Co se stalo včera ve Washingtonu? (videa)

Napsal
Sdílet článek

Mainstreamová média nám vše podávají velmi jednostranně. Ostatně, jako obvykle. Povšimněte si ovšem jedné zajímavosti. V době, kdy probíhaly každodenní nepokoje rasistů z BLM a Antify byla k těmto výtržníkům všechna „liberální“ systémová média až abnormálně vstřícná. Ani množství vyrabovaných obchodů, požárů, napadení kolemjdoucích, zničených soch údajných „rasistů“ a jiných „bílých“ památek, nezměnilo vstřícnost prosystémového mainstreamu a rádoby celebrit k této rasistické bojůvce.

Než došlo k vniknutí části příznivců prezidenta Trumpa do Kapitolu, probíhala v ulicích několikasettisícová demonstrace příznivců končícího prezidenta. Ti se samozřejmě nemohli smířit s průběhem letošních voleb, které byly jednou velkou fraškou, plnou podvodů. Od využití záměrně manipulativního systému Dominion, přes hlasy nebožtíků, na video natočené machinace s hlasy v Atlantě, velmi podivné korespondenční hlasování (jakpak se hodila uměle vyvolaná „plandemie“!) až po falešné hlasovací lístky. Všechny důkazy manipulací však byly rázně smeteny pod koberec.

Mainstreamová média tvrdí, že demonstranti sami prorazili bariéru a vtrhli do Kapitolu. Ovšem na základě nejednoho svědectví, ale i tohoto videa, to nemusela být tak úplně pravda:

Na videu můžete zcela jasně vidět, že demonstranti byli do areálu Kapitolu nejen vpuštěni bez jakéhokoli násilí, ale dokonce je tam v popředí vidět i jakási osoba, která jim kyne, aby šli dál.

V tomto tweetu a na videu níže se pak dozvíte, že se na 6. ledna domlouvali členové Antify, kteří se hodlali infiltrovat mezi demonstranty. Jakou úlohu by asi měli členové Antify v MAGA kšiltovkách si snad lehce sami domyslíte.

Na obrázku níže našel přístroj na porovnání obličejů infiltrované členy Antify:

Na obrázku může být: 3 people, people standing a beard

Image

Image

Na obrázcích výše můžete vidět budovu Kapitolu po nepokojích.

Na videích výše je vidět Ashli Babbitt, 35letá podporovatelka Donalda Trumpa, která byla obětí střelby v Kapitolu. Jsou hlášeny i další 3 oběti.

Nyní lze jen velmi stěží říct, kdo má celý útok na Kapitol na svědomí, tedy kdo byl počátečním iniciátorem. Zda provokatéři z Antify nebo zčásti i naštvaní voliči, kteří si konečně uvědomili, že si dnešní údajně demokratický svět na demokracii dávno jen hraje.

Voliči Trumpa se samozřejmě odmítají smířit s tím, že se jejich země vydá cestou tvrdého neomarxismu,  jenž je založený na diktatuře menšin. Je to tatáž cesta, která je nyní nastíněna všem západním zemím, které jsou pod přímým vlivem Deep state. Ten nyní povládne nejen v Bruselu a jeho protektorátech, ale i v Bílém domě a je úplně jedno, zda osobou Bidena nebo Harrisové. Oba jsou jen loutky, které si Deep state tahá za provázky.

Biden musel být zvolen proto, aby mohla být nastíněna přímá cesta k plnění Agendy 2030, tedy tzv. Velkého resetu, jenž již odstartoval. A Trump na postu amerického prezidenta by mohl být značnou překážkou vytýčené cestě, která má vést k výměně obyvatel západního světa a ve finále k chudé, rovnostářské, globalizované společnosti.

 

 

 

5/5 - (8 votes)
(Visited 941 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *