Česko by zvládlo 50 tisíc uprchlíků, tvrdí sluníčkáři

Napsal
Sdílet článek

Přiznám se, že běžně dezinformační servery typu Bakalomédií nečtu, neboť na to nemám žaludek. Jenže od doby, kdy mi Seznam sám od sebe nabízí výběr článků, občas narazím na nějakou “perlu”. Jako třeba dnes. Už jen název článku z webu Aktuálně mne podnítil k tomu, abych na článek klikla.

Název “Na řecké hranici umírají evropské hodnoty. Česko by zvládlo 50 tisíc uprchlíků” nebyl vtipem či jen nějakou parodií, jak jsem si původně myslela. Ani nešlo o nadsázku.  Ostatně, sami se můžete na článek z odkazu výše podívat, stojí to za to. Hezky se nám tam kupí jedna dezinformace za druhou. Nicméně právě toto médium je udáváno neziskovkou, která brázdí střední školy, coby jeden z nositelů té jediné a čisté pravdy. Takový seznam “čistých médií” skutečně existuje, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, kdy mi jej vloni přinesl ze školy můj syn. I jejich školu totiž neziskovka v rámci mediální výchovy, podporované dokonce i ministerstvem školství, navštívila. Syn je samozřejmě poučen, takže se seznamu “jediných pravdivých médií” v čele z ČT podobně, jako já, zasmál. Nicméně co jiní mladí, ti nepoučení?

Ale zpět k článku z “Aktuálně” a nejprve k nadpisu, který tvrdí, že 50 tisíc muslimských uprchlíků bychom zvládli. Nepřipomíná vám to výrok jisté bývalé východoněmecké zasloužilé svazačky? Ta chtěla také zvládat, až zvládla tak akorát rekordní sešup preferencí vlastní strany. Takže, těch 50 tisíc migrantů má nemálo příbuzných (víte, jak rozvětvené jsou muslimské rodiny?), které si pak mohou v rámci slučování rodin přizvat. Podobně, jako všude na západ od nás se na tyto příbuzné nabalí další známí; známí známých a tak to půjde dál. Umíte si to představit? Islamizace v přímém přenosu. A to už nehovořím o tom, že se množí jako myši.

V článku se dále tvrdí, že jde o chudáky uprchlíky ze Sýrie, přitom sami Řekové zjistili, že mezi zachycenými migranty byly pouze 4% Syřanů, přičemž nikdo neví, zda mezi těmi 4% nejsou “Syřané” s falešnými pasy, které vojáci ISIS běžně “fasovali” na dobytých územích či Syřané “hubou”, tedy tací, co tvrdí, že jsou ze Sýrie, ale realita je poněkud jiná. Také se velmi dobře ví, že první, co udělali Turci v oblasti Idlíbu bylo to, že propustili z věznic hrdlořezy z ISIS, kteří se nejspíš, jak je nabádal jejich guru Baghdádí, vydali bojovat do Evropy.

Pokud se podíváme na záběry z turecko-řeckých hranic, vidíme tam téměř výhradně mladé, agresivní muže ve vojenském věku, velmi pravděpodobně mnohdy i bývalé vojáky ISIS, Al Kajdy, An Nusry či jiných bojůvek. Přemisťují se přesně dle pokynů jejich vůdce tam, kde mají bojovat příště, tedy do Evropy. Ostatně, jejich pokřik “Allahu Akbar” v momentě, kdy se snažili překonat hranice, hovoří za vše.

Šílenci podobného smýšlení jako Rozumek či “novinář”, který zplodil článek, na nějž se nedalo nereagovat, potažmo politici, kteří prosazují totéž, způsobili na západ od nás právě to, čemu se máme my zatím možnost vyvarovat či to alespoň oddálit. Tedy vznik no-go zón, zvýšenou kriminalitu, pozvolnou početní převahu muslimů a v důsledku i plíživou, dnes již zrychlující se islamizaci. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že mnozí z těch, kdo mají islamizaci západních zemí na svědomí, to dělají – podobně jako tito naši profesionální sluníčkáři – za nemalou úplatu.

Myslím, že v předchozích článcích jsem uvedla dostatek důkazů, které zcela jasně ukazují na to, že do Evropy se pokouší dostat především dobře cvičení vojáci, či propuštění kriminálníci. Dokazují to nejen články, ze kterých byly informace převzaty, ale především videa, která velmi často hovoří za vše.

To, co nazývají sluníčkáři humanitou či evropskými hodnotami je pouze falešná pseudohumanita. Muslimové mají k dispozici spoustu muslimských zemí, kde mohou najít útočiště. Navíc, drtivá většina migrantů z řeckých hranic byla z Afghánistánu a Pákistánu. Pokud je mi známo, tak ani jedna z těchto zemí momentálně netrpí pod válečnou vřavou.

V článku je ještě řeč o “evropských hodnotách”. A co to je, ty evropské hodnoty? To má na mysli tu neziskovku, napojenou i na naše MV, jejímž významným mluvčím je zkrachovalý homo pornoherec? Musím potvrdit, že právě ten velmi symbolicky ty “pravé evropské hodnoty” ukazuje. Mám na mysli eurohodnoty, vyznávané EU, ne však všemi Evropany. A k nim patří pravděpodobně i ona výše zmíněné falešná pseudohumanita.

Tu humanitu máme tedy projevit vůči davům, vrhajícím na řecké pohraničníky kameny či slzný plyn a zápalné láhve? Či snad ke kriminálníkům, propuštěným Turky z jejich i syrských věznic a promptně importovanými k řeckým hranicím? Kriminálníkům, jako jsou ti ve videu níže?

 

Doufejme, že u nás nikdy nepřevládne taková politická nálada, aby došlo na zbožná přání sluníčkářů, kteří by vítali do omrzení třeba  i statisíce džihádistů najednou. Na přání šílenců, kteří by z naší země vytvořili chalífát stejně rychle, jako se to daří třeba Švédům.

Mimochodem, dodnes mi žádný sluníčkář – tedy podporovatel muslimské invaze na jedné a LGBT na druhé straně nevysvětlil, jak si ve své hlavě umí podporu dvou tak vzájemně neslučitelných ideologií srovnat. I to o nich mnohé vypovídá.

 

 

 

(Visited 145 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *