Čína – snad jediná země světa, kde muslimská populace klesá

Napsal
Sdílet článek

V drtivé většině zemí světa muslimská populace roste. Islám je také jediným vyznáním, které má přírůstek věřících. Tedy v případě, že islám pokládáte za náboženství. To už pak ovšem můžete pokládat za náboženství třeba nacismus nebo fašismus. Čína je snad jedinou zemí světa, kde muslimská populace už nějakou dobu klesá. O redukci muslimské populace se samozřejmě snaží i Indie nebo Barma, nicméně tam se jedná o poměrně krátké období těchto snah. Čína – na rozdíl od Evropy – již dávno zjistila, že přemnožení muslimové znamenají přemnožené problémy.

Čínská vláda přijímá drakonická opatření ke snížení porodnosti mezi ujgurskými muslimy v rámci rozsáhlé kampaně na omezení muslimské populace, přestože na druhou stranu podněcuje čínskou většinu, aby měla více dětí. Tato praxe je mnohem rozšířenější a systematičtější, než se dosud vědělo, k čemuž dospělo šetření agentury AP, které bylo založeno na vládních statistikách, státních dokumentech a rozhovorech s 30 bývalými zadrženými, rodinnými příslušníky a bývalým instruktorem zadržovacího tábora. Kampaň za poslední čtyři roky v dalekém západním regionu Sin-ťiang vede k tomu, co někteří experti označují za formu „demografické genocidy.“

Na grafu výše můžete vidět výrazný pokles muslimské porodnosti v Číně

Stát pravidelně podrobuje menšinové ženy těhotenským kontrolám a nutí k nitroděložní antikoncepci, sterilizaci a  potratům po statisících. I když používání nitroděložních prostředků a sterilizace celostátně pokleslo, v Sin-ťiangu prudce stoupá. Příliš mnoho dětí je hlavním důvodem, proč jsou lidé posíláni do zadržovacích táborů, přičemž rodiče tří nebo více dětí jsou odtrženi od svých rodin, pokud nemohou zaplatit obrovské pokuty.

Málokdo ví, že Ujgurové jsou separatisté a požadují, aby jim Čína umožnila mít vlastní islámský stát v rámci čínského státu. Tedy požadují přesně to, co muslimové v mnoha jiných nemuslimských zemích, do kterých se přistěhovali z vlastní vůle. Prakticky všechny teroristické útoky, které byly v Číně provedeny, pocházejí z ujgurské muslimské komunity. Čína se při řešení rostoucí islámské teroristické hrozby pro svůj národ rozhodla být jednoduše produktivní, nikoliv kontraproduktivní jako zbytek světa.

Tomu odpovídají i již dříve zřízené převýchovné tábory, kam umisťují nejen teroristy, ale také Ujgury s vazbami na ně či ty, kdo nehodlají akceptovat nařízení dvě děti a dost. Na takový převýchovný tábor se můžete podívat na videu níže.  Již v minulosti panovala v Číně politika jednoho dítěte. Číňané to akceptovali, ale Ujgurové neakceptují ani nyní povolené dvě děti. Číňané si jako jedni z mála uvědomují, že islám je v zemi nutné potlačit. Podobně koná Barma i Indie. To jen Evropa si zve další a další muslimy, staví jim nové mešity a modlitebny….

5/5 - (3 votes)
(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *