Co docílila všechna násilná opatření proti Koronaviru?

Napsal
Sdílet článek

Kdyby se mělo vyhodnotit co kladného bylo docíleno všemi těmi násilnými a nesmyslnými opatřeními proti koroně, tak odpověď je jednoduchá – NIC, VŮBEC NIC. Korona, anebo to, co je za ni vydáváno, stále řádí naveliko, testování produkuje čím dál více případů a v současné době opět, zákaz pohybu ve dne i v noci! Vláda se asi bojí, abychom tu Koronu někde venku nepotkali. Chodí zahalená do bílého prostěradla s kosou v ruce, kterou si asi koupila u OBI a každého, koho potká, praští tou kosou po hlavě. Zkoušeli prý ji chytit, ale ona utíká daleko rychleji než policejní auto.

Kdo věří na to, že roušky pomáhají a že karanténa je prospěšná, tak určitě uvěří i na tuto báchorku. Možná se mu bude hodit na strašení malých dětí – stejně jako roušky a karanténa.

To, co jsme měli letos začátkem roku, byla opravdu koronavirová chřipka. Byla v pořadí třetí a máme ji každý rok, už 17 let. Letos byla trošku slabší než jindy a její účinnost začala klesat spolu s tím, jak se vyčerpala a zanikla, což bylo asi v půli května. Přesto, právě v té době byly zavedeny karantény, snad abychom si nevšimli, že už o nic nejde. Byly nanuceny roušky, které víc škodí než pomáhají. Lékaři varují, že začíná epidemie bakteriálního zápalu plic z nošení roušek, ale nikdo je neposlouchá. Neuroložka Dr. Margarite Griesz-Brisson varuje, že nedostatek kyslíku způsobuje trvalou neurologickou poruchu a je obzvláště nebezpečný u dětí a nikdo na ni nedá. Skupina dánských badatelů zorganizovala rozsáhlou studii, jejíž výsledky nechce žádný odborný časopis zveřejnit, protože nejsou v souladu s tím, co je nám nalháváno.

A ještě ke všemu, Guy Crittenden, který celých 25 let pracoval jako redaktor časopisu, hodnotícího pracovní pomůcky, ochranné prostředky a oděvy, jestli jsou, nebo nejsou správné a vyhovující v rámci zákona, přišel se zprávou, že kupované roušky jsou nesmírně škodlivé. Všimněte si dobře, čtvrt století pracoval jako odborný znalec pracovních a ochranných pomůcek a zúčastňoval se všech seminářů na toto téma, takže o tom hodně ví. A říká nám, že roušky jsou velmi nebezpečné, protože obsahují teflon. Jako další, kupované roušky jsou „sterilizovány“ kysličníkem etylenu, což je známý rakovinotvorný prostředek. Roušky rovněž obsahují plastik PTFE, polytetrafluoroetylen, neboli další karcinogen. Dlouhodobé nošení roušek způsobuje rakovinu plic.

Žádné z těchto roušek nejsou vhodné na celodenní použití. Je čítáno s tím, že je lidé budou nosit třeba hodinu při broušení povrchu něajkého výrobku, nebo při hrabání listí, ale ne celý den. Možná si myslíte, že zdravotní personál nosí masky celý den a neškodí jim to, ale to není pravda. Zdravotní personál nosí roušky pouze v operačním sále a při odchodu z této místnosti je okamžitě odkládají. Navíc, operační sál má přívod přídavného kyslíku, aby byla vynahrazena ztráta, způsobená rouškami.

Někdo si může myslet, že doma dělané roušky jsou lepší, ale ty nejsou vůbec na nic, říká Guy Crittenden. Viry tím projdou jako nic. Viry jsou všude kolem nás ve vzduchu, dýcháme je denně a jediný způsob jak zabránit vdechování virů je žít ve specielním stanu, napajeném kyslíkem.

Masky pro děti jsou dokonalý zločin, protože prý způsobují trvalé mozkové poruchy. Ne nadarmo se říká o mentálně postižených, že měli při narození nedostatk kyslíku. Takže to stejné chystáme našim dětem, když jim dáváme roušky.

A přes všecka tato varování lékařů, odborníků a znalců, jsou na nás roušky stále nuceny. Má opravdu vláda zájem o nás prospěch, anebo nás zkouší takovými příkazy zničit?

Bláznivý guvernér Kalifornie Gavin Newsom dokonce hlásá, že by lidé měli nosit masky pořád, i když třeba jdou do restaurace na jídlo. Pak by si je měli dávat dolů jen co strčí sousto do úst. Tento člověk šel tak daleko, že dokonce chce, aby lidé byli krmeni vnitrožilně, protože pak by nemuseli masky sundávat nikdy. Prý už vědátoři v Kalifornii pracují na návrhu masky, která může být chirurgicky přidělána na obličej. Ach jo, jak moc blbí můžeme být?!

Americké CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) dokonce vydalo příkaz, že všichni pasažéři ve veřejných dopravních prostředcích a i zaměstnanci těchto služeb musí povinně nosit masky. A Bílý dům to zarazil a zrušil. A ještě navíc to odmítli s kýmkoliv diskutovat.

Karanténa produkuje ještě horší výsledky. Bylo zjištěno, že k nevysvětlitelnému množství úmrtí dojde u lidí, kteří dodržují karanténu. Úmrtnost těch, co jsou zavřeni doma je skoro 5x vyšší než i ta nadsazená a vylhaná úmrtnost na koronu. Lidé, kteří onemocní v karanténě nehledají lékařskou pomoc, ale zkoušejí to zvládnout sami na svých. Tak na příklad v posledním týdnu v září byla úmrtnost na koronu celosvětově 1,117 lidí a úmrtnost doma 5,556. Nejvyšší procento měla Anglie, pak Španělsko, Italie, Belgie, Holandsko, atd.

Snad nejlépe to vyřešili ortodoxní Židé v Brooklynu: vyhrnuli se do ulic a protestovali proti guvernérově zákazu služeb v synagogách a proti maskám. V ulicích pak veřejně pálili masky a protestovali dlouho do noci. Krátká videa jsou na stránce ZDE.

Takže – je zde otázka:

Byla všechna ta ochranná opatření na něco jiného než na naše znechucení, onemocnění, zchudnutí a znevýhodnění? Bylo tím něco docíleno? Řekla bych že ne, že spíš z toho vznikly nevídané škody. A skoro se zdá, že všecky ty škody, všecko to přídavné ublížení na těle, na ekonomii, na financích – že to tak bylo chtěno! Ano, to byl skutečný záměr celé pandemie!

Přikládám krátký seznam negativních vlivů této celosvětové politické manipulace:

 • Byla zakázána osvědčená a účinná léčba a žádná jiná dostupná léčba nebyla vyvíjena;
 • Došlo k propagování drahých a neúčinných léčebných prostředků, včetně očkování;
 • Světová populace byla uzavřena doma v karanténě, namísto aby byla podpořena společná imunita tím, že se budou všichni dále volně pohybovat, jako tomu bylo v Švédsku;
 • Vlivem povinných náhubků se lidé samo-infikovali a kvůli zákazu vycházení z domu toto přenášeli na celé své rodiny;
 • Kvůli násilné karanténě vzrostl dramaticky počet mentálních nemocí a rozvodů;
 • Kvůli násilné karanténě a povinným rouškám vzrostl počet zbytečných úmrtí;
 • V současné době rozšířená epidemie zápalu plic je způsobena rouškami;
 • Epidemie rakoviny plic z nošení roušek čeká v blízké budoucnosti;
 • Bezpráví, násilnosti, vzpoury, ničení, policejní nátlak – to všecko bylo dovoleno;
 • Násilní a zločinní „protestující“ nemuseli mít roušky a nemuseli dodržovat karanténu (a přitom neonemocněli), za což byli nevinní občané stíháni;
 • Lidé ztratili veškerá svá práva a občanské výhody a zůstala jim pouze povinnost poslouchat vládní diktát;
 • Nikdy nebylo uznáno, že pandemie byla neopodstatněná a že není větší množství ani nemocných, ani úmrtí na chřipku, než jiné roky;
 • Došlo ke zničení celosvětové ekonomie, vzrostla nezaměstnanost, došlo k narušení společenské struktury a zničení mentálního zdraví celých národů;
 • Pro nemocné byly propagovány ventilátory, které jsou nesmírně násilné a zabily mnohé;
 • Došlo k rozdělení na mladé a starší a ti starší byli určení na smrt;
 • Media strašila lidi pomocí lživých informací, které byly denně hlásány do světa.
 • Počet nemocných a stav úmrtí byl záměrně zkreslován;
 • Protichůdné informace, předložené odborníky a doložené důkazy byly zavrhovány a tito lékaři byli zbavováni licence praktikovat medicinu;
 • Veškeré zprávy byly censurovány, aby se jakákoliv pravda, která by byla proti současné globalistické teorii nedostala do světa;
 • Roušky byly chvíli zbytečné, chvíli nutné, chvíli škodlivé a nikdo nevěděl co z toho je pravda.
 • Byl nanucen nefunkční, nespolehlivý a snad i škodlivý test na zjištění viru u lidí;
 • Strach a panika byly jen zvyšovány testováním, protože kde se testuje, tam jsou nemocní a kde se netestuje, tam nemocní nejsou;
 • Žádný výzkum za účelem vyvinutí funkčního testu na zjištění viru nebyl zahájen;
 • Byla odmítnuta pomoc průmyslu, který byl ochoten vyvinout účinné respirátory;
 • Vězni byli vypuštěni z vězení, čímž se zločinci dostali do ulic, zatím co nevinní občané byli vězněni i za opačný názor, za odmítnutí roušek, nebo za nedodržování karantény.

Měli bychom se bránit proti takovým zákrokům, které jsou všecky pro nás škodlivé. Když naše vláda není dost moudrá na to, aby pochopila, že každá chřipka trvá pouze 4-6 týdnů a korona skončila už v půli května, když nechápou, že jde o něco zcela jiného, když jsou tak zabednění, že dokážou škodit svým vlastním lidem, svému vlastnímu národu a připravovat peklo na světě pro své vlastní potomky, pak bychom my, lidé, měli vzít věci do svých rukou a něco proti tomu udělat.

Hromadné soudní stíhání zločinných pachatelů

V Německu se vyskytl právník, který hodlá soudit osoby, které tuto zdravotní a ekonomickou katastrofu způsobily. Jmenuje se Dr. Reiner Füllmich a říká, že to, co se stalo, je „největší zločin proti lidské společnosti, jaký kdy byl učiněn.“

Dr. Fūllmich je přední německý právník již celých 26 let. Má rovněž oprávnění provozovat právo v americkém státě Kalifornii, kde vyrůstal. Říká, že mocné farmaceutické firmy mají značný zájem na rozšiřování koronavirového strašáka, protože mají obrovský zisk ze všeho, co si tato epidemie vyžádala. Koronavirus nezpůsobil vůbec žádnou nadměrnou úmrtnost, zatím co karanténa zničila obrovskou spoustu lidí, podniků, firem a celých národů.

Z toho důvodu zahajuje Dr. Fūllmich hromadný soudní proces (class action suit) proti těm, kteří tuto celosvětovou katastrofu způsobili. Mohou se ho zúčastnit všichni, kteří byli těmito nesmyslnými příkazy nějak poškozeni. Podmínky procesu a možnost přihlásit se jsou uvedeny na internetové stránce ZDE. Cena za jednotlivého žadatele je pokud vím 800 euro.

Vše vysvětlující video s českými titulky je ZDE. Všechna ostatní videa, týkající se tohoto námětu byla z internetu stažena a účty těch, kteří je tam zadali, byly zrušeny. Censura si opět zařádila. Až vám někdo řekne, že máme svobodu slova a pohybu, tak mu odpovězte, že je osel. Nic takového dnes už dávno neexistuje. Toto je otrokářský řád; nic jiného.

 • JANE K.
(Visited 145 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Milá přítelkyně/příteli, onen tajemný “plastik PTFE” a obecně znáný teflon jsou jedno a totéž, jen různými názvy. I při přebírání cizojazyčných článků není od věci myslet.

  Jinak ale, jako celek, dobrý a pravdivý článek. Rozhodně daleko lepší, než Vaše obskurní bláboly o 5G. Tomu se vyhýbejte, je příliš vidět, že o této problematice fakt nevíte nic.

  Nebo si dostudujte.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *