Cizí viry nás nemohou infikovat. Jediný způsob, jak získat cizí viry je injekčně

Napsal
Sdílet článek

Takové viry, říkají diskutující v 5-dílném videu, nazvaném „Important Information on Coronavirus,“ které by jen tak lítaly vzduchem, když někdo kýchne a mohly nás infikovat, ty neexistují. Viry nejsou schopny infikovat nikoho. Viry jsou neživé částice, nejsou ani schopné se rozmnožovat, nejsou nakažlivé a také nejsou schopny přeskočit z jednoho živočicha na druhého.
Jediný způsob, jak dostat cizí viry do jiného živého tvora je INJEKČNĚ!

Již dlouho je známo, že francouzský biolog Louis Pasteur neměl pravdu, když tvrdil, že bakterie jsou původcem všech nemocí a přišel s očkováním, jako s obrannou metodou proti těmto útokům. Pravý opak je pravda a přesto ještě dnes to naše lékařská věda plně nechápe.

Žijeme ve vědeckém středověku. Proto tolik nesmyslných a nic neřešících příkazů, opatření, léků, terapií, očkování, karantén, roušek, strachu jeden z druhého a kdovíčeho jiného.

Náš biologický systém funguje na zcela jiné bázi, než jak nám bylo doposud říkáno. Viry a i bakterie si vyrábíme sami. Jsou součástí našeho systému a nejsou v žádném případě přenosné, ani nakažlivé. Naše vlastní buňky je vyrábí na to, aby s jejich pomocí dostaly cizí škodlivé látky, nebo jedy ven z organismu. Proto jsou pro nás jak viry, tak i bakterie velice prospěšné, protože s jejich pomocí se zbavujeme skutečného ohrožení, které by mohlo vyústit ve vážnou nemoc.

Nemůžeme na příklad spolknout virus, či zvířecí bakterie a poté onemocnět, protože náš trávící systém se postará, ať už pomocí enzymů, nebo žaludečních kyselin a změní je buď na aminové kyseliny, nebo na peptidy.

Ovšem pozor, hygiena a opatrnost jsou naprosto nutné, protože z nečistoty a od zvířat můžeme dostat parazity, což je úplně jiná historka. Paraziti jsou rovněž okem neviditelní a dokážou způsobit všecky nemoci, jak je známe. Je velmi těžké se jich zbavit a nezničíme je ani vařením, ani pečením (přežijí až do 300°C). Jedině správnými hygienickými zásadami můžeme parazitům zvenčí předejít.

Bakterie a viry na naši očistu

Náš organismus funguje tak, že když máme v sobě příliš mnoho jedů, ať už z potravy, nebo vlivem ovzduší, prostředí, či vlastního nerozumu, buňky si na své očištění vyrobí bakterie nebo viry, podle potřeby. Při menším zamoření bakterie postačí, ty pak požerou škodlivé látky a vyjdou z těla ven. Když bakterie provádějí očistu těla, pak máme tak zvané nachlazení. To je, kdy zamoření organismu dostoupilo takové výše, že náš systém už nemůže dále správně fungovat a používá tuto cestu ke své očistě. Ovšem bakterie nikdy neinfikují naše vlastní tkáně; nejsou toho schopny.

Čím docílíme takové zamoření? Jednak nevhodnou stravou, plnou chemie a škodlivých látek, jako jsou glutamát, fluor, aspartam a jiná umělá sladidla, umělá barviva, utvrzovače, gumy, látky proti plísni, ale také geneticky změněné potraviny, potraviny ozařované jonizující radiací proti kažení (ano, je to praktikováno i v Evropě), používáním, anebo vystavováním se umělým hnojivům, chemickým postřikům (Roundup aj.), používání plastiku k přípravě jídel, nebo prací s barvami a laky a mnohými jinými způsoby.

Ovšem když se při zamoření organizmu jedná o jedy a anorganické látky, tam bakterie nestačí a náš systém musí použít své vlastní viry na odstranění těchto škodlivin. V takovém případě dostaneme chřipku. Naše tělo dokáže vyrobit až 300 tisíc různých virů na 300 tisíců různých jedů a škodlivých látek. Každá buňka má určité složení a viry musí být upraveny tak, aby odstranily pouze zasaženou část a nezničily celou buňku, anebo aby nenarušily její činnost. Viry opět nejsou infekční a vůbec nepůsobí tak, jak si naši současní lékařští kouzelníci představují.

Bakterie a viry – to jsou naše vlastní látky, naším vlastním systémem vyrobené. Také mikroby jsou naše vlastní a jsou pleomorfní, což znamená, že mohou změnit tvar podle současné potřeby, za účelem odstraněných mrtvých, nebo narušených částí našich buněk. Tak třeba bakterie se může změnit na houbu a dále na její výtrusy. Všichni máme bakterie v krvi. Ale ty jsou tam aby nám pomáhaly a ne aby nám škodily, nebo nás infikovaly. Všecky ty lži kolem škodlivých bakterií, virů si vymyslel farmaceutický průmysl jen aby nám mohli vnutit Pasteurovu nepravdivou a nefunkční teorii.

Při správném klima, většinou během zimních a jarních měsíců se většinou naše tělo čistí. Toto čištění probíhá v cyklech: může to být 6-měsíční cyklus, nebo 2-letý, nebo jiný. To všecko závisí na tom, která část tkáně zrovna čištění potřebuje. Jsou celkem čtyři druhy tkání: spojovací tkáň, epiteliální tkáň, svaly a nervový systém. Tak na příklad, kožní vyrážka je jeden způsob čištění lidského těla. Obrna je očista míchy. Tato očista probíhá rovněž v cyklech, ale tyto jsou velmi dlouhé, protože to trvá několik lidských generací, než vznikne tato potřeba a pak se čistí nejen jednotlivci, ale celá určitá lidská rasa. Mírná obrna se vyskytuje zhruba po 28 letech, ale silná verze se dostaví snad jednou za 240 let.

Poslední vlna obrny zde byla těsně po 2. světové válce. Ovšem málokdo si uvědomil, co jí předcházelo. V té době byly v Americe uvedeny na trh konzervované potraviny. Tím pádem lidé začali konzumovat kovy, což mělo vliv na nervový systém, který používá velké množství kovových minerálů na převádění signálů, pomocí naší vlastní elektřiny. Protože my, lidé, jsme v podstatě elektrické bytosti. A brzy na to vypukla v Americe obrna.

Dnes už potraviny do styku s kovem konzervy nepřicházejí tak často, protože konzervy jsou většinou zevnitř potaženy vrstvou plastiku. To ale není žádná pomoc, protože plastik obsahuje chemikálii Bisfenol A, který má značný škodlivý vliv na mozek, na prostatu, škodí dětem a to i nenarozeným, škodí štítné žláze (zpomaluje, obezita) a kromě toho, že způsobuje rakovinu, je to ještě navíc syntetický (xeno)estrogen.
Takže jedna nevhodná látka byla nahrazena druhou, která je možná ještě horší.

Očkování a co je v něm?

Když si uvědomíme, že každé očkování v sobě má aluminium, nikl, rtuť, formaldehyd, ether a saponát, tak už jenom to by mělo každému říct, že očkování je naprosto nežádoucí. Ovšem tyto kovy a chemikálie, všechny velice škodlivé, jsou jen malá část z dalších asi 68 látek, obsažených na příklad v očkování proti obrně. Tyto jsou považovány za „inertní,“ ale jak moc inertní jsou? A inertní vůči čemu? Znamená to, že nejsou jedovaté a škodlivé? A jestliže jsou inertní, tak proč tam vůbec jsou?

Americké CDC (Cetrum pro kontrolu nemocí) dnes přiznává, že v očkování proti obrně byl také živý virus rakoviny, SV-40, který obdrželo asi 98 milionů Američanů. To přiznávají dnes, po tolika letech! Co budou přiznávat za 10-20 nebo více let po naočkování milionů obyvatelů této planety směsí jedů a geneticky škodlivých látek proti nějakému koronaviru?

Na příklad AIDS virus byl vyroben v letech 1961-62 na Universitě v Kalifornii. Byl k tomu použit leukemický virus z krav a lymfonomický virus z ovcí. Toto bylo přidáno do očkování proti obrně a 125 milionů těchto očkování bylo zdarma darováno Afričanům.

Jak se říká, je-li to zdarma a není to ze stromu, dál od toho.

Do roka bylo v Africe 95 milionů případů AIDS a 75 milionů lidí na ně zemřelo. A když celá situace vyvrcholila, tu přišli milionáři ze západu a řekli, že Afričanům dodají léčebné prostředky, čímž mysleli neúčinnou chemoterapii, ale že je to léčba velmi drahá. Afričané se chytili chemoterapie jako se chytá tonoucí stébla a neuvěřitelně se zadlužili. Když nemohli dluh splácet, přišli milionáři znova a nechali si upsat africké minerální zdroje. Takže dnes patří obrovské minerální bohatství Afriky Světové bance (World bank). Všech 27 afrických zemí bylo tímto způsobem hnusně okradeno o své vlastní přírodní bohatství.

Obrna a očkování

Když Dr. Salk přišel s očkováním proti obrně, někdy kolem r. 1958, obrna v Americe prakticky neexistovala. A i na samém vrcholku nemoci, kdy řádila nejhůře, bylo pouze jedno úmrtí na každých 100 tisíc nemocných, takže nikdo kvůli tomu nedělal poplach. A pak přišlo Salkovo očkování, které způsobilo další, obrovskou epidemii obrny, kterou museli rychle přejmenovat, aby se nepřišlo na to, že byla způsobena očkováním. Dali jí hned několik názvů, jako na příklad aseptická meningitida, či Guillain-Barré syndrom, nebo flaccidní paralyza. Jiné země epidemii obrny neměly, protože ještě neměly očkování.

Reportér, který z důvodů anonymity ve videu nezveřejňuje své jméno říká, že očkování proti obrně byla na třikrát. (Myslím, že u nás byla na dvakrát.) On sám, když dostal třetí dávku, do několika dní poté měl anginu pectoris a cukrovku. Říká dále, že při studiu mediciny na Sorboně v Paříži zkoušeli různá očkování na zvířatech. Ani jedno očkované zvíře nepřežilo; všecka zahynula následkem anafylaktického šoku, způsobeného očkováním.

Jen pro zajímavost, výskyt obrny v Americe:
Rok Počet případů Rok Paralyzovaní Bez paralyzy
1938 1,705 1952 21,269 36,610
1940 9,804 1954 13,308 20,168
1942 4,167 1956 7,911 7,229
1944 19,029 1958 3,697 2,090
1946 25,698 1960 2,525 665

Stejně jako očkování proti obrně, fungují i jiná očkování. I bez přídavných jedů, kovů a škodlivých látek totiž dochází v těle očkovaného jedince nejen k anafylaktickému šoku, ale ještě ke všemu cizí viry patřičné nemoci mu tuto nemoc způsobí. Proto všichni očkovaní onemocní přesně tou nemocí, proti které byli očkováni a infekce v nich může přetrvávat i několik týdnů po očkování. Očkování by mělo být ve skutečnosti zakázáno. Je to jeden z nejhorších lékařských zásahů – je to dokonalé šarlatánství.

Tak na příklad očkování proti prasečí chřipce, to byl další podvod. Rockefeller vnutil lidem očkování a 2,300 starších lidí po něm zemřelo hned během několika následujících dnů. Než byli očkováni, byli naprosto zdraví, ale s očkováním dostali nemoc, proti které byli očkováni a té podlehli. V r. 1976 bylo proti prasečí chřipce očkováno 40 milionů Američanů, než to bylo zastaveno, protože bylo příliš mnoho nemocných a velké množství úmrtí. To nebyla úmrtí na prasečí chřipku, ta vůbec neexistovala! Byla to úmrtí na očkování proti ní, které dopravilo cizí viry skutečné, laboratorně vyvinuté chřipky, do systému očkovaných.

Už Henry Kissinger nám dal jasně najevo o co jde, když v jednom z jeho spisů napsal:
„Ten nejlepší způsob, jak snížit populaci na naší planetě je naočkovat lidi nakaženou směsí.“
Jak vůbec jsou vyráběna očkování? Vezme se tkáň z nemocného zvířete, dá se do zamořeného prostředí v laboratorní misce a přidá se dostatečné množství tekutiny, aby tkáň neodumřela. Jednotlivé buňky se začnou skrze činnost virů rozpadat a viry je postupně úplně zničí. Co z tohoto zbyde, je očkovací látka.
Jinak než formou očkování nedokážou zvířecí viry nakazit člověka. Všechny prasečí chřipky, ptačí chřipky a jiné chřipky byly laboratorně vyrobeny a injekčně dopraveny lidem. Jinak by je nikdo „nechytil.“

Jak vypadá takový virus?

To je těžké říct, on totiž ještě žádný z nich nebyl izolován, takže ho vlastně ještě nikdo neviděl. Jak již řečeno, viry nejsou živé. Na obrázku vidíte běžné znázornění viru, ovšem to není jak skutečný virus vypadá. To je grafika! Není to nic jiného než umělecký projev nadaného kreslíře, který všecko ještě ke všemu vybarvil. Viry, jak jsou vidět v elektronkovém mikroskopu, totiž barevné nejsou: jsou pouze černobílé.
Všechny viry všech důležitých, tak zvaně nakažlivých nemocí, jako jsou adeno, ebola, herpes, masern, spalničky, HIV, chřipka, obrna, plané neštovice, zika, nemoc šílených krav, SARS – ty všecky viry nebyly ještě nikdy nikým spatřeny! Ty prostě neexistují. A proto ani nemohou být zobrazeny. Všecky obrázky viry znázorňující (viz virus nahoře a obrázky dole) jsou jen fantazie jejich kreslířů a při nejlepším jsou to buňky a v nich jejich typické endogenní částice, které správně mají tyto viry obsahovat.

A jako na zavolanou, zrovna z Rakouska hlásí, že poprvé v historii vyfotografovali virus korony (na obrázku níže). Podařilo se jim to s pomocí výzkumu na universitě Tsinghua v Pekingu. Samozřejmě, Čína! Když kliknete na linku zde, máte to tam trojrozměrné a ještě ten virus rozpůlili, aby nám ukázali jak vypadá uvnitř. (Jakýpak asi použili nástroj na to rozpůlení?) A ještě ke všemu to vyfotografovali v barvách, radujme se, i když elektronkový mikroskop ukazuje všecko pouze černobílé. Jsou to opravdoví kouzelníci!
Firma, která tento snímek pořídila se jmenuje Nanographics a patří pod Universitu ve Vídni. Název sám napovídá, že asi o žádnou fotografii nejde, ale opět je to další grafika. To je totiž důvod, proč i očkování proti koroně je pouze pokusné, neboli experimentální, protože ještě nikdo tento virus neizoloval a nepředstavil lékařskému světu a lidem.

Takový virus, když je izolován, to se nazývá „zlatý standart.“ Zlatý standart je pak možno použít v PCR testech a srovnávat ho s materiálem, získaným od pacientů. To, co PCR test dnes srovnává a co je používáno namísto zlatého standartu není žádný cizí virus, ale jsou to lidské, neboli naše vlastní buňky. Pochopitelně, když porovnává naše vlastní buňky proti vzorku jiných našich buněk, tak má málem každý koronu! Logicky!

Na základě zlatého standartu rovněž patřičné agentury udělí schválení pro očkování. Ale když zlatý standart chybí, tak nic z toho není možno provést a prakticky se dá říct, že takový virus neexistuje. Existence viru je potvrzena tak zvanými Kochovými předpoklady, což jsou vědecké kroky, skládající se ze tří stupňů.
Mikroorganismus, nebo jiný patogen musí být přítomen ve všech případech té stejné nemoci;
Tento patogen je isolovatelný od nemocného nositele a je možno ho dále pěstovat v laboratorních podmínkách;

Patogen, vypěstovaný v laboratorních podmínkách musí způsobit stejnou nemoc po naočkování zdravému laboratornímu zvířeti.

Nic z toho se doposud nepřihodilo u koronaviru. Takže tento virus prostě neexistuje. Není.
Dr. Stefan Lanka, virolog a molekulární biolog podezříval již dlouhé roky, že virus HIV vůbec neexistuje. Postupem času přišel na šokující objev, že nejen HIV, ale že žádný jiný současný zdravotně závažný virus nebyl nikdy isolován, takže neexistuje.

Vyhlásil proto soutěž, kdy byl ochoten dát 100 tisíc dolarů tomu, kdo mu dodá důkaz existence těchto virů. Do dnešního dne ty peníze nikdo nedostal; nikdo nebyl schopen předložit důkaz o jejich existenci.
Jaktože jsou potom lidé nemocní a proč ta všechna úmrtí na tak zvanou koronu, to se dovíte v pokračování tohoto článku, které se bude jmenovat „Když ne korona virus, co potom způsobuje tolik nemocných a mrtvých?“

 • Jane K.
3.1/5 - (11 votes)
(Visited 1 369 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Již léta zažívám stále stejnou věc. V zimě po návratu z města, zvláště z metra, po mně často jde nákaza (prvními příznaky ztuhlý krk a celková rozlámanost, pak škrábání v krku a teplota). Jak to autor vysvětlí? (Viděl jsem vysvětlení, že tyto nákazy způsobují telefonní sítě 4G a 5G. Proč ale jen v zimě?)
  Naposled se mi to stalo v pátek, asi hodinu a půl po návratu domů. Jako obvykle jsem snědl lžičku kokosového tuku (s antivirotikem monolaurinem) a za dvě hodiny bylo po příznacích.

  1. K článku mám jen jednu výhradu, mikroskop není elektronkový, ale je elektronový. To ostatní může i nemusí být pravda, ale v žádném případě bych si nedovolil tak černobílé hodnocení.

 2. Jesus Maria, už zase typický/á/é Jane K.

  Elektronkovým mikroskopem nás poučí o zhoubnosti 5G sítí, protože to bylo nejblíž k opsání. Ach jo.

  Když ono je to těžké, i něco takového, jako Jane, má duši.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *