Co dobré a špatného nám přinesla “protipandemická opatření”?

Napsal
Sdílet článek

Rok 2020 je rokem masové hysterie, která se díky moderním informačním technologiím rozšířila neuvěřitelně rychle po většině planety. Hysterie, která svým rozsahem prakticky nemá v historii lidstva obdoby.

Co bylo k šíření masové paniky a strachu po půlce planety využito? Nic menšího, než nová, uměle vytvořená, rozkošná variace koronaviru, na jehož křídlech přiletěla řada skvělých věcí, jako je ekonomický kolaps, rozvrat společnosti, největší volební podvod v dějinách USA, domácí vězení pro několik set miliónů zdravých lidí atd.

Skvělý start

Když na přelomu února a března 2020 začalo být jasné, že se virus může z hlavního ohniska v Číně rozšířit i do Evropy a Ameriky, přišly pokrokové vlády se skvělou myšlenkou – rozhodly se, že nijak neomezí provoz na hranicích s Čínou. Prý by to byl nepřípustný rasismus a omezování svobody pohybu, jasné? První z celé řady skvělých rozhodnutí tedy bylo na světě a virus pokřtěný roztomilým jménem “SARS-CoV-2 Veliký” se mohl začít vesele šířit dál.

Všechny “vyspělé” vlády pak byly šokováný tím, že se virus přes hranice opravdu rozšířil i do Evropy, USA, Austrálie atd. Jak nečekané! Po článku od jednoho italského doktora tedy naše elity namířily na vlastní populaci (která samozřejmě za všechno mohla) dělostřeleckou baterii zákazů a v mnoha zemích došlo k velmi tvrdým lockdownům. “Jen na dva týdny, jen aby se zploštila křivka šíření“. V té době to ještě nebylo tak šílené rozhodnutí, protože data z Číny brali všichni s velkou rezervou a i když v Itálii umírali skoro výhradně  velmi nemocní a staří lidé, přesto ty první drastické zprávy (s perfektním PR) všechny šokovaly.

Už v březnu/dubnu jsme naštěstí trochu lépe poznali, s čím máme tu čest a že to nebude tak brutální, jak se zprvu zdálo. V podstatě šlo o “horší chřiku” s trochu jinou distribucí těžkých případů v populaci – většinou skoro bezvýznamné onemocnění pro mladší a zdravé lidi a dost nepříjemné pro staré a velmi nemocné. Logickým krokem pak mělo být to, že se společnost znovu rozjede jako dříve a veškerá energie i finance by se napřely na ochranu a pomoc pro tu velmi jasně ohraničenou skupinu zranitelných lidí – lidi ve věku 70+ let ve špatném zdravotním stavu.

Naprosto racionální reakce, uďo…

Všechny moudré a progresivní vlády zemí EU a commonwealthu ale opět jako na povel přišly se stejným řešením – pokračovat v brutálních omezeních. Občas lidem trochu povolit smyčku, ale pak znovu přitvrdit. To by tak hrálo, aby lidi, kteří prakticky nejsou nijak ohroženi, žili normální životy!

V té době už jsme navíc mohli srovnávat následky toho, když se nedělají žádná či jen velmi mírná omezení VERSUS když se zavádějí opatření naprosto brutální, protiústavní, bezprecendentní a lidské životy devastující. Ukázalo se, že počet mrtvých ani šíření nákazy tvrdá plošná opatření nijak významně neovlivňují – když už něco, tak země s žádnými/mírnými opatřeními si nakonec vedly spíše lépe. Co z toho tedy vyvodily vlády, podporované velkými médii a organizacemi placenými Billem “opíchám všechny” Gatesem? Prý je třeba ještě tvrdší opatření, víc roušek, víc omezení, větší rozvrat společnosti a normálního života. Vždyť je to tak logické!

Co nám tedy přinesla tvrdá omezení dobrého a co špatného?

Pozitiva lockdownů

 • Mírně se omezila rychlost šíření chřipky (která ale nyní oficiálně neexistuje) a nového koronaviru. Pozor, jde jen o zpoždění rozšíření, nikoli o zastavení šíření viru (zastavit šíření takto málo nebezpečného viru je v reálném světě  nemožné)
 • Obří korporace a nadnárodní řetězce dosahují raketového nárůstu zisků
 • Celá řada lobbyistů a korupčních politiků si vydělala pěkné sumičky peněz
 • Parazitolog Flégr se stal středem zájmu, aniž by musel polykat další škrkavky a tasemnice, což jemu i jeho kočičce zcela jistě udělalo radost. Společně s ním se nadšeně zviditelnilo i několik další “expertů”.

Negativa lockdownů

 • Totální rozvrat ekonomik celého západního světa (to nejhorší nás ještě čeká).
 • Astronomický nárůst státních dluhů.
 • Rostoucí nezaměstnanost a dokonce i bezdomovectví.
 • Obrovský nárůst zadluženosti u velké části obyvatel (státní zaměstnanci a důchodci jsou samozřejmě v suchu a nechápou, proč to ti pitomci ze soukromého sektoru v klídku neodsedí doma jako oni).
 • Obrovský nárůst depresí a sebevražd (přesná čísla ještě nemáme, ale předběžné odhady jsou šílené!).
 • Obrovské množství krachujících malých firem.
 • Zlikvidovaní celých sektorů společnosti – pohostinství, turistika, sport, kultura…
 • Zhoršení zdraví a imunitního systému celé populace (v důsledku zhoršení psychického stavu, omezení možností jak sportovat a rekreovat se atd.).
 • Omezení a poškození celého zdravotnického systému a tím zvýšení počtu mrtvých v důsledku odkládání operací, omezení diagnostiky smrtelných nemocí jako je rakovina nebo ischemické choroby srdeční atd.
 • Nesmírné zvýšení cenzury na internetu od tzv. “big tech” společností (Google/YouTube, FaceBook, Twitter…) – jak na běžícím páse mažou a banují jakékoli informace vyvracející vládou požadovaný narativ, nekompromisně manipulují výsledky vyhledávání, seznam doporučených videí apod.
 • Neuvěřitelně smutný rozvrat společnosti (to je podle mě ten nejhorší následek hysterie) – rozdělení lidí na fanatické “rouškaře” (tj.ty, co sledují jen hlavní média) a nasrané “anti-rouškaře” (tj. ty, co sledují i něco jiného než hlavní média a občas i přemýšlí vlastní hlavou).
 • Nárůst udavačství, zbytečných sporů, absurdních policejních zásahů atd.
 • Pašování ekonomických migrantů do zemí EU jede dál na plné obrátky, ale pandemická hysterie to skvěle překrývá.
 • Usnadnění největšího volebního podvodu v historii USA (“pandemie” a opatření proti ní poskytly alibi pro gigantický nástup korespondenčního hlasování, se kterým se dá neskutečně podvádět).
 • Utrácení obrovského množství peněz za prakticky zbytečné testování (jedno jestli PCR nebo protilátkovými testy) – plošné testy mají na šíření viru skoro stejný efekt jako předpověď počasí na samotné počasí.
 • Podklad pro naprosto bezprecedentně zrychlené nasazení experimentální mRNA vakcíny, která je podle prvních zpráv poměrně nebezpečná (ordinace, kde se očkuje, musejí být mimo jiné vybaveny přístroji pro resuscitaci, což samo o sobě říká vše podstatné).
 • Vyšlapání cesty k největšímu omezení osobní svobody od heydrichiády – pomocí tzv. covid pasů, které dostanete po přijmutí té experimentální mRNA vakcíny.

Shrnutí

A to by bylo asi všechno. Tvrdá plošná omezení prokazatelně nepřináší žádný výrazný plus co se týče šíření chřipky i nového koronaviru, ale naopak přináší neskutečné množství problémů. Je proto logické, že v téhle činnosti budeme dál pokračovat. Tedy alespoň v hlavách presstitutek, politiků a části zpanikařené veřejnosti.

 

 

(Visited 154 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. Dovolil bych si přidat pár postřehů a odkaz na blogový článek, který současnou situaci víc jak dobře popisuje.
  Připadá mi, že ta covidová hysterie poslouží dobře k instalaci režimu, který je důverně nazýván New World Order, já bych si dovolil to přeložit, že to bude na způsob reálného socialismu, akorát pod taktovkou miliardářů. Ono za reálného socialismu tu byly velké podniky a zaměstnanci, nebylo prakticky nic moc mezi tím. Svým způsobem je toto zřízení popsáno ve filmu Demolition Man, odkaz na ČSFD: https://www.csfd.cz/film/13018-demolition-man/prehled/ .
  Pak ještě ten blogový článek. Článek ukazuje, jak současná situace děsivě připomíná Stanfordský experiment z roku 1971, odkaz: https://szeruda.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762703

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *