ČT opět indoktrinovala děti islámem. Neměla by se přejmenovat na ČT-Al-Jazzíra?

Napsal
Sdílet článek

Děti jsou nejlépe manipulovatelné a přístupné jakékoli propagandě, která na ně působí. Není-li  pak propaganda korigována rodiči nebo prarodiči, ve vyšším věku se takto ovlivněný jedinec změní jen velmi stěží. To se vždy vědělo, proto se také každá propaganda snaží zaměřit na co nejmenší děti. Nejinak je tomu v ČR u hlavního nástroje ideologické propagandy multikulturalismu, jímž je ČT.

Možná si někdo z vás vzpomene na loňské skandální vysílání ČT, kdy malým dětem představovala oslavu islámského svátku Íd al-Adha. Tento svátek patří v islámu k nejdůležitějším. Jeho hlavním znakem jsou ovšem hromadná jatka zvířat, kterých jen ve jménu tohoto svátku zemřou poměrně brutálním podřezáním miliony  po celém muslimském světě, přičemž těchto hromadných jatek plných krve podřezávaných zvířat  se účastní i děti. Přesto ČT tento svátek “náboženství míru” dětem představila po svém.

Samozřejmě ne v tom světle, v jakém jej vnímají muslimové na celém světě, tedy ve světle pravém, ale prezentovala jej pouze coby svátek ne nepodobný našim svátkům vánočním. Tedy svátek, kdy si lidé dávají dárky a jí tradiční pokrmy. O krvavých jatkách ani slovo. Jaký svátek ČT ve skutečnosti tak nadšeně před malými dětmi vloni propagovala se můžete podívat níže:

I když bylo odvysílání tohoto pořadu značně kritizováno, ČT se nepoučila a v indoktrinaci malých dětí islámem pokračuje i nadále. Tentokrát se jejich propaganda zaměřila na svátek al-Fitr, který se slaví s koncem ramadánu. Televize děti vyzvala, aby při té příležitosti ramadán oslavovaly a byly tak dostatečně multikulturní. Animovaný pořad se natolik líbil muslimské obci, že ČT za propagandu islámu veřejně pochválila:

Propaganda nenávistné islámské ideologie ve veřejnoprávních médiích, jimž jsme nuceni platit výpalné, je  skandální. O to víc, že zde indoktrinují touto propagandou již velmi malé děti. Proto si myslím, že ten, kdo nechce mít jednou ze svých dětí či vnoučat multikulturní fanatiky, neměl by jim podobné programy (a raději cokoli na ČT) ani pouštět. Samozřejmě se s podobnou propagandou mohou setkat i ve školkách či školách, což lze jen stěží ovlivnit. Základem pak je podobnou propagandu korigovat a na rovinu dětem přiznat, že se jim ve škole či v médiích lže. A samozřejmě před islámem je varovat dřív, než jim média či škola vytvoří ten “správný” názor.

Jen by mne zajímalo, co bude ČT propagovat dětem příště? Třeba život Mohameda, který pojal za manželku již jejich vrstevnici? A děvčátka budou na ČT poučovat o tom, že v sedmi letech jsou již zralá na vdavky a v devíti na “konzumaci” manželství?? 

(Visited 258 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *