Chemtrails, jejich původ a ničivý vliv na naši Zemi a na nás

Napsal
Sdílet článek

Napřed všichni volali, že ozonová díra je příliš veliká a že nás to všechny zničí. Pak nářek umlkl a dokonce minulý rok v březnu přišli se zprávou, že ozonová díra, která byla nad arktickou oblastí, se sama zahojila. Tehdy byli vědci toho názoru, že její otevření bylo způsobeno neobvyklými větry, které po několik týdnů držely zmrzlý vzduch přímo nad Severním pólem. To je ovšem nesmysl. Možná se ozonová díra částečně zatáhla, ale ozonová vrstva, která nás chrání před zhoubnými ultrafialovými paprsky je stále tenčí a tenčí. A až jednoho dne zmizí úplně, pokud dovolíme, aby k tomu došlo, tak nás slunce uškvaří všecky zaráz.

 

Internetová stránka GeoengineeringWatch.org hlásila mizející ozonovou vrstvu již v r. 2014 a byla promptně napadena hackery a to celkem osmkrát po sobě! Někomu zřejmě nebylo po chuti lidi informovat. Ovšem ozonová vrstva se stále dál ztenčuje a nejvíc je to zřejmé v Kalifornii. Tamnější sucha, spolu s extrémními teplotami a nedostatkem vody již zničila zemědělství, které živilo celou zemi. Uschlé mandlovníky jsou dnes vytrhávány ze země a páleny. Stromy mají žárem odstraněnou kůru a usychají. Celé lesy, které se rozkládají po slunných stranách kopců jsou suché a stávají se požárním rizikem. Hmyz skoro vymizel a rostliny nemají žádnou vláhu, kterou potřebují k přežití; nemohou dýchat.

To všecko je zaviněno ultrafialovým (UV) slunečním světlem, které kdysi dokonale stínila ozonová vrstva. Nám je říkáno, že 95% slunečního záření, které na Zemi dopadá, je skupiny UVA, dalších 5% je ze skupiny UVB a škodlivé paprsky UVC se k nám vůbec nedostanou. To ale není pravda. Dostáváme řádnou dávku škodlivých UVC. Již v březnu 2020 bylo naměřeno UV záření v rozmezí 205-300 nm (nanometrů) a to přetrvává dodnes. Na vysvětlenou:

UVC je 100-280 nm

UVB je 280-320 nm

UVA je 320-400 nm

Viditelné světlo je 400-740 nm

Proč právě Kalifornie?

Západní strana Ameriky je více ohrožena proto, že ionosféra nad ní vytváří kryt z vysokého tlaku, který točí horními větry v atmosféře směrem ke vnitrozemí. To způsobuje, že veškerá vlhkost je hnána pryč, do vnitrozemí a ještě navíc je chemicky nukleována. Toto je způsobováno tak zvaným „oséváním mraků“ (patent 3,613,992), což vytvoří chemický led a takto ochlazený vzduch je pak hnán směrem do vnitrozemí a na východ. Umělá manipulace s počasím tímto způsobem vytváří ze kdysi úrodné Kalifornie poušť.

Nesmíme zapomínat, že manipulace počasí je už provozována asi 75 let. Ti, kteří si zahrávají s atmosférou, s elektromagnetismem a radiací jsou možná ohromeni dokonalostí této technologie, ale je zřejmé, že vůbec nesledují následky takového počínání. Protože touto dobou už by měli vědět, že když něco změní jen o maličký kousek na jednom místě ve svět, to se promítne do celého světa a ještě ve znásobeném rozsahu. Tito manipulátoři vstřikují do atmosféry aerosolové injekce, které nejen že otravují vzduch, který dýcháme, ale jak padají dolů, tak i půdu a vodu. A pak máme obrovská sucha, nebo povodně – to všecko díky těmto nesmyslným a nepotřebným manipulacím počasí.

Nikdo neví, co něco takového způsobí dlouhodobě. Nikdo neví, jaký vliv budou tyto umělé zásahy mít na fotosyntézu rostlin. Nemáme biochemické inženýry, kteří by nám řekli, že ta určitá radiace slunečního záření je pro rostliny prospěšná a ta jiná prospěšná není.

Na příklad, UVC záření v hodnotě 270 nm se nazývá aktinické. Je obzvlášť nebezpečné pro nás pro všecky a pro přírodu též. Při tomto záření je naše DNA a RNA asi 9 000x více citlivé na vliv těchto paprsků. A přesto jsme tomu vystavováni, možná denně.

Jak vzniká ochranná ozonová vrstva

Ozonová vrstva je vytvářena kyslíkem, který se dostane až na vrchol atmosféry. Tam je napaden UVC zářením, což rozdělí kyslík z O2 na dvakrát O1. V této formě se kyslík snadno spojí s dalším kyslíkem, který ještě nebyl rozdělen a tak vznikne O3, neboli ozon. Vrstva ozonu se pak stane ochranným krytem proti radiaci, která ji vytvořila.

Současné geoinženýrství vypouští odrazné částice do atmosféry, které sice část UVC paprsků odráží zpátky, ale zároveň ničí víc ozonu. Nejen to, zabraňují volnému kyslíku, aby dosáhl potřebné výšky, což je asi 25 km a výše, takže se nikdy nedostane nad atmosféru a tím pádem nemůže dojít k jeho přeměně na ozon. Volný kyslík je velmi malá molekule a snadno se přimkne k větším molekulám. Takže když je tímto způsobem odstraněn z atmosféry už v nějakých 18 km nad zemí, pak nikdy nedosáhne výšky, potřebné pro přeměnu na ozon. A protože ozon je vytvářen UVC radiací ze slunce, může se vytvářet pouze za dne a ne v noci.

Co ničí ochrannou ozonovou vrstvu

Tak zvané „chemtrails“ prosycují atmosféru různými částicemi, jedna z nichž je síra. Síra v ovzduší napodobuje vliv sopečné činnosti a je používána za účelem ochlazení Země. Jenže zároveň ničí ozonovou vrstvu, což způsobuje sucha obrovských rozměrů. Však taky začíná být na Zemi příliš mnoho suchých, skoro až pouštních míst. A ještě ke všemu tyto manipulace ovlivňují hydrologický cyklus Země. Relativní vlhkost je tím rovněž narušena, což se všecko promítá zpět, do ochranné ozonové vrstvy, kterou to ničí.

Další, co ničí ozonovou vrstvu je veškerá elektrická aktivita zde, na zemi. Celá naše zemská elektrická síť, spolu se všemi anténami, satelity, radary, sonary a jiným elektrickým zařízením vyzařuje neustále do magnetosféry, kde je tato energie odrážena zpátky na zem, ze země zpět do éteru a zase na zem a tak stále dokola. Po každém dopadu do magnetosféry se signál vrátí zpět na zem mnohokrát zesílen, takže stačí polovina jednoho jediného Wattu vysílací energie, aby byl signál, odražený od magnetosféry přijat na opačném zemském pólu.

Co je zajímavé, signál se vrátí z magnetosféry s jinou frekvencí, než s jakou byl vyslán. Vrácená frekvence je vždy ve formě násobků 60 Hz. Takže se má za to, že na cestě zpět k zemi do sebe přibírá informace ze zemské elektrické sítě. To by ovšem znamenalo, že celá zemská elektrická síť vyzařuje neustále do magnetosféry, kde je tento signál pokaždé neúměrně zesílen a takto se vrací zpátky k nám na zem. Tím pádem jsme neustále bombardováni elektřinou.

Když k tomu přidáme 4G antény, které začaly být celosvětově instalovány zhruba někdy v době, když se začínala ozonová vrstva podstatně ztenčovat, což možná i způsobily, pak začíná všecko do sebe zapadat jako stavebnice. 4G působí na vodu, takže vysušuje. Vlhkost je naprosto nutná pro tvorbu mraků, což je další ublížení naší Zemi, protože tato kvůli zmíněným manipulacím ztrácí schopnost vytvářet mraky. Na tvorbu mraků má největší vliv plankton a pak stromy. Když budou stromy a plankton zničeny UV zářením, Země ztratí schopnost vytvářet mraky a bude s námi velmi zle.

5G antény jsou ještě horší než 4G, protože ničí kyslík ve vzduchu. Takže když bude celá Země zasíťována 5G technologií, což je, co globalisté plánují, plus všecky satelity, které vysílají na Zemi 5G, kolik kyslíku se pak může dostat nad atmosféru, aby vytvářel ozonovou vrstvu? Řekněme si to na rovinu, žádný!

Když tak budeme pokračovat, co nás čeká?

To, co nás čeká, není ani trochu dobré a říká se tomu „Venušin syndrom.“ Pak se totiž staneme obdobou planety Venuše, kde kdysi v dávné historii vytvořily zadržované skleníkové plyny nekonečný řetězec, který skončil tím, že voda z oceánů vyvřela, čímž udělala atmosféru asi stokrát hustší. To způsobilo teploty ve výši 460°C a vzduch, skládající se pouze z kysličníku uhličitého, s vrstvou kysličníku siřičitého. Veškerý život zmizel.

Pro tuto situaci je pouze jedno řešení: okamžitě zastavit veškeré geoinženýrství, chemtrails, osévání mraků a cokoliv jiného pod to spadá. Tito lidé tvrdí, že jakmile se s ovlivňováním počasí jednou začalo, musí se pokračovat stále dál, do nekonečna, jinak nás postihne katastrofa. To není zcela pravda. Jestliže přestaneme teď, nějaký čas to bude obtížné, to je pravda. Ale jakmile se zemské klima začne samo regulovat, jakmile bude atmosféra schopna vytvářet mraky a planeta získá původní rovnováhu, bude zase všecko v pořádku. Jestli ale budeme s tímto zhoubným přístupem pokračovat, pak může dojít k situaci, kdy bude pozdě na nápravu a naše Země se už nedokáže vrátit do původních kolejí. Podle odborníků máme nejdéle do r. 2025 a pak nás slunce zničí, protože nebude žádná ozonová ochranná vrstva.

Pokud si nemyslíte, že ovlivňování počasí je prováděno aspoň 75 let, níže jsou některé patenty pro tato zařízení:

Patent č. 1,619,183, r. 1927

Patent č. 1,892,132, r. 1932

Patent č. 3,835,059, r. 1974

Patent č. 3,899,144, r. 1975

Patent č. 4,412,654, r. 1983

Patent č. 5,104,069, r. 1992

Patent č. 6,520,425 B1, r. 2003

Patent č. 7,413,145 B2, r. 2008

Patent č. 8,373,962 B2, r. 2013

  • JANE K.
5/5 - (2 votes)
(Visited 250 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *