Slovanka: Čtyři úmrtí mladých italských zdravotníků krátce po očkování mRNA vakcínou

Napsal
Sdílet článek

Stále častěji se objevují informace o úmrtích po očkování na COVID-19. V minulosti jsem zde již na několik případů upozornila, jednalo se většinou o starší občany. Nicméně po očkování umírají i mladí, často se jedná o lidi, pro něž by nejspíš byla virová infekce menší hrozbou, než nějaká neotestovaná vakcína. Jakékoli úmrtí je obrovskou tragédií, obzvlášť tragické ovšem je, pokud záhy po očkování umírají mladí lidé v produktivním věku, kteří mají rodiny.

Itálii vyděsila série úmrtí: od začátku roku tam zemřeli čtyři lidé na srdeční zástavu, krátce po očkování na covid-19. Všichni pracovali ve zdravotnictví, byli údajně fit a zdraví a mladší 50 let. Pitvy byly zamítnuty, souvislost s očkováním byla ve všech případech i bez pitvy vyloučena. Rodiny, přátelé a kolegové truchlí. Oficiální verzi – náhlá zástava srdce – věří jen málokdo.

Luigi: Chirurgický asistent (42)

Luigi Buttazzo. Pracoval na poliklinice Tor Vergata v Římě a zemřel ve spánku několik dní poté, co dostal druhou dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Jako příčina úmrtí se uvádí srdeční selhání. Na sociálních sítích jeho kamarádka truchlí: „Jsem svědkem úmrtí mladého muže Luigiho. Pracoval ve stejné nemocnici jako můj bratr. Všichni byli očkováni druhou vakcínou před čtyřmi až pěti dny. Bohužel byl jedním z nich. Jsem tak naštvaná, že nechtěli udělat pitvu. Doktor řekl, že to není nutné, protože to byla očividně srdeční zástava. Ano, ale Luigi byl mladý muž s perfektním zdravím, jedl zdravě a chodil každý den na procházku se svou ženou, byl to sportovec. Miloval život, své dvě děti.“

Elisabeth: Zdravotní sestra (39)

Elisabeth Durazzo: Bezprostředně po očkování došlo u této zdravotní sestry k závažným alergickým kožním reakcím. 10 dní po očkování – v polovině ledna – zemřela ve spánku. Opět se hovoří o přirozené smrti. Zůstal po ní syn. Eli pracovala v nemocnici Fabrizio Spaziani ve Frosinone – v první nemocnici, kde všichni zaměstnanci podstoupili očkování v období od konce prosince do začátku ledna. Zatímco média udělala z tohoto prvního zdravotnického pracoviště, kde došlo k očkování, jakousi pofiderní očkovací show za přítomnosti místních politiků, otázky Eliných příbuzných ohledně přesné příčiny smrti s odvoláním na ochranu údajů zůstaly nezodpovězeny. Žádná pitva, rychlý pohřeb. Zpráva místních médií musela být pod tlakem opravena –  slovo „očkovaná“ bylo vymazáno.

Miriam: Lékárníce (49)

Čtyři děti truchlí. Její smrt přišla zcela nečekaně. Miriam Gabriela Godoyová z přímořského letoviska Porto Corsini na riviéře Romagna byla očkována 14.ledna.  Druhý den šla pracovat do lékárny a zkolabovala. Byla převezena nouzovým transportem do nemocnice Bufalini v Ceseně a zemřela 20. ledna. Žádná pitva, žádná souvislost s očkováním, prohlásili. Ustaraní lidé se ptají sami sebe: proč jsou pitvy u tak mladých lidí tak kategoricky odmítány, proč se vyhýbat důkazům?

Mauro: Lékař (45)

Přátelé jsou ohromeni: sportovec, vždy kypící zdravím, Mauro Valeriano D’Auria, specialista na střevní ultrazvuk v nemocnici Umberto v Nocera Inferiore a obhájce očkování zemřel na srdeční zástavu po tenisovém zápase. Krátce předtím dostal vakcínu Covid-19 a napsal: „Fatto, očkovaný proti Covid-19.“ Znovu, žádná pitva, rychlý pohřeb. Přátelé si kladou spoustu otázek na sociálních médiích.

Tolik tedy k případům z Itálie. Nápadné je na nich nejen to, že se jedná o úmrtí záhy po očkování, ale především fakt, že ve všech případech byla zamítnuta pitva. Není to u poměrně mladých a zdravých lidí poněkud neobvyklý postup?

Nezavání vám to opět nějakým zadáním? Tak, jako loutky v některých zemích velmi poslušně poslouchají instrukce svých loutkovodičů a likvidují – zcela záměrně – střední třídu, to vše za doprovodné manipulace s čísly, stejně se nyní „čaruje“ s úmrtími po vakcínách.

Podle plánů WEF už nikdy nezažijeme svobodný svět, záměrnou manipulací davů se má dojít k jakési dvoutřídní společnosti. Ta má zcela zřejmě zahrnovat tupou poslušnou masu, která se již za tím účelem do Evropy ve velkém importuje. Lidé jsou rozhádaní tak, jako nikdy předtím, rozdělená společnost se totiž lépe ovládá.

Zdánlivě jsem nyní odbočila, nicméně tím, co uvádím výše jsme chtěla naznačit, jak lehce se dají ovlivnit masy. Jak je možné, že se drtivá většina lidí neptá na to, proč se záměrně tají účinnost některých léků? Proč celou dobu čteme jen o vakcínách a ne o lécích či preventivních přírodních prostředcích a prevenci vůbec? Proč je zde tak viditelná úporná snaha nám vakcíny za každou cenu vnutit s tím, že za jejich účinky ovšem výrobce ani stát, který vám je nutí, nenese zodpovědnost?

A i kdyby zodpovědnost nesli, jak je možné, že se nedělají pitvy? Věřím, že nejde jen o Itálii, postupně jistě vyjdou na povrch i podobná úmrtí v jiných zemích. Ta ovšem nebudou tak popularizována jako úmrtí „s COVIDEM“. Za propagaci těchto úmrtí totiž nebyla zaplacena žádná světová mediální agentura tak, jako za COVID propagandu

5/5 - (6 votes)
(Visited 1 205 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *