ČR patří k devíti evropským zemím, které společně zahájily tuhý boj proti “xenofobům a islamofobům”

Napsal
Sdílet článek

To jsme tedy ve skvělé společnosti!! Společnosti zemí, které se rozhodly přistoupit k tuhé orwellovské cenzuře. Devět evropských zemí se pod vedením Německa rozhodlo zahájit jakýsi “boj proti xenofobům a islamofobům”, jak se dnes nazývá cenzura nepohodlných názorů. Zapojení ČR se ovšem vůbec nedivím, neboť my jsme vlastně zemí, která vyprodukovala hlavní prosazovatelku cenzury v rámci EU – Jourovou a na MV si dosadila islamofila, jaký se u nás jen tak nenajde. Vzhledem k tomu, že do akce se zapojily i dvě země, které nejsou v EU, se tentokrát ovšem nejedná o cenzuru výhradně v režii Bruselu.

“Projevy nenávisti“, které by měly být hlavní náplní tohoto nového počinu, jsou ve své podstatě subjektivním pojmem, který lze definovat pouze v souladu s principy a prioritami osoby, která sama určuje co je a co není nenávist. V našem orwellovském světě se zákony potírání tzv. nenávistných projevů používají výhradně k umlčení hlasů, které ti, kdo jsou u moci, chtějí umlčet. V praxi to znamená, že se jde “na ruku” různým islámským, globalistickým a progresivistickým skupinám.

Za nenávistné projevy, je tak považována veškerá diskuse o tom, jak islámští džihádisté používají texty a učení islámu k ospravedlnění násilí, upozorňování na pozitivní diskriminaci či protibělošský rasismus, nesouhlas s LGBT propagandou či s politikou EU. To znamená, že současným zavedením zodpovědnosti za “nenávistné projevy” bude veřejná diskuse, která se jakkoli dotýká uvedených témat, kriminalizována. V takovém případě budou islámští džihádisté schopni fungovat bez odporu, protože říkat cokoli proti nim bude projevem nenávisti. Oni jsou ovšem chráněnou skupinou, tedy mohou nás veřejně nenávidět jak libo. To je totiž nenávist povolená.

Evropská agentura pro vymáhání práva Europol tento týden koordinovala operaci zaměřenou na potlačování rasistických a xenofobních sdělení online. Akce byla vedena německou Bundeskriminalamt (federální kriminální policií) a zapojila také policii v ČR, Francii, Německu, Řecku, Itálii, Irsku, Norsku, Španělsku a Velké Británii. Operaci koordinovalo Evropské protiteroristické centrum Europolu (ECTC).

ECTC bylo vytvořeno v roce 2016 a je popsáno jako „operační středisko a centrum odborných znalostí, které odráží rostoucí potřebu EU posílit svou reakci na teror“. Nyní má více než 80 zaměstnanců a 14 odborníků vyslaných z členských států. V den operace provedly orgány činné v trestním řízení v devíti zemích razii v 97 prostorách, z toho 81 v samotném Německu. Zadrženo bylo několik osob za účelem výslechu v souvislosti se šířením rasistických, islamofobních a xenofobních projevů nenávisti, výzev k násilí a podněcování ke spáchání trestných činů.

“Koordinovaná akce byla zaměřena na komunity a jednotlivce šířící nenávist prostřednictvím internetu pomocí různých typů obsahu, jako jsou příspěvky, komentáře a memy, které šíří nenávist a propagandu,” uvedl Europol ve svém prohlášení. “Donucovací orgány také společně pracovaly na zvýšení povědomí jednotlivců a skupin o tom, že internet není právním vakuem.”

“Předpokládaná anonymita nebrání donucovacím orgánům v přijímání opatření proti nezákonným činům. Tento první společný den akcí proti zločinům z nenávisti vysílá jasný signál jednotlivcům šířícím nenávist na internetu, že jejich činy budou odhaleny,” dodává Europol.

Takže vážení, to byl jen začátek, lov na další xenofoby, rasisty a islamofoby bude mít pokračování. No, hlavně nerušit muslimy v jejich sestrojování výbušných vestiček či shromažďování zbraní pro násilný džihád. Nebo či snad dokonce trestat ty, co po každém útoku vyjadřují nadšení nad každou další useknutou hlavou bezvěrce. To je přece nenávist povolená!

Na závěr připomínám, že od prosince bude EK pod vedením Jourové, která má záležitosti kolem cenzury ve svém portfoliu, schvalovat další utužení cenzury, kdy už míní přecházet i mimo sociální sítě, tedy zaměří se na internetové stránky. Navíc zodpovědnost za příspěvky už nebude mít pouze autor, ale i provozovatel daného webu. I to je jeden z důvodů, proč moje články, které mohou novodobým estébákům vadit, nyní najdete výhradně zde, kde si za ně ponesu zodpovědnost sama. Na tomto blogu, jehož nejsem provozovatel, už budu pro jistotu zveřejňovat jen méně kontroverzní články.

(Visited 407 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

    1. Tak nežer svinstva a budeš srát zdravě.

      Při totalitním stíhání za psaný projev je dosud třeba prokázat, že daný obsah publikovala konkrétní osoba. To nelze tam, kde stejnou IP adresu používá více lidí, např. v rodinách.

      Vítejte v Orwellově krásné budoucnosti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *