Co nám (ne)chybí ke štěstí

Napsal
Sdílet článek

Začátkem prosince pořádá Krajské policejní ředitelství hlavního města Prahy školení pro policisty. Jde o Hamáčkovu předsudečnou nenávist. Podle politických neziskovek policie k této problematice zatím přistupuje zcela vlažně. A tak tu máme recept, jak myšlení policie napravit.

Emisaři z neziskovek se objevují všude, kde tesař a náš systém nechal díru. Dobro sem, dobro tam, nyní je hlavně na pořadu jejich dne propaganda, spojená s udáváním lidí, kteří mají jiný názor než oni. Tlačí se do škol, brzy naběhnou do školek, jeslí a možná i porodnic. Třetího prosince tedy obdarují svými moudry policii České republiky.

Jednou z lektorek (u těchto hovadin mě vznešené označení „lektor-lektorka“ vždycky pobaví) čtyřhodinového kurzu bude Klára Kalibová, ředitelka neziskovky In Iustitia. Tato „organizace“ upozorňuje (slušný eufemismus) provozovatele sociálních sítí na nenávistné komentáře proti migrantům, podává trestní oznámení a vůbec je v tomto oboru velmi čilá. Paní Kalibová ovšem pociťuje ze své činnosti jisté zklamání.
„Nezaznamenali jsme žádnou reakci na dvacet šest ohlášených příspěvků umístěných na této platformě,“ upřesnila.
To musí být frustrující pro každého, kdo se řídí pravidlem, že hlásit se to musí a pak nenásleduje okamžité zatčení delikventa, který si pustil pusu na špacír.

Vlezlá propaganda těchto novodobých svazáků začíná být všeobjímající. Když k tomu připočteme jejich nenávistnou rétoriku a odpor k diskuzi s oponenty, tak politické neziskovky asi zrovna nebudou  tím chybějícím článkem k naší cestě ke štěstí.
Spíše se stávají zhoubným nádorem.

 

 

(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *