Covid injekce nejspíše zabíjí 1 z každých 12 940 očkovaných. Skutečná efektivita je kolem 1 %

Napsal
Sdílet článek
Podle oficiální studie z časopisu Lancet je skutečná efektivita covid injekcí kolem 1 % a ne 95 %, jak nám tvdí výrobci. Kromě toho i oficiální počty úmrtí po očkování nám ukazují dost alarmující trend.

Takzvaná 95% efektivita, kterou se farmaceutické společnosti ohání, byla přinejmenším zavádějící. Recenzovaná studie v Lancetu potvrzuje, že 95% efektivita vakcín, kterou hlásí výrobci vakcín, se týkala relativního snížení rizika namísto absolutního snížení rizika, což je standardem. Po očkování se snížení rizika, že dostanete covid, ve skutečnosti zmenšilo na 1,2 % u Moderny, 1,2 % u Johnson&Johnson a na méně než 1 % u Pfizeru. To znamená, že po očkování máte z 99 % stejnou pravděpodobnost, že dostanete covid. To nadnáší tři otázky. Jak očkováním pomáháte druhým lidem?

Pokud máte přirozenou imunitu, jak 50 % populace nejspíše má, proč by bylo stále třeba se očkovat? A pokud vakcína nezastavuje šíření nemoci, proč potřebujete vakcinační pas? Jakmile se nad tím kriticky zamyslíte, zjistíte, že kdokoliv, kdo zastává tato opatření, je buď neinformovaný, iracionální, nebo má postranní úmysl v prosazování plošného očkování. Ukažme si to názorně na několika oficiálních číslech. Počet potřebných k očkování je u Pfizeru 117, což znamená, že 117 lidí je třeba očkovat, aby se zabránilo 1 případu covidu. To je k zabránění případu covidu, ne úmrtí na covid.

Jelikož je průměrná míra přežití na virus 99,86 %, to znamená, že 999 z 1000 případů přežije, takže byste museli zabránit 1000 případům, abyste zabránili jednomu úmrtí. To znamená, že byste museli naočkovat 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život. V první polovině roku 2021 bylo v Americe plně očkovaných kolem 134 milionů lidí. Jen v samotných Spojených státech v prvních šesti měsících zemřelo 10 355 lidí po vakcíně. To znamená 56 lidí denně úmírá okamžitě po podání vakcíny. V důsledku nedostatečného hlášení ten počet úmrtí je nejspíše výrazně vyšší a někteří pracovníci a whistlebloweři ze CDC odhadují, že ten počet je kolem 51 800 úmrtí. Ale budeme pokračovat s oficiálně zveřejněnými čísly.

134 milionů očkovaných lidí děleno 10 355 oficiálních úmrtí na vakcínu se rovná 12 940. To znamená, že covid vakcíny zabíjí přinejmenším jednoho z každých 12 940 očkovaných. Pokud naočkujete 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život, 9,04 lidí zemře na vakcínu. Když zprůměrujete všechny věkové skupiny, zjistíte, že máte o 904 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vám zachránila život. To už je dost závažné i s oficiálními podhodnocenými čísly. A s pravděpodobnějším odhadem 51 800 úmrtí to znamená, že máte o 4520 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vás zachránila. A pravděpodobnost, že se vám rozvine dlouhodobé oslabující onemocnění, je ještě vyšší.

  • Překlad: David Formánek

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 416 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *