Český podnikatel zaplatí muslimkám v řeckých táborech jejich hábity, muslimské vetřelce podporuje dlouhodobě

Napsal
Sdílet článek

Docela chápu, když kdokoli movitý pocítí potřebu pomáhat potřebným. Jsou-li těmi potřebnými třeba nemocné děti, invalidé, staří a bezmocní, zvířata – jednoduše kdokoli, kdo není schopen se o sebe sám postarat, pak je to pochopitelné a velmi chvályhodné. Dokonce se dá pochopit i to, když si například podnikatel otevře filiálku v rozvojové zemi v úmyslu nabídnout místním práci. Ale to, že někdo posílá peníze džihádistům do táborů v Řecku, přesně do těch táborů, jejichž existence ničí životy místním obyvatelům, je pro mne zcela nepochopitelné.

Nejprve si upřesněme, že v táborech v Řecku žádní uprchlíci nejsou. Ti by se dali najít v táborech v Sýrii, Jordánsku či třeba v Libanonu nebo Turecku. Ne však již v Řecku. Tam už se jedná v lepším případě o ekonomické parazity, kteří se rozhodli využít štědrosti sociálních systémů evropských zemí, v tom horším se jedná o bojovníky různých islámských bojůvek či jejich ženy, které jsou často také velmi radikální a se svými manžely – hrdlořezy si nemají ve své brutalitě co vyčítat.

Proto mne docela zarazil tento článek, ve kterém se jistý český podnikatel svěřuje s tím, že nějakou dobu již přes nechvalně známého Člověka v plísni vetřelce v řeckých táborech finančně podporuje. Dlouhodobě čtu řecká média a zajímám se o dění v Řecku právě proto, že je vstupní branou muslimské invaze z Blízkého východu.  Proto je mi zcela jasné, kdo tvoří osazenstvo táborů.

Obyvatelé, kteří v jejich blízkosti žijí, jsou poslední roky sužováni muslimskými vetřelci dnes a denně, jejich domovy jsou rabovány, dochází k loupežím, krádežím domácích zvířat, zemědělských výpěstků, ničení olivových sadů, ničení kostelů a kapliček, útokům s nožem, znásilňování, ale došlo už i k vraždě. Mezi sebou se pak rvou vetřelci poměrně často, rvačky na nože pak končí nejen zraněním, ale i smrtí. V táborech se distribuují drogy a na ostrovech je všudypřítomný bordel a smrad. Ze zoufalství už dokonce Řekové zapalovali i hotely, kam měli být invazisté nastěhováni. Zoufalí obyvatelé okupovaného ostrova Lesbos zase oznámili, že v případě, že se nic nezmění, vezmou spravedlnost do svých rukou.

Obyvatelé ostrovů mnohokrát protestovali a to jak proti invazistům, tak především proti parazitním neziskovkám, které vetřelce v místě podporují a další se snaží do země importovat.  K těmto vysoce ziskovým neziskovkám tedy patří také Člověk v plísni. Udivuje to však někoho??  O demonstracích, které probíhají jak na ostrovech, tak po celém Řecku jsem zde psala mnohokrát. Není mi líto džihádistů v táborech, kteří tam jsou zcela dobrovolně, ale je mi líto nešťastných Řeků, jimž vetřelci likvidují domovy, kde žili již jejich předkové.

Podnikatel chce nyní nechat v chráněných dílnách v ČR vyrábět pro džihádistky v táborech jejich muslimské oděvy – abáje. Tedy zcela jasně chce pan podnikatel pomáhat výhradně muslimům. A kdopak jsou asi ty ženy v táboře? Mnohdy jde o nevěsty ISIS, často vdovy, které byly předtím v táboře, jenž pro džihádistky s jejich dětmi zřídili Kurdové. Tyto džihádistky pak byly – podobně jako jejich mužští soukmenovci – z tábora “osvobozeny” Turky. Právě i tyto ženy, jichž byly v kurdském táboře tisíce, se vydaly do Evropy. Buď proto, že zde již mají někoho z rodiny, z Evropy samy pochází, ale jejich země je oficiálně odmítají, takže se tam musí dostat bez dokladů zcela tajně nebo jdou do Evropy prostě ze stejného důvodu, z jakého sem míří jejich mužské protějšky, aby kontinent obsadily a islamizovaly.

Firma Isolit Bravo tedy patří k těm, které podporují islám, potažmo pak džihád a přes Člověka v plísni ničí život řeckým občanům, kteří si právě na neziskovky působící na jejich území dlouhodobě stěžují. Části z nich se sice Řecku činnost na jejich území podařilo zakázat, mnohé tam však stále působí. A mezi nimi právě Člověk v plísni, podporovaný nejen z vašich daní, ale také z peněz bohatých podnikatelů, k nimž patří také majitel firmy Isolit-Bravo. Pokud tedy stavíte nebo vlastníte stavební firmu a od této firmy nakupujete, pak i takto podporujete muslimské vetřelce v řeckých táborech.

Pro pana podnikatele zde přidávám několik videí a obrázků, aby bylo jasné, jaké je hlavní osazenstvo táborů v Řecku, tedy koho ve skutečnosti podporuje. Nejedná se o uprchlíky, jde o invazní vojsko…

 

Podobným ženám chce podnikatel nechat ušít jejich muslimské hábity??

Jihad-Bride-640x359

BsHL0aVCcAAByFV.jpg-large

 

(Visited 461 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *