Česko vs. Rusko

Napsal
Sdílet článek

Češi si v roce 46 komunisty sami zvolili. Ted obviňují „Rusáky” z komunistické diktatury, kterou si sami způsobili!

V roce 1938 nás západ v Mnichově zradil. V roce 1945 nás Sovětský Svaz osvobodil. Proto si Češi v roce 1946 zvolili komunisty. Možná že Stalin byl ještě horší než Hitler. Je ale taky historickým faktem, že Stalin ČSR osvobodil. Hitler se snažil český národ úplně vyhladit. Sovětský Svaz nikdy takový záměr neměl. Nejen to, sovětská vojska se do konce roku 1945 z území ČSR stáhla. Jednalo se tedy skutečně o osvobození. Češi si pak komunisty zvolili sami!

Správná volba to nebyla. Marxismus je absurdní a perverzní doktrína. Hlásá krutý, nemilosrdný, krvavý „třídní boj”. Po tom krveprolití má jakýmsi zázrakem přijít zářívá éra nevídané hojnosti, blahobytu, štěstí a harmonie. Pouze „buržoazie” tomu brání. Že je to všechno nesmysl, bylo mnoha lidem jasné už v 46.

Okolo roku 1990 však komunismus v SSSR domlel. Bylo po krutém, nemilosrdném třídním boji, mnoho krve bylo prolito – a ten očekávaný zázrak nikde! Dnes je Rusko demokratické. Nic tedy nebrání tomu, abychom s Ruskem měli dobré vztahy. Místo toho se šíří nepříčetná, protiruská nenávist, jaká nemá v česke historii obdoby. Češi sami si komunisty zvolili. Zvolili je právě proto, že SSSR Čechy osvobodil. Ted obviňují Rusáky” z komunistické diktatury, kterou si sami způsobili!

Bolševická revoluce v roce 1917 byla vedena převážně neruskými menšinami. Není velkou nadsázkou říci, že to byla revoluce protiruská. Carské imperium a potom SSSR byly mnohonárodnostní státy. Netřeba snad zdůrazňovat, že např. Stalin byl Gruzínec. Jisté je, že Karel Marx nenáviděl Rusy a Slovany a že Lenina poslalo do Petrohradu Německo. Ke zlomu došlo po napadení SSSR nacistickým Německem. Stalin stál na pokraji porážky, tak najednou začal apelovat na ruské národní cítění. Postavení Rusů v SSSR se od té doby zlepšilo. V myslích lidí začalo docházet ke ztotožnování SSSR a Ruska. A byli to právě Rusové, kdo začali SSSR liberalizovat, Chruščovem počínaje, Jelcinem a Gorbačovem konče.

Dnešní protiruská zášť je podněcována ze zahraničí a to zejména americkými neocony. „Neokonzervativci” neboli neoconi jsou metamorfovaní, američtí trockisté. Dnes ovládají Republikánskou stranu, zahraniční politiku USA a pomocí nátlaku a neziskovek i Česko. My jim pomůžeme zničit Rusko a oni potom zničí nás!

S Ruskem bychom měli mít nadstandartní vztahy. Je to slovanský národ a náš spojenec ze dvou světovývh válek!

Copyright © Rudolf Kavan 2020

Pro nekomerční účely může být tento článek libovolně kopírován a distribuován. CC BY-NC-SA

(Visited 282 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. “S Ruskem bychom měli mít nadstandartní vztahy. Je to slovanský národ a náš spojenec ze dvou světovývh válek! ”

  – Politika USA v posledných cca 15 rokoch je založena na principe : Skorumpuj “milionchvílkaře” , rozoštvi, rozdel a panuj. A OKRÁDAJ.
  Je to lacnejšie ako výroba a zhadzovanie atómových bômb.
  Debilným ovčanom na veľkej časti sveta sa toto rozbitie ich vlasti páči, a podporujú ho.
  Ani jeden anglosaský štát sa nikdy nerozpadol . Oni pochopili, v čom je ich sila.
  Slovanov je na Zemi 400 milionov (wiki), a sme perfektne rozhádaní. Okrem Rusov sme všetci napchaní v USAckej riti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *