“Chci vaši smrt”, říká “chudáček uprchlík” na řeckých hranicích (video)

Napsal
Sdílet článek

Myslím, že každý, kdo má jen trošku zdravého rozumu v hlavě ví, že drtivá většina z těch, kdo se momentálně kumulují u řeckých hranic, nejsou žádní chudáčci uprchlíci, jak se nám snaží namluvit manipulativní média. Jedná se o hordy džihádistů, jimž jde o jediné; převzít si celou Evropu a to jakýmikoli prostředky. Oni sami si jsou velmi dobře vědomi, že jich je zde zatím málo na to, aby mohli přikročit k jakékoli akci. Ale jakmile jich bude dostatek – což může být během několika málo let, protože se do Evropy dostávají jak z Asie, tak z Afriky – dojde zcela jistě k větším, koordinovaným útokům.

Vetřelec na videu by skvěle zapadl mezi “sirotky”, které dováží nejen Němci, ale i jiné státy do Evropy, či po kterých touží Šojdrová. Jistě nemá doklady a tvrdí, že je mu 16 let nebo méně:

Tento vetřelec zcela jasně říká to, co většina ostatních invazistů zatím navenek tají: chce nás mrtvé. Ještě naznačuje, že by neměl problém to provést sám, ať už obvyklým způsobem, který se učí odmala – tedy podřezáním – nebo zastřelením. Je také velmi pravděpodobné, že předtím byl tento vetřelec členem některé z teroristických islámských bojůvek, jako třeba ISIS nebo Al Kajda.

To, co se právě odehrává na řeckých hranicích považuji za pro budoucnost Evropy mnohem nebezpečnější, než je současná epidemie koronaviru. Z té se dřív či později Evropa dostane, ne však z problémů, vznikajících v důsledku islamizace. Nic nevyřeší ani neustálé placení výpalného Turkům či – jak nyní navrhla EU – úplata 2000 eur za to, když se migrant rozhodne vrátit domů. To už tu přece bylo a co udělali podobně uplacení migranti? Vrátili se zpět jako bumerang. Bez dokladů a s jinou udanou falešnou identitou. A Erdogan? Ten využije výpalné pouze na to, aby soustředil džihádisty u evropských hranic.

Pozornost téměř všech občanů Evropy je nyní upřena na koronavirus, který jednoho dne odezní. Tito invazisté však dobrovolně neodejdou. Buď Evropa přikročí k velmi radikálním krokům a zapomene na falešnou pseudohumanitu a přestane štědře dotovat promigrační neziskovky nebo je náš kontinent odepsaný. O to však očividně zájem není, naopak jsou zde stále patrnější snahy EU, OSN i Vatikánu, nacpat do Evropy co nejvíc invazistů.

Po epidemii koronaviru nebude mít spousta zemí dostatek prostředků na dávky pro migranty. Oni tyto dávky považují za povinnou daň podřadných bezvěrců nadřazeným muslimům. Nebude-li  jim tato “daň” dále vyplácena, či bude výrazně zredukována, začnou se mstít. I to může být jeden ze sekundárních důsledků epidemie, která výrazně poškodí celosvětovou ekonomiku.

(Visited 4 033 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Hlavne nepoustet k hranicim frontex, ktery misto aby hranice chranil podporuje migraci.

    https://www.consilium.europa.eu/cs/press/press-releases/2018/05/14/eunavfor-med-operation-sophia-operation-to-contribute-to-better-information-sharing-on-crime-in-the-mediterranean/
    “Operace EU NAVFOR MED Sophia je námořní operace EU, která byla zřízena s cílem rozbít operační model převaděčů migrantů a obchodníků s lidmi v jižní části středního Středomoří. Od počátku své aktivní fáze (říjen 2015) přispěla operace k zatčení 143 osob podezřelých z převaděčství a obchodování s lidmi a jejich předání italským orgánům a neutralizovala 545 plavidel. Operace rovněž přispěla k záchraně životů 44 251 osob.”
    Pry rovnez, cilem operace sophia bylo prevoz migrantu do Evropy. Kdyz se jeden cesky europoslanec dotazoval na projekt sophia nebylo mu odpovezeno.

    1. Frontex dělá totéž v Řecku, kde z člunů s vetřelci, kterým se Řekové snaží bránit v přeplutí řeky, berou pašeráci z Frontexu vetřelce na palubu své lodi a namísto, aby je vrátili zpět do Turecka, je vyloží na řeckém břehu. Těmto pašerákům pomáhají i naši policisté, které coby posilu Frontexu vyslala naše vláda. EU má islamizaci a migraci jako zásadní úkol, takže samozřejmě bude dělat vždy cokoli, co půjde na ruku invazistům. Stačí si vzpomenout na to, kolik různých promigračních dokumentů už EU zplodila. Jen nedávno chtěli zřídit jakousi “migrační dálnici”, která by cestu do Evropy migrantům, zejména těm z Afriky, usnadnila.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *