…

MELLYS

(Visited 359 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *