Covid-komedianti udělali z Benedikta XVI. svého medvěda

Napsal
Sdílet článek
Efektivním prostředkem k ovlivnění veřejného mínění k přijetí fatálně nebezpečné vakcíny se dnes mimo jiné stávají i zneužité autority. Za tímto účelem byla zveřejněna zpráva: „Benedikt XVI. (94) a jeho celá domácnost podstoupí covid-19 očkování, řekl arcibiskup Georg Gänswein německé biskupské agentuře KNA.“
Cílem je prolomit veřejné mínění k přijetí vakcíny. Toto gesto má přehlušit varovný hlas skutečných odborníků a přimět katolíky, aby se nechali masově vakcinovat.

Proč arcib. Gänswein nezařídí, aby Benedikta XVI. navštívili odborníci v imunologii a vysvětlili mu problematiku nové mRNA vakcíny i její fatální následky? Kdyby pak s ním zveřejnili interview, jak se dívá z morálního hlediska na tento zločin mrzačení lidstva a jeho genocidy, bylo by to k užitku.
Nová vakcína mění lidský genom a dělá z člověka geneticky modifikovaný organismus zasažený autoimunitními nemocemi. Mimo jiné ještě obsahuje i hydrogel s organickými nanočásticemi, které jsou už formou čipizace.
Bergoglio je už po mnoha stránkách zkompromitovaný. Intronizoval Pačamamu a prosazuje legalizaci homosexuálního soužití. Pro pravověrné katolíky je mnohem silnější autoritou Benedikt XVI. Proto reklama, že Benedikt XVI. bude očkován proti covidu-19, mnohem více zmate katolickou veřejnost než to, že se takzvaně nechá očkovat Bergoglio. Tato psychologická manipulace má přesný cíl. Vatikán se stává nejaktivnějším propagátorem nové fatálně nebezpečné vakcíny a zneužívá k tomu pozitivní postoj vůči Benediktu XVI.
Je třeba si ale uvědomit nejen pozitiva Benedikta XVI. Realitou je, že na II. vatikánském koncilu byl poradcem liberálního německého kardinála Josefa Fringse. Hereze Bergoglia i jeho kroky k sebezničení církve jsou jen ovocem II. vatikána, se kterým se Benedikt XVI. nikdy radikálně nerozešel. Nejosudnějším krokem bylo, že Benedikt XVI., ač byl mnohokrát varován, beatifikoval 1. 5. 2011 Jana Pavla II. Tím de facto postavil na oltář jeho životní program:
1) 1983 J. Pavel II. přijal zednáře do církve,
2) nařídil krýt kněžskou pedofilii, a následkem je homosexuální síť na nejvyšších místech v církvi,
3) J. Pavel II. netrestal a de facto schválil masově šířící se herezi neomodernismu skrze historicko-kritickou metodu v teologii,
4) v Assisi (1986) učinil gesto synkretismu. Svolal leadery pohanských kultů a spolu s nimi se modlil. Tím gestem vyhlásil, že křesťanství a pohanství jsou rovnocenné cesty ke spáse, a to je hereze maxima.
Toto vše Benedikt beatifikoval a Bergoglio kanonizoval.
Kéž by Benedikt XVI. využil čas, který mu zbývá, na pokání, a ne na reklamu genocidní vakcinace v intencích Bergoglia!
Mons. Gänswein potvrdil, že 13. 1. 2021 emeritní papež Benedikt XVI. v klášteře Mater Ecclesiae se údajně podrobil očkování první dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech.
  • Metoděj OSBMr 
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 152 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *