Charanzová obdivuje Merkelovou – po Jourové další hvězda ANO předvedla oddanost 4. říši

Napsal
Sdílet článek

O Jourové, která je coby eurokomisařka a zároveň i místopředsedkyně EK (tedy jakási „dvojka“ po Lejnové) nejvýše postavenou osobou v rámci hnutí ANO, jsem už psala mnohokrát a to především díky jejímu neutuchajícímu neřku-li až fanatickému prosazování cenzury inetrnetu. Dnes mi však nedalo se vyjádřit k další hvězdě ANO a zároveň velmi oddané eurohujerce Charanzové. Ta totiž velmi názorně ukázala, jak se praktikuje takový rektální alpinismus vůči jedné z nejvýše postavených osob EU, avšak zároveň osobě, která bude jednou v učebnicích dějepisu coby vůdčí osoba islamizace budoucího evropského chalífátu.

Informace na facebookovém profilu europoslance Ivana Davida bývají velmi zajímavé, často zde píše nejen o tom, co na nás v centrále 4. říše zase chystají, ale mívá tam i poměrně vyčerpávající informace ze zahraniční politiky. V době, kdy se všude psalo jen o koronaviru, byla právě tato stránka jednou z mála, kde se daly najít informace jinak skryté za koronavirovou clonou. Tedy nelze než zkonstatovat, že je na svém postu zaslouženě. Nyní jsem na stránce pana doktora objevila velmi zajímavé novinky z europarlamentu, kde se oddaní eurohujeři klaněli mamá všech muslimských vetřelců, Merkelové.

A tímto se vracíme zpět k Charanzové, která měla podobně, jako další místopředsedové europarlamentu, proslov k této nepsané vůdkyni 4. říše při příležitosti převzetí předsednictví EU právě Německem.

Oslavné ódy na Merkelovou prý pěli takřka všichni místopředsedové – přece jen na to, aby někdo získal tento post, musí být skutečně kovaným a 4. říši plně oddaným eurohujerem. A copak řekla svému idolu Angele Merkelové hlavní hvězda ANO z eurovoleb Charanzová? Cituji:

„Vždy, když se potýkáme s globálními výzvami, ať už je to Putin, nebo Erdogan, tak jste to byla vždy vy, kdo se, chopil vedení a sjednotil Evropu. To, co bylo zřetelné na Vaší roli při řešení těchto krizí, byla snaha o realitu, převést slova do reality, ale my teď potřebujeme převést tento přístup, čím dál víc, tady v Evropě, potřebujeme váš přístup, jak restartovat ekonomiku, vy po nás chcete, abychom byli jakýmisi zprostředkovateli, a proto byste tady taky měla hrát roli toho, kdo zprostředkuje zájmy všech stran, nejenom Francie a Německa, ale taky těch, kteří jsou na Jihu, nebo na Severu, aby to zohledňovalo i to, co je naším zájmem v Praze. Já si myslím, že Německo by tuto rovnováhu mohlo nalézt, protože ví, že nepůjde o prosazování německého pohledu na věc, ale aby to bylo předmětem konsensu.“

Bla, bla, bla… Takže Merkelová prý vždy sjednotila Evropu. A to asi především svým známým „Wir schaffen das“. A pak samozřejmě neustálým zdůrazňováním na nutnost přijetí „rovnoměrné zátěže“ při přijímání muslimských vetřelců.

Dále už asi tento vrcholný projev rektálního alpinismu komentovat netřeba, vyčerpávajícím způsobem to již učinil pan David. Nicméně opět mi to nedá připomenout, že Charanzová je podobně, jako Jourová, zářnou ukázkou skutečné politiky hnutí ANO. A to už dlouhodobě. O Jourové jsem zde již psala mnohé, pak se tedy budu tentokrát věnovat této v hierarchii hnutí ANO poměrně vysoko postavené osobě, Ditě Charanzové a jejím kolegům z EP.

Vrátíme-li se do minulého volebního období, tak už tehdy se europoslanci ANO projevili coby kovaní eurohujeři. Asi postačí, pokud připomenu, že jejich hlasování mělo největší hlasovací shodu s europoslanci z TOP0,09 a STAN. Tedy pro méně chápavé – voliči ANO to klidně mohli hodit TOP0,09 a vyšlo by to nastejno. Hlasovali téměř vždy proti našim zájmům, ale v zájmu 4. říše. 

Pár takových hlasování si můžete připomenout třeba v tomto článku.

Několik stejných, ale i pár dalších hlasování pak najdete i v tomto videu:

Ale v případě eurosoudružky Charanzové nesahají její politické aktivity pouze do europarlamentu, kde nedávno například kárala europoslance z frakce ID za to, že mají na stole vlaječky svých zemí.  Mnozí z vás možná netuší, že je tato hvězda ANO také členkou nechvalně známého Aspen institutu, avšak ne jen tak řadovou členkou, ale přímo členkou jeho vedení. Zajímavé pro vás možná bude i to, že na tomto postu ve vedení vystřídala našeho vrchního islamizátora imáma Hamáčka. Ten je již jen řadovým členem.

Ve vedení má tato eurohujerka po boku i jednoho stejně nadšeného eurosoudruha Farského ze STANu. Pro ty, kdo by náhodou nevěděli, co je to Aspen institut, tak podrobněji jsem o něm psala již zde,  v článku jsem také uvedla výběr zajímavých jmen z politiky.  A zde je opět nutno zdůraznit, že ANO je podobně, jako TOP0,09 a STAN Aspen institutem přímo „promořené“.

Aspen institut (resp. jeho pražskou pobočku) založila svého času balkánská řeznice Madeleine Albrightová a členem vedení byl spoluzakladatel, nechvalně známý Zdeněk Bakala. Členství v něm je tedy očividně „skvělou“ vizitkou každého politika. Alespoň to tak vypadá, když vidíme, že právě odtud pochází mnozí ministři (Plaga, Vojtěch, Havlíček, Hamáček, Maláčová). Skoro to vypadá, jako odchovna budoucích ministrů pod vedením US Deep state, jehož význačnou osobou je právě „krvavá Madla“. 

Možná si někdo říkáte, proč na to upozorňuji, že podobně, jako Charanzová, by jednal jakýkoli jiný eurohujerský europoslanec. To je samozřejmě pravda, jenže taková TOP0,09 se svojí čistě protinárodní politikou nijak netají. Podobně, jako například Piráti, kteří se svojí podporou muslimské invaze ani skalním eurohujerismem navenek netají. Proto je také volí stejně smýšlející voliči.

Víte, proč to píšu? Protože třeba nedávno jsem při brouzdání po internetu narazila na nějakou facebookovou skupinu, která hlásá, že je pro stoupence CZEXITu. A spousta členů tam byli právě voliči ANO. Tedy strany, která je zásadně proti CZEXITu. Neviděla jsem tam voliče TOP0,09 či jiných stran demobloku, ale ani Pirátů či socanů. A co by tam také dělali, že? Jenže co tam dělali voliči ANO?

A co víc, někteří si tam v diskuzi stěžovali, že jim byl několikrát zablokován FB profil za to, co napsali. To si stěžovali ti, kdo cenzuru internetu právě svojí volbou podpořili. „Kdo s čím zachází, tím také schází“..   A ve skupině pro CZEXIT byli právě ti, kdo volí jedny z nejzarytějších eurohujerů, neboť právě Jourová a Charanzová přímo odpovídají charakteristice oddaného až fanatického eurohujera.

Z toho je jasně vidět, že spousta voličů absolutně vůbec netuší, koho svým hlasem podporují. Hlas ANO je v europarlamentu stejný, jako hlas TOP0,09 a to už dlouhodobě. Zatímco demoblok nebo Piráti se protinárodní a eurohujerskou politikou navenek netají, ANO hraje v tomto dvojí hru. A soudě dle spousty „protestních“ hlasů se jim ta hra skutečně vyplácí podobně, jako ostatně jiným „chameleonským“ stranám v dalších zemích EU.

5/5 - (3 votes)

(Visited 227 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *