Chystáte se v létě podpořit džihád?

Napsal
Sdílet článek

V současné době už jistě mnozí z vás plánujete svoji letní dovolenou. Destinací, kam se můžete podívat, je spousta, i když poslední roky se mnoho zemí, které jsou u našinců coby cíle dovolené oblíbené, začíná plnit invazisty z Afriky a Blízkého východu. Většinou tyto dovolenkové destinace, jakými je Itálie, Řecko či Španělsko nejsou cílem jejich cesty, nicméně u jejich břehů na lodích neziskovek přistanou a v zemi pak nějakou dobu, často i delší, zůstanou.

Nicméně v létě  na většině míst, oblíbených u turistů, se v rámci možností dohlíží na to, aby turisté stávající invazi nepocítili na vlastní kůži a migranty se tedy snaží držet mimo oblíbená letoviska. Přece jen, v zájmu udržení příjmů z turizmu, si nemohou dovolit přijít o turisty jen proto, že také naplno pocítí důsledky multikulturního “obohacení” ve formě loupeží, krádeží či znásilnění.

Ale i tak se někdy bezpečí turistů uhlídat nezadaří a k podobné události dojde, jako v době vrcholu migrační invaze, kdy došlo k přepadení polského páru v italském Rimini. Mladík byl zbit a jeho partnerka velmi brutálně znásilněna. Myslím, že právě ve snaze předejít podobným událostem už jsou nejspíš v současné době tyto dovolenkové destinace lépe hlídány, i když dovolená zcela bez rizika dnes asi nebude nikde v Evropě.

Nicméně o těchto evropských dovolenkových destinacích můj článek není. Mnohé země, které jsou oblíbenými místy pro trávení dovolené, jsou zároveň zeměmi islámskými. Dovolenou v těchto zemích samozřejmě riskujete, že se můžete stát obětí teroristického útoku, což se v posledních letech stalo nejednou.

Dalším problémem je, že pobytem v těchto zemích jim zároveň přispíváte finančně. Muslimští podnikatelé odvádějí část výdělku na džihád a to samozřejmě i z toho, co tam vy sami utratíte. Dřív to snad ani tak velký problém být nemusel, nicméně v současné době je viditelný příklon většiny muslimů k tvrdší formě islámu, což je nejlépe patrné na Turecku.

Oblíbenou destinací lépe situovaných turistů pak bývají například Maledivy, kde však v poslední době také dochází k postupné radikalizaci a snahám o vymáhání dodržování práva šaría. Na Maledivách už několikrát došlo k situacím, kdy byla pokutována žena za to, že byla oblečená v bikinách, což je jinak v dovolenkových destinacích u moře běžné. Nyní to však vadí. Stejně tak zde zakazují alkohol a myslím, že vše spěje k tomu, že tento dříve dovolenkový ráj se brzy stane fundamentalistickým chalífátem.

Turistka dostala na Maledivách od policie přes držku za chození v bikinách

To si takhle zaplatíte drahou dovolenou na ostrovech Maledivy a chcete se tam chovat po evropsky a místo toho dostanete o policie pouta za nošení bikin a popíjeni alkohol. No, když jste blbí a nechápete, že Maledivy jsou pod kontrolou vyznavačů náboženství míru a lásky …. tedy islámu, no tak se pak nedivte. Prostě na Maledivy nejezdit a tu sebranku nepodporovat! Kdo si neumí vážit Evropanů, tak si nezaslouží jejich peníze.Prosím podpořte nás v boji za svobodu proti islamizaci!!Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se! Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) u našeho spolupracovníka a šiřte je mezi přátelí:Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európyhttp://www.lukaslhotan.cz/Slovenske-knihy/127-S%C3%BAmrak-eur%C3%B3pskej-civiliz%C3%A1cie-Barbari-sa-zmoc%C5%88uj%C3%BA-Eur%C3%B3pyIslám & islamismus v České republice – 3. rozšířené vydání & fotogaleriehttp://www.lukaslhotan.cz/Islam-v-Cechach-a-na-Morave/110-Isl%C3%A1m-islamismus-v-%C4%8Cesk%C3%A9-republice-3-roz%C5%A1%C3%AD%C5%99en%C3%A9-vyd%C3%A1n%C3%AD-fotogalerieNaverbovaná: Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla k islámským teroristůmhttp://www.lukaslhotan.cz/Psychologie/124-Naverbovan%C3%A1-Sv%C4%9Bdectv%C3%AD-matky-jej%C3%AD%C5%BE-nezletil%C3%A1-dcera-konvertovala-k-isl%C3%A1mu-a-uprchla-k-isl%C3%A1msk%C3%BDm-terorist%C5%AFmJak porozumět Mohamedovi a muslimůmhttp://www.lukaslhotan.cz/Psychologie/73-Jak-porozum%C4%9Bt-Mohamedovi-a-muslim%C5%AFmIslám a terorismushttp://www.lukaslhotan.cz/Nabozenstvi/89-Isl%C3%A1m-a-terorismus

Zveřejnil(a) euRABIA – Islám dobývá Evropu, Eurabia.cz ji brání dne Pondělí 10. února 2020

Na výše uvedeném videu se můžete podívat na to, jak na Maledivách, perzekuují turistku za to, že si dovolila mít na sobě na dovolené u moře bikiny. Na Maledivách tedy převládl náboženský fanatismus nad snahou udržet v zemi turistický ruch, na kterém jsou zde závislí.

Turecko, Tunisko, Egypt, Maroko. To jsou země, kam se od nás také poměrně často létá za sluncem a mořem, navíc v současné době se turistům otevírají i wahhabistické monarchie oblasti Perského zálivu, které byly prozatím pro turisty spíš uzavřené. Jde zřejmě o nápad, jak přivydělat na džihád díky turistům ze zemí, které si už relativně brzy právě i tyto země hodlají převzít a zcela islamizovat.

Dovolenou v muslimských zemích, v zemích těch, kdo nás považují za podřadné káfiry, podporujete svými penězi džihád, na který se část vaší útraty použije. Pokud se začali silně radikalizovat na Maledivách, kde už vládne šaría, lze předpokládat, že se tak postupně bude dít i v jiných muslimských zemích, které zatím, závislé na cestovním ruchu, vycházely turistům z neislámských zemí vstříc.

Turecko, které bylo po mnoho desetiletí poměrně sekulární zemí, se stává opět sultanátem. I tam se to může začít projevovat třeba jen chováním místních muslimů, zcela zřejmě většinově požadujících zavedení práva šaría (pokud by podporovali sekulární stát, tak by samozřejmě nevolili právě Erdogana). Vždyť i sám Erdogan vyzval své soukmenovce v Německu, aby se množili a postupně tak zemi převzali. V současné době už vypustil statisíce muslimských migrantů do Řecka a to i přes zaplacení poměrně tučného výpalného za to, že je udrží v Turecku nebo pošle domů. Ostatně, nikdy ani nic jiného v úmyslu neměl, migranti jsou předvoj budoucí islamizace Evropy.

Snad všichni jste už četli či slyšeli o atentátech na pláži v Tunisku, několika útocích v Egyptě (včetně před pár lety ubodané Češky) či brutálně zavražděných Evropankách v Maroku. Společným jmenovatelem pachatelů byla nenávist k jejich obětem a s tím spojený islám. Riziko cestování do těchto oblastí je rok od roku vyšší. Turecko může být další zemí, kde dojde  podobnému útoku. Navíc, cestováním tam opět podpoříte hospodářství země, jejíž sultán už se třese na to, až většina Evropy spadne pod Osmanskou říši.

Podporou jakékoli muslimské ekonomiky zároveň přispíváte i na džihád, potažmo islamizaci Evropy,  kterou tyto země financují.

 

 

(Visited 188 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *