Co ukázaly volby? Že se většina občanů rozhodla kopírovat švédskou cestu k budoucímu chalífátu.

Napsal
Sdílet článek

Píšu tady o tom velmi dlouho a každé další volby jen dokazují, že to tak prostě je. I když je pravda, že volby do krajů jsou podobně, jako komunální, spíš o jménech, než o stranách, přesto nám tentokrát daly velmi slušný signál o smýšlení většiny z těch, kdo byli volit. Účast asi o 20% nižší, než u parlamentních voleb a účast různých účelových uskupení sice také celkový výsledek poněkud ovlivní, nicméně myslím, že první dvě místa jsou ukázkou toho, jak budou voliči nejspíš volit i za rok.

Tristní je, že volby ukázaly, že většina lidí podporuje EU, obě první strany s nezanedbatelným počtem hlasů jsou programově eurohujerské, o Pirátech, kteří jsou nejsystémovější stranou snad ani v tomto směru hovořit netřeba, oni se ostatně svým nepokrytým eurohujerstvím ani nikterak netají. Podpora genderové a LGBT ideologie na jedné a muslimské invaze na druhé straně jen velmi názorně ukazují zcela zvrácenou ideologii této partičky. Ideologii, která však kupodivu oslovila hodně lidí.

U Pirátů je ale jistá možnost značného rozdrobení hlasů v případě, že si Minář založí slibované vlastní hnutí. Pak by možná ani druzí neskončili. Odjinud, než od Pirátů, případně TOP a STAN brát hlasy tento ideologický souputník uvedených stran ani nemůže. Nicméně značný vzestup Pirátů hovoří minimálně o tom, že muslimská invaze má nejspíš v naší republice rostoucí podporu. 

Víte, proč mladí volí Piráty? Protože jim je podsouvají na středních školách a to vše za absolutní podpory ministerstva, které většinu neziskovek zaštiťuje. Stejně, jako kraje, coby zřizovatelé veřejných středních škol. Velkou podporu systému (zejména ČT) mají také youtubeři, kteří jedou tutéž propagandu a mají zároveň na mladé obrovský vliv. Tedy ptám se: “Jak je možné, že nemají tito systém podporující youtubeři konkurenci s opačným názorem? Mladé, kteří by oslovovali své vrstevníky podobným způsobem?”

O tom, že vyhraje ANO asi nikdo nepochyboval. Eurohujerskou partičku nijak výrazně nepoškozuje jejich nepsaná šéfka Jourová ani několik podepsaných promigračních smluv či cpaní peněz do zbytečných zbrojních zakázek nebo politických neziskovek. Současnou COVID šaškárnu nehodnotím, neboť to je něco, v čem “jede” většina nejen evropských vlád.

Dlouhodobě tvrdím, že pokračujeme švédskou cestou a na Švédsko poukazuji především proto, že má stejný počet obyvatel a podobně jako my nemá koloniální minulost. Všimněte si, jak se například v současné době šíří mainstreamem hoax, který tvrdí, že Švédsko s vítačskou politikou končí. Stačí nahlédnout na stránky švédských alternativních médií, abychom zjistili, že vše je jinak.

Ano, většina lidí se tam islamizovat nechce, vláda je tam – podobně jako třeba i u nás a v některých dalších zemích – nucena lhát a tvrdit, že už nikoho nepřijímají, protože jim kvůli velmi rychle rostoucí kriminalitě “Novošvédů” klesají preference na úkor jediné antisystémové švédské strany. Moc dobře ví, že jim na to voliči naletí podobně, jako se to děje i jinde v Evropě. 

Ve Švédsku nikdo nevnímal pozvolna rostoucí počet modliteben, mešit, kebabáren a jiných atributů islamizace. Totéž nevnímají ani našinci, kterým vůbec nevadí, že jen za vlády současných vládnoucích stran vzrostl počet muslimů u nás o zhruba 100% a radikalizují se, což ovšem naše islamofilní ministerstvo vnitra nezajímá. Tak, jako to nezajímá většinu našinců. Ono to totiž nezajímalo před nějakými 20 lety ani Švédy. A dnes se nestačí divit.

Kopírujeme švédskou cestu a snad se ji i snažíme předčít. Oni totiž neměli nikoho, kdo by byl právě pro ně varovným mementem, byli totiž první. Pak nemá nikdo z vás právo se posmívat Švédům, že jsou hloupí, když udělali ze své země v mnoha místech válečnou zónu. Že mají největší počet znásilnění na počet obyvatel a že počty bombových a granátových útoků i žhářství narostly v této severské zemi o několik set procent za posledních 5 let.

Chápete už důvod, proč zde často píšu o Švédsku? Protože drtivá většina našinců dělá maximum pro to, abychom dopadli úplně stejně. Kopírujeme jejich cestu, jenom v poněkud zrychleném módu. 

Neposmívejte se Švédům, když jsme hloupější, než oni.

(Visited 248 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. NWO používá islám jen jako nástroj zničení bílého křesťanského Západu. Dalším stupněm je subverze islámu levicovým liberalismem. A nejen islámu, ale všech ostatních světonázorů. Totalita nesnáší odlišnost, proto je totalitou.

    1. Islám je samozřejmě nástrojem destrukce západního světa, nyní především Evropy, USA a Austrálie. Právě proto je adorován, jeho kritika je stále častěji trestána a muslimům se ve většině zemí nesmírně ustupuje, přičemž muslimové vstřícnost chápou jako slabost. Jak vidíme i v lokalitách, které muslimové ovládají, tak většina se nesnáší ani mezi sebou – války muslimských gangů probíhají ve Švédsku, Francii, Belgii, Německu…. Takže ano, počítá se nejprve s destrukcí západního světa cestou na jedné straně islámu a na té druhé tzv. “liberalismu” (který ovšem nemá se svobodou nic společného, protože v reálu vede k nejtužší totalitě) přičemž liberály podporovaná LGBT ideologie na jedné straně a islamizace na té druhé jsou ideologie natolik odlišné, že prosazování obojího musí vyústit ve válku. S tím vším strůjci NWO počítají. Závěrečná celosvětová globalizace s jednou totalitní vládou bude přirozeným důsledkem současných dějů…

      1. “prosazování obojího musí vyústit ve válku”

        Napsal jsem “subverze” čili postupné ideologické ovlivňování především mládeže – levicové ideje, drogy, počítačové hry atd. Touto “zábavou” se má islám otupit a sekularizovat. Příkladem je nedávný článek o arabské levicové straně ve Švédistánu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *