ČR coby průchoďák Alláhovy armády

Napsal
Sdílet článek

Myslím, že snad každý z vás zaznamenal, že v posledních týdnech došlo hned k několika zcela náhodným zachycením údajně afgánských migrantů, putujících přes naši republiku do Německa.

Před pár dny zachytili celníci čtyři údajné Afghánce v polích u Lanžhota, kde je velmi pravděpodobně vysadil jejich převaděč, který jim zřejmě “nakukal”, že se nachází v Německu. Proto také jediné slovo, které z nich vypadlo, bylo: “Germany???” Migranty umístí pravděpodobně do detenčního zařízení, kde setrvají do doby, než bude rozhodnuto, zda mohou získat azyl, nebo ne. Nutno podotknout, že migranti tvrdí, že jsou nezletilí, což je běžná praktika. A jako obvykle neměli doklady.

Ostatně, podobně tomu bylo i v případě pěti dalších migrantů – údajně z Afghánistánu – zachycených jen před pár dny v Ústí nad Orlicí v nákladním vlaku, kterým se k nám dostali až ze Srbska. Je velmi pravděpodobné, že i ti poslední migranti, zachycení v Lanžhotě, se sem dostali podobnou trasou, jen ne po železnici, ale spíše po silnici.

Myslím, že uvedené případy zachycených Afghánců, z nichž se většina vydávala za nezletilé, jsou jen pověstnou špičkou ledovce. Pokud jsou totiž zachyceni, jedná se spíš o náhodu, neboť naše hranice jsou stále nehlídané.

Co mne ovšem zaráží je fakt, že migranti, u kterých je známa trasa, po které se k nám dostali, nejsou navráceni do první bezpečné země, do které vstoupili. Nebo alespoň do země, odkud přišli k nám, tedy zpravidla na Slovensko nebo do Rakouska. Přesně tak by to totiž mělo být, pokud by se dodržoval stále ještě platný Dublin III.

Nicméně tímto jsem si vzpomněla na video, které mne šokovalo asi čtyři měsíce nazpět. Myslím, že ho viděli i mnozí z vás. Jednalo se o mnohatisícový proud migrantů, putujících Bosnou dál na sever. Cestou vykřikovali Allahu Akbar! Jednalo se o toto video:

Kolikpak z těch mužů, Alláhových vojáků, džihádistů, je mezi těmi, kteří u nás byli zachyceni? Nedivila bych se, kdyby všichni. Je to více, než pravděpodobné.

Tedy pouhé čtyři měsíce nazpět tato islámská armáda postupovala pěšky Bosnou a později jsme se mohli dočíst, že se snažili přejít srbské, potažmo maďarské hranice, kde proti nim dokonce použili varovné výstřely. Tedy postupně tato armáda proniká přes různé hranice (u těch maďarských dokonce vykopali i jakýsi podzemní tunel) a pak jde dál do Evropy.

Podle všeho míří většina z nich do Německa, které už však, jak známo, mnohé migranty vrací zpět, odkud k nim přišli. Na hranicích s ČR jich zachytili už tisíce a většinu z nich k nám vrátili. Je vám snad jasné, že je více než pravděpodobné, že tito migranti patří právě k oné Alláhově armádě, kterou vidíte na videu a úvodním obrázku, který zachycuje tutéž skupinu. A myslím, že bezpočet je těch, které nikdo nezachytí. Ti se pak potulují také po naší republice, kudy většinou míří dál do Německa.

Časově to docela sedí. Zhruba od konce října se různě po menších skupinkách pokouší dostat přes hranice, kdy mají problém zejména se Srbskem a Maďarskem. První skupinky už určitě dávno dorazily do cíle (pár jich už dřív bylo zachyceno i u nás) a postupně se přes hranice dostávají i další.

Tato mnohatisícová skupina džihádistů, kteří se cílem svojí cesty dle všeho ani netají,už je nejspíš z větší části rozptýlena po Evropě. Všichni se stejnou pohádkou o tom, že jsou nezletilí a o tom, jak ztratili či nikdy neměli žádné doklady. Migranti, v poslední době u nás zachycení, jsou tedy jen malým “vzorkem”.

Při pohledu na tu armádu džihádistů jsem si opět vzpomněla na nekončící výzvy muslimských imámů, podněcujících své “ovečky” k obsazení Evropy. Vždyť už ani sultán Erdogan se svým úmyslem islamizovat Evropu nijak netají, nemluvě o dalších sponzorech islamizace Evropy – Saúdské Arábii, Kataru či Kuvajtu a dalších wahhabistických monarchiích. Ti všichni přímo touží po dobytí Evropy tak, jako jejich předkové. Tito džihádisté jsou “jen” jejich vojáci.

Proud migrantů se po cestě muslimskou Bosnou rozdělil. Nyní putují na cestě džihádu dál do Evropy a je alarmující, že Evropané se jejich invazi nebrání tak, jako tomu bylo před staletími.

Uvědomuje si někdo vůbec, že ti zachycení migranti patří s největší pravděpodobností k na videu před pár měsíci zachycené mnohatisícové skupině vojáků, jdoucích si převzít Evropu ve jménu džihádu???

Teď se v Evropě shromažďují a čekají, až jejich řady posílí. Je jen otázkou času, než Evropané na vlastní kůži poznají sílu džihádu. A vsadila bych se, že jako první to pocítí Němci.

 

 

(Visited 1 687 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *